0

Szkoda tych głupio traconych bramek. Ale brawo za rozsądną grę, w końcu gramy z kontry znakomicie.

0

Chyba nie tylko Ty :D

0

Patrząc na ostatnią grę Realu to się nie ma co dziwić :P

0

Na laptopie Barca, a na TV finał PNA. Co ja zrobię gdy będzie dogrywka.

0

Niech dzisiaj nie gra jakoś wybitnie :P Wolę by naszemu atakowi za bardzo nie przeszkadzał.

1

Niech dzisiaj nie gra jakoś wybitnie :P

0

Co wy macie do rudego. Zazwyczaj nie schodzi poniżej swojego dobrego poziomu. Jedyny zarzut to, to że jest po kontuzji.

0

Dobrze, że Mascherano nie gra bo ostatnio nie miał najlepszej formy. Szkoda Rafy bo zasłużył na pierwszy skład. Ogólnie jedenastka ok.

0

Jeśli zagramy na naszym poziomie to spokojnie wygramy. Athletic ostatnio nie jest w formie, ale nie wolno ich lekceważyć.

1

Tylko oby Luis wystawił optymalny skład, a nie usadzał na ławkę podstawowych zawodników.

0

Współczuje tym bramkarzom. Ciekawe ilu z nich się śni ;)

0

To taka dobra mina do złej gry. Nie chcą pokazywać uczuć po sobie.

0

Bardzo dobre powołania.

0

Dzisiaj trzeba wyszarpać te 3 punkty. Athletik nie jest w formie więc są szanse.

0

Zawsze jest ciężko z nimi, chodź powinniśmy wygrać bo jesteśmy w formie, a oni nie. Dobitnie pokazuje to porażka z Elche.

4

Zgadzam się z Ronaldo. Brakuje im świeżości. Ale to jest wina trenera, że nie rotował składem. U nas na szczęście nie będzie problemów z kondycją. Real jak przyjdzie liga mistrzów to dopiero zobaczy zmęczenie zawodników.

1

Wielkie dzięki.

0

Większość was mówi: słaby w tym sezonie, nie mam miejsca w ataku dla niego itp. Ale nikt nie zastanawia się czemu tak słabo gra. Głównie przez kontuzję więc jak się wyleczy i będzie miał porządny okres przygotowawczy to znów będzie zachwycał. A co do pozycje. To jest stworzony by zastąpić Iniestę w pomocy i grać jako śpo, ewentualnie jako zmiennik ataku też się przyda. A kto wie, może wygryzł by kogoś z cudownej trójki. A zakaz transferowy nie jest istotny, bo można kupić latem i wypożyczyć do Borussii do zimy. W lidze mistrzów nie będą grali więc wspomógł by nas w tych rozgrywkach na wiosnę.

0

Mam prośbę. Da ktoś link do wczorajszego meczu Atletico i Realu z polskim komentarzem?

0

Mogli by się zmierzyć na 60/100 m.

0

Tylko jest też aspekt poza czysto finansowy. Jak np: przyjaciele, rodzina, zmiana miejsca zamieszkania. On jest częścią Barcelony i nie wiem czy by mu było tak łatwo się rozstać z tym miastem i ludźmi z klubu. Ja przynajmniej miał bym ciężko.

0

Na roczny na 100% się nie zgodzi. 1+1 jest cień szansy.

0

Według mnie dla Barcelony najlepszy był by kontrakt 1+1.

0

Zawsze mi się myli :P Ban nic nie oznacza bo można kupować tylko nie wolno zgłaszać zawodników.

1

Mi się zdaję, że na przeszkodzie stoi długość kontraktu. Alves by pewnie chciał 2-3 lata, a my max 1+1. Ja bym i tak podpisał bo inaczej będzie dziura na prawej.

0

Pogbe do nas nie puści Juve bo za żadne skarby nie dam tych 100 mln co oni oczekują. Lepiej patrzyć realnie np: Eriksen. Choć ja i tak uważam, że najlepszy by był Reus do pomocy. Trzeba by go kupić i wypożyczyć na pół roku do Dortmundu.

2

To się wkopał ładnie. Wolę mieć Neymara i oszustwa podatkowe, niż czysto i Brazylijczyka nie mieć.

1

Pogba, super tylko skąd my tyle kasy weźmiemy. Isko, też jak najbardziej ok tylko widzę jeden malutki problem. Real nie sprzeda swojego piłkarza do Barcy. No chyba, że ma klauzurę wykupu to można by go przekonać.

0

Znowu jakieś kwiatki.

1

Teraz jak zaczął grać ok to nie przedłużają. Co jest z nimi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?