1

Luis za dużo gada.

1

Czemu Ney? Messi powinien albo Rakitić.

0

Masche MVP meczu na razie.

0

W końcu rożny wchodzi.

0

Co by nie mówić o Niemcu, to w pierwszej połowie nas uratował.

1

Brawo, oni to mają chyba najlepsze odpowiedzi na bramki :D

0

Markowi ręce przełamało. Straszna petarda. Jego występy w lidze się oddalają.

0

Luis czemu tak wyprowadził.

0

Miał być Laskowski. Normalnie, ale dostaliśmy prezent.

1

Ale skuteczność strzałów strasznie słaba :P

1

Brawo TER!

0

Szkoda mi go bo gra bardzo dobrze, ale brakuje mu bramek.

1

Luis asystuje tak jak Neymar w pierwszym sezonie.

0

Ale wykończył ładnie. Chyba ma na prawdę dobrze ułożoną stopę. Pamiętny wolny to potwierdza.

0

Był spalony. Jak nic.

0

Ta zmiana może nam trochę pomóc, bo schodzi dobry zawodnik.

0

Da się być bardziej :D

0

To jest ten Żewłakow obrońca czy napastnik? Bo ja ich nie odróżniam :D

4

Fan Ronaldo mówi o symulkach :P

0

Bardzo ładne wejście Alby. On ma to chyba najlepsze na świecie z obrońców.

0

Jeszcze jak by nam te rożne chociaż dawały uderzenie na bramkę :( szkoda.

0

O nie wiedziałem. A normalną kartę czy if?

0

Oby wrócił.

8

Ciekawe czy Messiemu w fifie 16 zmienią pozycję na PS?

0

Albo zostawię. Może palnie jakąś głupotę i będzie się z czego śmiać :P

0

Ach, jest mój ulubiony komentator. Jak ja się ciesze. Chyba puszczę sobie muzykę albo włączę angielski strim jak znajdę.

0

Oprócz Bartry wszystko ok. Ale liczę, że wraz z Montoyom zagra w niedzielę.

3

W tym rankingu powinny dominować sporty indywidualne i tak rzeczywiście jest.

0

Neymar powinien mieć pierwszy skład więc ma większe szanse.

0

Wszystko ok, tylko ten jego wzrost i siła fizyczna mnie martwią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?