11 lutego 2015, 21:47
1
Luis za dużo gada.
11 lutego 2015, 21:32
Czemu Ney? Messi powinien albo Rakitić.
11 lutego 2015, 21:26
0
Masche MVP meczu na razie.
11 lutego 2015, 21:25
W końcu rożny wchodzi.
11 lutego 2015, 21:11
Co by nie mówić o Niemcu, to w pierwszej połowie nas uratował.
11 lutego 2015, 21:10
Brawo, oni to mają chyba najlepsze odpowiedzi na bramki :D
Markowi ręce przełamało. Straszna petarda. Jego występy w lidze się oddalają.
11 lutego 2015, 21:09
Luis czemu tak wyprowadził.
11 lutego 2015, 21:05
Miał być Laskowski. Normalnie, ale dostaliśmy prezent.
11 lutego 2015, 20:51
Ale skuteczność strzałów strasznie słaba :P
11 lutego 2015, 20:50
Brawo TER!
11 lutego 2015, 20:49
Szkoda mi go bo gra bardzo dobrze, ale brakuje mu bramek.
11 lutego 2015, 20:44
Luis asystuje tak jak Neymar w pierwszym sezonie.
11 lutego 2015, 20:36
Ale wykończył ładnie. Chyba ma na prawdę dobrze ułożoną stopę. Pamiętny wolny to potwierdza.
11 lutego 2015, 20:35
Był spalony. Jak nic.
Ta zmiana może nam trochę pomóc, bo schodzi dobry zawodnik.
11 lutego 2015, 20:32
Da się być bardziej :D
11 lutego 2015, 20:27
To jest ten Żewłakow obrońca czy napastnik? Bo ja ich nie odróżniam :D
11 lutego 2015, 20:24
4
Fan Ronaldo mówi o symulkach :P
11 lutego 2015, 20:19
Bardzo ładne wejście Alby. On ma to chyba najlepsze na świecie z obrońców.
11 lutego 2015, 20:15
Jeszcze jak by nam te rożne chociaż dawały uderzenie na bramkę :( szkoda.
11 lutego 2015, 20:10
O nie wiedziałem. A normalną kartę czy if?
11 lutego 2015, 20:09
Oby wrócił.
11 lutego 2015, 20:07
8
Ciekawe czy Messiemu w fifie 16 zmienią pozycję na PS?
11 lutego 2015, 20:01
Albo zostawię. Może palnie jakąś głupotę i będzie się z czego śmiać :P
11 lutego 2015, 20:00
Ach, jest mój ulubiony komentator. Jak ja się ciesze. Chyba puszczę sobie muzykę albo włączę angielski strim jak znajdę.
11 lutego 2015, 19:57
Oprócz Bartry wszystko ok. Ale liczę, że wraz z Montoyom zagra w niedzielę.
11 lutego 2015, 19:55
3
W tym rankingu powinny dominować sporty indywidualne i tak rzeczywiście jest.
11 lutego 2015, 19:54
Neymar powinien mieć pierwszy skład więc ma większe szanse.
11 lutego 2015, 19:51
Wszystko ok, tylko ten jego wzrost i siła fizyczna mnie martwią.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Luis za dużo gada.
1
Czemu Ney? Messi powinien albo Rakitić.
0
Masche MVP meczu na razie.
0
W końcu rożny wchodzi.
0
Co by nie mówić o Niemcu, to w pierwszej połowie nas uratował.
1
Brawo, oni to mają chyba najlepsze odpowiedzi na bramki :D
0
Markowi ręce przełamało. Straszna petarda. Jego występy w lidze się oddalają.
0
Luis czemu tak wyprowadził.
0
Miał być Laskowski. Normalnie, ale dostaliśmy prezent.
1
Ale skuteczność strzałów strasznie słaba :P
1
Brawo TER!
0
Szkoda mi go bo gra bardzo dobrze, ale brakuje mu bramek.
1
Luis asystuje tak jak Neymar w pierwszym sezonie.
0
Ale wykończył ładnie. Chyba ma na prawdę dobrze ułożoną stopę. Pamiętny wolny to potwierdza.
0
Był spalony. Jak nic.
0
Ta zmiana może nam trochę pomóc, bo schodzi dobry zawodnik.
0
Da się być bardziej :D
0
To jest ten Żewłakow obrońca czy napastnik? Bo ja ich nie odróżniam :D
4
Fan Ronaldo mówi o symulkach :P
0
Bardzo ładne wejście Alby. On ma to chyba najlepsze na świecie z obrońców.
0
Jeszcze jak by nam te rożne chociaż dawały uderzenie na bramkę :( szkoda.
0
O nie wiedziałem. A normalną kartę czy if?
0
Oby wrócił.
8
Ciekawe czy Messiemu w fifie 16 zmienią pozycję na PS?
0
Albo zostawię. Może palnie jakąś głupotę i będzie się z czego śmiać :P
0
Ach, jest mój ulubiony komentator. Jak ja się ciesze. Chyba puszczę sobie muzykę albo włączę angielski strim jak znajdę.
0
Oprócz Bartry wszystko ok. Ale liczę, że wraz z Montoyom zagra w niedzielę.
3
W tym rankingu powinny dominować sporty indywidualne i tak rzeczywiście jest.
0
Neymar powinien mieć pierwszy skład więc ma większe szanse.
0
Wszystko ok, tylko ten jego wzrost i siła fizyczna mnie martwią.