4

Ciekawe z tym trofeum :D

0

Myślałem, że sobie Neymar odpocznie a tu Suarez na ławce. A ławka dziwna bo aż 3 obrońców. Brakuje nam piątego napastnika w zespole.

0

Przed chwilą mecz zaczął też Ajax, ale niestety Milik na ławce. Ciekawe co się dzieje z naszym reprezentantem?

0

Przed chwilą mecz zaczął też Ajax, ale niestety Milik na ławce.

0

Fajnie, że tak dla odmiany mecz w sobotę.

1

Strasznie bym się cieszył, gdyby w końcu udało mu się bramkę trafić. Ja bym dał Bravo bo dobrze stałe fragmenty wykonuje :D

0

Ciekawe kto dziś strzeli jak będzie karny.

0

I bardzo dobrze im Ivan odpowiedział. Do City może iść ewentualnie by dorobić sobie za 4-5 lat :P

4

Mógł by grać i pełnić taką funkcję jak Abidal. Alba wtedy super ofensywnie by grał.

6

On już od roku powinien grać w pierwszym składzie. Czy to na śo, czy na po.

0

Pewnie tak, choć sam mówi, że chcę grać z Brazylijczykami. W Manchesterze też mu dużo kasy dawali :P

0

Tak napisali. Ja tylko wstawiłem :P Sam się dziwię.

0

HISZPANIA Wygląda na to, że Dani Alves, któremu wkrótce kończy się kontrakt z Barceloną, nie przeniesie się jednak do Manchesteru United. Zdaniem hiszpańskich mediów, Brazylijczyk odrzucił propozycję Czerwonych Diabłów. Ma za to trafić do Paryża, by zasilić szeregi Paris Saint-Germain.
Mundo Deportivo
Kolejne informacje na temat naszych zawodników.

0

HISZPANIA Denis Suarez, napastnik Barcelony, aktualnie wypożyczony do Sevilli, powróci na Camp Nou po zakończeniu obecnego sezonu. 21-latek jest wychowankiem Celty Vigo, ma za sobą także przygodę w Manchesterze City.
Sport
O, nie spodziewałem się tego.

0

https://www.facebook.com/video.php?v=595449907252656&set=vb.463898117074503&type=2&theater I wy mówicie, że Reus jest słaby i niepotrzebny w Barcelonie :D

0

Wolę by kupili kogoś o innej charakterystyce. Takiego zawodnika co u nas brakuje, bo mata jest podobny do Iniesty. Nie widział bym go na ataku i szczerze wolę by stawiali na wychowanków swoich, a nie Realu :D Ale i tak główną przeszkodą będzie cena, bo Manchester nie będzie go chciał oddać za grosze.

7

To kolejny wychowanek Realu miałby grać u nas? Mi osobiście Mata nie pasuje. Wolał bym więcej szans dla Rafinhy.

0

Cała trójka jest wybitna i z każdym dniem bardziej się rozumie. To będzie najlepszy atak w historii, jak już nie jest :P

3

Bardzo, ale to bardzo fajny wywiad. Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, a i nawet pośmiać.

0

Liczę na wygraną z czystym kontem, bo ostatnio tracimy za dużo goli.

5

Jak by on miał prędkość choć taką jak Mathieu, to był by obrońcą idealnym.

1

Oby się te statystyki tylko poprawiały. Oglądanie ich gry to czysta przyjemność.

1

Najlepsza informacja dziś.

0

Jeden z przykładowych artykułów bo na naszej stronie nie potrafię znaleźć.
http://blaugrana.pl/17320-Jak-ominac-zakaz-transferowy-

0

Nawet Bartolomeu mówił o tym. Kopować można tylko nie wolno ich rejestrować do rozgrywek pot patronem Fifa. Czyli w Lidze Mistrzów o wszystkich Hiszpańskich rozgrywkach nie mógł by grać. Ale np: trenować, grać w sparingach to i owszem. Tak jak Suarez. Można też wyporzyczyć zawodnika do macierzystego klubu na pół roku i tam ze spokojem może grazć we wszystkich rozgrywkach.

1

A ja ci powiem, że kupować mogą, ale rejestrować nie. Czyli w lecie spokojnie można kogoś kupić.

0

Można się podzielić. Jeden do nas, drugi do Realu. Tylko teraz który gdzie :P

1

Wczoraj zagrał dobrze, lecz jest też druga strona medalu. Bartra dostaje mniej minut.

0

Późna pora, a ludzie jutro do prazy muszą wstać. Proste.

8

Nie jest to zły wynik, ale mógł być lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?