Trener za zwyczaj drugi sezon ma lepszy, więc Luis nawet jak by w tym roku nic nie zdobył ( w co wątpię gdyż Puchar Króla już prawie nasz) to powinien pracować w drugim.
Dobry piłkarz tylko czy na tyle by grac w Barcelonie? A tak w ogóle to my potrzebujemy wzmocnień na pozycje defensywnego pomocnika gdzie mamy Sergio i Masche? Bo mi się wydaje, że nie.
Od tego dwumeczu w 2008 roku zacząłem kibicować Barcelonie. Po mimo, że go przegrali to spodobała mi się ich gra oraz nabrałem jakiś taki sentyment do piłkarzy. Nigdy nie żałowałem tej decyzji.
Ban nie zabrania przeprowadzania transferów. Ile jeszcze razy będę musiał to pisać. Można kupić zawodnika i wypożyczyć go do macierzystego klubu na pół roku lub dogadać się z zawodnikiem i zatrudnić go w styczniu.
Vincent Kompany zdaje się być w wybornym humorze przed meczem z Dumą Katalonii. Stwierdził, że „nie boimy się Barcelony, wyjazdowe mecze ze Stoke bywają cięższe…”. No cóż.
Danilo, Fabian Johnson, Serge Aurier oraz Łukasz Piszczek. Jeden z nich według "Mundo Deportivo" może zastąpić Daniego Alvesa w Barcelonie! [El 92] Dzieje się.
Jakoś się dziwnie obawiam, że City się zamknie na własnym stadionie. Trener pewnie oglądał swoich byłych podopiecznych w ostatnim meczu i zobaczył, że Barcelona ma problemy z grą taką jaką preferowała Malaga. Ale mimo obaw jednak sądzę, ze zagrają otwarty futbol i zrobią z nami wspaniałe widowisko zakończone zwycięstwem Katalończyków.
Jak by mecz był na śniegu to by było dziwne widowisko :P Nie zawsze widuje się piłkarzy Barcelony grających w takiej pogodzie. Pomięta ktoś kiedy ostatni raz grali na śniegu?
Nie wiem dlaczego ale ja do lepszych klubów preferuję praktycznie tylko zawodników z odwzorowaną twarzą w grze. Takimi mi się lepiej gra :P Taki fetysz.
1
Suarez, pierwszy dublet. Brawo :D
0
Mam pokaz klatek wiec powtórek nie widziałem :P
0
Luis! Geniusz :D Lis pola karnego.
0
Powinien to strzelać lewą od razu.
1
Dzięki bo mi inne nie ładowało :P
0
Ważne alby dali z siebie wszystko. Najważniejsze jest walczyć za klub.
0
Oby dziś kolejny raz wygrał Messi.
1
Za szybko wznowił treningi po operacji i tego są skutki :D
0
Jak będzie chciał odejść, to ja bym go na siłę nie trzymał.
0
Szkoda, ale to pokazuje, że trzeba coś zmienić w futbolu młodzieżowym, a głównie chyba trenerów bo ostatnio sobie nie radzą. Przykład Barcy B.
0
Trener za zwyczaj drugi sezon ma lepszy, więc Luis nawet jak by w tym roku nic nie zdobył ( w co wątpię gdyż Puchar Króla już prawie nasz) to powinien pracować w drugim.
0
Isco na tę chwilę to jest chyba jedyny piłkarz Realu którego bym chętnie widział w Barcelonie, choć wiem, że to niemożliwe.
1
Coś mi się zdaje, że to może być dobry fachowiec i po wyborach nie powinniśmy się go pozbywać.
0
Już się człowiek nie może doczekać :P Dobrze, że mam warsztaty to przynajmniej dużo czasu będzie.
0
Dobry piłkarz tylko czy na tyle by grac w Barcelonie? A tak w ogóle to my potrzebujemy wzmocnień na pozycje defensywnego pomocnika gdzie mamy Sergio i Masche? Bo mi się wydaje, że nie.
6
Od tego dwumeczu w 2008 roku zacząłem kibicować Barcelonie. Po mimo, że go przegrali to spodobała mi się ich gra oraz nabrałem jakiś taki sentyment do piłkarzy. Nigdy nie żałowałem tej decyzji.
0
No, to wasze doświadczenie jakoś nie owocowało w fazie grupowej. Traciliście punkty z przeciętnymi zespołami. Są strasznie pewni siebie. Zgubi ich to.
0
Ban nie zabrania przeprowadzania transferów. Ile jeszcze razy będę musiał to pisać. Można kupić zawodnika i wypożyczyć go do macierzystego klubu na pół roku lub dogadać się z zawodnikiem i zatrudnić go w styczniu.
1
Vincent Kompany zdaje się być w wybornym humorze przed meczem z Dumą Katalonii. Stwierdził, że „nie boimy się Barcelony, wyjazdowe mecze ze Stoke bywają cięższe…”. No cóż.
1
Danilo, Fabian Johnson, Serge Aurier oraz Łukasz Piszczek. Jeden z nich według "Mundo Deportivo" może zastąpić Daniego Alvesa w Barcelonie! [El 92] Dzieje się.
0
Jak będą chcieli kreować grę to zniszczymy ich kontrami które w tym sezonie nam wychodzą. Liczę na otwarty mecz bo w takich nam się gra najlepiej.
2
Jakoś się dziwnie obawiam, że City się zamknie na własnym stadionie. Trener pewnie oglądał swoich byłych podopiecznych w ostatnim meczu i zobaczył, że Barcelona ma problemy z grą taką jaką preferowała Malaga. Ale mimo obaw jednak sądzę, ze zagrają otwarty futbol i zrobią z nami wspaniałe widowisko zakończone zwycięstwem Katalończyków.
1
Jak myślicie, Enrique zmieni coś przed jutrzejszym meczem w taktyce i ustawieniu? Tak jak to miało miejsce w meczu z P$G.
15
Nadzieja matką głupich :D
1
Jak by mecz był na śniegu to by było dziwne widowisko :P Nie zawsze widuje się piłkarzy Barcelony grających w takiej pogodzie. Pomięta ktoś kiedy ostatni raz grali na śniegu?
0
Hart chyba trochę mur źle ustawił :D Albo Luis tak piłkę podkręcił.
7
Dwa tygodnie temu przegrał Real, tydzień temu Atletico, teraz my. To w następnej kolejce znów pora na Real :P
0
Te są ładne.
5
A według mnie ostatnio gra dobrze. Przegrany mecz nie jest winą środkowych obrońców tylko Alvesa i braku kreacji i skuteczności ofensywnych formacji.
0
Nie wiem dlaczego ale ja do lepszych klubów preferuję praktycznie tylko zawodników z odwzorowaną twarzą w grze. Takimi mi się lepiej gra :P Taki fetysz.