1

Suarez, pierwszy dublet. Brawo :D

0

Mam pokaz klatek wiec powtórek nie widziałem :P

0

Luis! Geniusz :D Lis pola karnego.

0

Powinien to strzelać lewą od razu.

1

Dzięki bo mi inne nie ładowało :P

0

Ważne alby dali z siebie wszystko. Najważniejsze jest walczyć za klub.

0

Oby dziś kolejny raz wygrał Messi.

1

Za szybko wznowił treningi po operacji i tego są skutki :D

0

Jak będzie chciał odejść, to ja bym go na siłę nie trzymał.

0

Szkoda, ale to pokazuje, że trzeba coś zmienić w futbolu młodzieżowym, a głównie chyba trenerów bo ostatnio sobie nie radzą. Przykład Barcy B.

0

Trener za zwyczaj drugi sezon ma lepszy, więc Luis nawet jak by w tym roku nic nie zdobył ( w co wątpię gdyż Puchar Króla już prawie nasz) to powinien pracować w drugim.

0

Isco na tę chwilę to jest chyba jedyny piłkarz Realu którego bym chętnie widział w Barcelonie, choć wiem, że to niemożliwe.

1

Coś mi się zdaje, że to może być dobry fachowiec i po wyborach nie powinniśmy się go pozbywać.

0

Już się człowiek nie może doczekać :P Dobrze, że mam warsztaty to przynajmniej dużo czasu będzie.

0

Dobry piłkarz tylko czy na tyle by grac w Barcelonie? A tak w ogóle to my potrzebujemy wzmocnień na pozycje defensywnego pomocnika gdzie mamy Sergio i Masche? Bo mi się wydaje, że nie.

6

Od tego dwumeczu w 2008 roku zacząłem kibicować Barcelonie. Po mimo, że go przegrali to spodobała mi się ich gra oraz nabrałem jakiś taki sentyment do piłkarzy. Nigdy nie żałowałem tej decyzji.

0

No, to wasze doświadczenie jakoś nie owocowało w fazie grupowej. Traciliście punkty z przeciętnymi zespołami. Są strasznie pewni siebie. Zgubi ich to.

0

Ban nie zabrania przeprowadzania transferów. Ile jeszcze razy będę musiał to pisać. Można kupić zawodnika i wypożyczyć go do macierzystego klubu na pół roku lub dogadać się z zawodnikiem i zatrudnić go w styczniu.

1

Vincent Kompany zdaje się być w wybornym humorze przed meczem z Dumą Katalonii. Stwierdził, że „nie boimy się Barcelony, wyjazdowe mecze ze Stoke bywają cięższe…”. No cóż.

1

Danilo, Fabian Johnson, Serge Aurier oraz Łukasz Piszczek. Jeden z nich według "Mundo Deportivo" może zastąpić Daniego Alvesa w Barcelonie! [El 92] Dzieje się.

0

Jak będą chcieli kreować grę to zniszczymy ich kontrami które w tym sezonie nam wychodzą. Liczę na otwarty mecz bo w takich nam się gra najlepiej.

2

Jakoś się dziwnie obawiam, że City się zamknie na własnym stadionie. Trener pewnie oglądał swoich byłych podopiecznych w ostatnim meczu i zobaczył, że Barcelona ma problemy z grą taką jaką preferowała Malaga. Ale mimo obaw jednak sądzę, ze zagrają otwarty futbol i zrobią z nami wspaniałe widowisko zakończone zwycięstwem Katalończyków.

1

Jak myślicie, Enrique zmieni coś przed jutrzejszym meczem w taktyce i ustawieniu? Tak jak to miało miejsce w meczu z P$G.

15

Nadzieja matką głupich :D

1

Jak by mecz był na śniegu to by było dziwne widowisko :P Nie zawsze widuje się piłkarzy Barcelony grających w takiej pogodzie. Pomięta ktoś kiedy ostatni raz grali na śniegu?

0

Hart chyba trochę mur źle ustawił :D Albo Luis tak piłkę podkręcił.

7

Dwa tygodnie temu przegrał Real, tydzień temu Atletico, teraz my. To w następnej kolejce znów pora na Real :P

0

Te są ładne.

5

A według mnie ostatnio gra dobrze. Przegrany mecz nie jest winą środkowych obrońców tylko Alvesa i braku kreacji i skuteczności ofensywnych formacji.

0

Nie wiem dlaczego ale ja do lepszych klubów preferuję praktycznie tylko zawodników z odwzorowaną twarzą w grze. Takimi mi się lepiej gra :P Taki fetysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?