""Football Espana": Ancelotti nie poprowadzi już Realu w Gran Derbi?
Porażka z Schalke 04 Gelsenkirchen 3:4 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów rozwścieczyła Florentino Pereza. Prezydent Realu bierze nawet pod uwagę, że trener Carlo Ancelotti nie dokończy sezonu na stanowisku szkoleniowca!
Real przegrał z Schalke 3:4, ale dzięki zwycięstwu 2:0 w Gelsenkirchen awansował do ćwierćfinału. Porażka z niemieckim klubem przyszła zaraz po 0:1 z Athletic Bilbao i 1:1 z Villarreal w Primera Division.
Słabe wyniki zespołu i niezbyt imponująca gra w 2015 roku spowodowały, że mocno zdenerwował się Florentino Perez. Według "Football Espana" prezydent Realu bierze pod uwagę zwolnienie Carlo Ancelotti'ego jeszcze przed Gran Derbi zaplanowanym na 22 marca. Wszystko zależy od rozmowy Pereza z trenerem i wyniku najbliższego spotkania z Levante u siebie.
Następca Ancelottiego miałby zostać Zinedine Zidane, który obecnie prowadzi rezerwy Realu. Legendarny francuski piłkarz od pewnego czasu jest szykowany na następcę Ancelotti'ego i podobnie niezależnie od wszystkiego miał zluzować Włocha na stanowisku po tym sezonie." to się porobiło. Myślicie że to możliwe i w ogóle Zidane by podołał?
"Mino Raiola (agent Paula Pogby) stwierdził, że przyszłość Francuza wciąż nie jest jasna. Zawodnik jest ponoć rozchwytywany przez największe europejskie kluby, jednak równie dobrze może on pozostać w Turynie. Na pytanie dziennikarzy o możliwość przenosin do PSG Raiola powiedział, że Ligue 1 wcale nie jest za słabą ligą dla jego klienta. A Wy gdzie widzielibyście niespełna 22-latka w przyszłym sezonie? [Adrian]"
Jak Marquinhos czy Luiz tyle kosztowali a według mnie nie są lepszymi obrońcami to Perez może wyciągnąć z przynajmniej 15 mln więcej bo on potrafi negocjować.
Zgadzam się z Pique w tym aspekcie, ze liga hiszpańska stoi teraz na bardzo dobrym poziomie i wiele zespołów ma bardzo dobry poziom, lecz nie zgodzę się na temat prowadzenia. Zawsze lepiej prowadzić niż mieć kilka punktów straty bo wtedy nawet ewentualny remis z bezpośrednim konkurentem o tytuł nie jest straszny.
Co by nie mówić Messi ma taki problem z karnymi jak Ronaldo z wolnymi. Już nie wykonują tak jak kiedyś ( czyli pod poprzeczkę lub wyczekiwał bramkarza). Powinni sobie odpuścić i dać innym czyli: Messi np: Suarezowi, Rakiticiowi, Xaviemu, a Ronaldo: Bale, Kros. Bo to szkoda patrzeć jak Messi się denerwuje po karnych i później jest tylko obiektem drwin nie tylko kibiców z Madrytu. Nie każdy musi być genialny w każdym aspekcie gry. Może gdyby Neymar ostatnio trafił było by inaczej.
9
Brawo piękny mecz. Angielskie kluby się kompromitują w tej LM. A TvP znów się ośmieszyło doborem meczu.
0
Co znaczą stałe fragmenty w dzisiejszym futbolu.
0
Brawo, a już myślałem że Belg ich uratuje.
0
Liczę, że z uwagi na porę to młodsi użytkownicy którzy oglądają mecz pójdą spać i nie będzie już ścin :D
14
Lubię jak komentatorzy maja nie zawsze takie samo zdanie. Fajnie jak jest polemika.
0
Brawo, ależ końcówka. Ja chcę karne :P
0
Verratti zadziwia. Gdyby był wyższy.
0
Haha ale fart.
0
Obie czerwone takie trochę dziwne. I przy karnym i przy faulu na Ibrze powinny być żółte.
0
Ja nie powiedziałem, ze w to wieżę :D
0
""Radio Marca": Dani Alves podpisał umowę z PSG! [El 92]" o.O
0
0
""Football Espana": Ancelotti nie poprowadzi już Realu w Gran Derbi?
Porażka z Schalke 04 Gelsenkirchen 3:4 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów rozwścieczyła Florentino Pereza. Prezydent Realu bierze nawet pod uwagę, że trener Carlo Ancelotti nie dokończy sezonu na stanowisku szkoleniowca!
Real przegrał z Schalke 3:4, ale dzięki zwycięstwu 2:0 w Gelsenkirchen awansował do ćwierćfinału. Porażka z niemieckim klubem przyszła zaraz po 0:1 z Athletic Bilbao i 1:1 z Villarreal w Primera Division.
Słabe wyniki zespołu i niezbyt imponująca gra w 2015 roku spowodowały, że mocno zdenerwował się Florentino Perez. Według "Football Espana" prezydent Realu bierze pod uwagę zwolnienie Carlo Ancelotti'ego jeszcze przed Gran Derbi zaplanowanym na 22 marca. Wszystko zależy od rozmowy Pereza z trenerem i wyniku najbliższego spotkania z Levante u siebie.
Następca Ancelottiego miałby zostać Zinedine Zidane, który obecnie prowadzi rezerwy Realu. Legendarny francuski piłkarz od pewnego czasu jest szykowany na następcę Ancelotti'ego i podobnie niezależnie od wszystkiego miał zluzować Włocha na stanowisku po tym sezonie." to się porobiło. Myślicie że to możliwe i w ogóle Zidane by podołał?
0
Dybala, Vietto, Douglas. Który najlepszy z nich? Bo na Reusa i Lacazette jakoś nie liczę, choć wolał bym ich.
0
""Le Parisien": Laurent Blanc latem zostanie szkoleniowcem Manchesteru United! [El 92]" Hahah, co sądzicie?
0
Mascherano na odpowiednim miejscu w pomocy.
0
Dybala jest spoko i chce do Barcy.
0
Ja wiem, że dziś liga mistrzów i te sprawy ale jednak w tym dniu są ważniejsze sprawy. Hell's kitchen 3 edycja :)
0
Jak udział jest dobrowolny to ten pan nie ma się czego czepiać i powinien po prostu zamilczeć.
0
Jak grał to nie zachwycał ( nie liczę meczu z trzecioligowcem) więc jak poprawi grę to na pewno dostanie więcej szans.
1
Mi się wydaje, że Lius się już psychicznie i fizycznie przełamał po tych nożycach co strzelił. Teraz będzie już tylko najlepsza wersja gryzonia.
0
"Mino Raiola (agent Paula Pogby) stwierdził, że przyszłość Francuza wciąż nie jest jasna. Zawodnik jest ponoć rozchwytywany przez największe europejskie kluby, jednak równie dobrze może on pozostać w Turynie. Na pytanie dziennikarzy o możliwość przenosin do PSG Raiola powiedział, że Ligue 1 wcale nie jest za słabą ligą dla jego klienta. A Wy gdzie widzielibyście niespełna 22-latka w przyszłym sezonie? [Adrian]"
0
Jak Marquinhos czy Luiz tyle kosztowali a według mnie nie są lepszymi obrońcami to Perez może wyciągnąć z przynajmniej 15 mln więcej bo on potrafi negocjować.
0
Zgadzam się z Pique w tym aspekcie, ze liga hiszpańska stoi teraz na bardzo dobrym poziomie i wiele zespołów ma bardzo dobry poziom, lecz nie zgodzę się na temat prowadzenia. Zawsze lepiej prowadzić niż mieć kilka punktów straty bo wtedy nawet ewentualny remis z bezpośrednim konkurentem o tytuł nie jest straszny.
0
"Manchester United latem ma zaproponować 40 milionów euro za Raphaela Varane'a- podaje "Daily Star"." Czyżby Real chciał się osłabić? Wątpię.
0
W takiej formie naszego ataku żadna obrona nam nie straszna, a tym bardziej zdziesiątkowana defensywa Realu przez kontuzje.
1
Po tych ostatnich meczach stwierdzam, że zawodnicy z Ameryki Południowej się jakoś wybitnie ze sobą rozumieją.
0
I pewnie się nie zawiedli. Miel dziś co oglądać i podziwiać genialnie pracującą dwójkę zawodników ze sobą.
0
Rocznikowo ma 28 :P
1
Co by nie mówić Messi ma taki problem z karnymi jak Ronaldo z wolnymi. Już nie wykonują tak jak kiedyś ( czyli pod poprzeczkę lub wyczekiwał bramkarza). Powinni sobie odpuścić i dać innym czyli: Messi np: Suarezowi, Rakiticiowi, Xaviemu, a Ronaldo: Bale, Kros. Bo to szkoda patrzeć jak Messi się denerwuje po karnych i później jest tylko obiektem drwin nie tylko kibiców z Madrytu. Nie każdy musi być genialny w każdym aspekcie gry. Może gdyby Neymar ostatnio trafił było by inaczej.