0

I dobrze, że stanął w obronie Messiego. http://www.sport.pl/pilka/1,65041,17481112,Liga_Mistrzow__Neymar_starl_sie_z_kibicem_Manchesteru.html#indeks_news Nie lubię takich kibiców którzy nie mają nic do zaoferowania tak jak ich drużyna to skupiają się na innych rzeczach nie związanych z ich drożyna, oraz danym meczem.

1

http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,17481388,Liga_Mistrzow__Suarez_chcial_ugryzc_Demichelisa_.html Widział to ktoś z was w trakcie meczu? Ba ja nie zwróciłem uwagi. Marna prowokacja.

0

Hala Dzieci widzę ktoś ogląda :P

0

Podobno szuka prawego obrońcy, środkowego i pomocnika. Fajnie jak by w miarę młodych ściągał. Ps. Tak wiem, ze mamy bana.

0

Bardzo fajnie to ująłeś. Też się kiedyś nad tym zastanawiałem.

1

3

Zamiast rozpisywać się o zwycięstwie Barcelony to gazety i portale sportowe piszą o: Rzekomej próbie ugryzienia Demichelisa przez Suareza, kłótni Neymara z kibicem, oraz o Messim który nie potrafi strzelać karnych. Widać, szukają sensacji, albo angielskie media chcą odwrócić sprawę od ewidentnej klęski w meczu.

0

Kogo byście widzieli do strzelana karnych jak by Messiego nie było na murawie?

4

Co by nie mówić o meczu, to jednak symulka Alby mnie dobiła. Z kogo on przykład bierze? Ronaldo? Ostatnio to jakieś dziwne zachowania i odruchy pokazuje na boisku.

2

Czyżby ćwierćfinał Barca - Juve i ponowne spotkanie Suareza z Chiellinim?

2

Żeby z tym karnym nie było jak z Legia i Vrdoljakiem :P

1

Takiego Urugwajczyka potrzebujemy. Skutecznego, miał dwie sytuacje i strzelił.

0

Nie, ale już mam dość tego czytania pod każdym postem.

0

Szkoda, że nie wpadło bo by było po dwumeczu. Tak to tylko teraz będą się śmiać z Messiego fani Realu itp.

0

Messi, czemu :P Ale i tak Brawa.

0

Brawo za karnego. Ładna akcja.

1

Udawał ładnie :P Albo ostatni się dużo kładzie :D Pamiętna chorągiewka.

0

żegnamy tego pana :D

1

Czemu on się bawi.

0

A;e głupia bramka. Zamieszanie jak w okręgówce :P

1

I już sobie nie zagra w lidze mistrzów w tym sezonie :D

0

Znów fart. To powinien być gol.

0

Fart. Musimy odciągnąć ich od pola karnego.

0

Ma ktoś dobry strim po polsku?

0

City w lidze jest mocne ale w europie nie istnieje.

0

O jejku. Ale by był gol.

0

Ma ktoś dobry strim? Bo nie chce mi się oglądać drugiej połowy w kilku klatkach.

0

Fajny strój ma nasz Bramkarz, bo tylko tyle na razie można o nim powiedzieć :P

0

City się chyba ostatnim swoim meczem zachłystali i wyszli strasznie pewni siebie, a na razie nic nie graja. Oby tak do końca.

0

On jest stworzony do Anglii :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?