Zamiast rozpisywać się o zwycięstwie Barcelony to gazety i portale sportowe piszą o: Rzekomej próbie ugryzienia Demichelisa przez Suareza, kłótni Neymara z kibicem, oraz o Messim który nie potrafi strzelać karnych. Widać, szukają sensacji, albo angielskie media chcą odwrócić sprawę od ewidentnej klęski w meczu.
Co by nie mówić o meczu, to jednak symulka Alby mnie dobiła. Z kogo on przykład bierze? Ronaldo? Ostatnio to jakieś dziwne zachowania i odruchy pokazuje na boisku.
0
I dobrze, że stanął w obronie Messiego. http://www.sport.pl/pilka/1,65041,17481112,Liga_Mistrzow__Neymar_starl_sie_z_kibicem_Manchesteru.html#indeks_news Nie lubię takich kibiców którzy nie mają nic do zaoferowania tak jak ich drużyna to skupiają się na innych rzeczach nie związanych z ich drożyna, oraz danym meczem.
1
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,17481388,Liga_Mistrzow__Suarez_chcial_ugryzc_Demichelisa_.html Widział to ktoś z was w trakcie meczu? Ba ja nie zwróciłem uwagi. Marna prowokacja.
0
Hala Dzieci widzę ktoś ogląda :P
0
Podobno szuka prawego obrońcy, środkowego i pomocnika. Fajnie jak by w miarę młodych ściągał. Ps. Tak wiem, ze mamy bana.
0
Bardzo fajnie to ująłeś. Też się kiedyś nad tym zastanawiałem.
1
http://fangol.pl/view/88553/henry-stawia-na-leo-messiego No i prawidłowo.
3
Zamiast rozpisywać się o zwycięstwie Barcelony to gazety i portale sportowe piszą o: Rzekomej próbie ugryzienia Demichelisa przez Suareza, kłótni Neymara z kibicem, oraz o Messim który nie potrafi strzelać karnych. Widać, szukają sensacji, albo angielskie media chcą odwrócić sprawę od ewidentnej klęski w meczu.
0
Kogo byście widzieli do strzelana karnych jak by Messiego nie było na murawie?
4
Co by nie mówić o meczu, to jednak symulka Alby mnie dobiła. Z kogo on przykład bierze? Ronaldo? Ostatnio to jakieś dziwne zachowania i odruchy pokazuje na boisku.
2
Czyżby ćwierćfinał Barca - Juve i ponowne spotkanie Suareza z Chiellinim?
2
Żeby z tym karnym nie było jak z Legia i Vrdoljakiem :P
1
Takiego Urugwajczyka potrzebujemy. Skutecznego, miał dwie sytuacje i strzelił.
0
Nie, ale już mam dość tego czytania pod każdym postem.
0
Szkoda, że nie wpadło bo by było po dwumeczu. Tak to tylko teraz będą się śmiać z Messiego fani Realu itp.
0
Messi, czemu :P Ale i tak Brawa.
0
Brawo za karnego. Ładna akcja.
1
Udawał ładnie :P Albo ostatni się dużo kładzie :D Pamiętna chorągiewka.
0
żegnamy tego pana :D
1
Czemu on się bawi.
0
A;e głupia bramka. Zamieszanie jak w okręgówce :P
1
I już sobie nie zagra w lidze mistrzów w tym sezonie :D
0
Znów fart. To powinien być gol.
0
Fart. Musimy odciągnąć ich od pola karnego.
0
Ma ktoś dobry strim po polsku?
0
City w lidze jest mocne ale w europie nie istnieje.
0
O jejku. Ale by był gol.
0
Ma ktoś dobry strim? Bo nie chce mi się oglądać drugiej połowy w kilku klatkach.
0
Fajny strój ma nasz Bramkarz, bo tylko tyle na razie można o nim powiedzieć :P
0
City się chyba ostatnim swoim meczem zachłystali i wyszli strasznie pewni siebie, a na razie nic nie graja. Oby tak do końca.
0
On jest stworzony do Anglii :P