1

"Paulo Dybala za 35 milionów euro ma trafić do Juventusu! [El 92]" Plota jak nic. Chciał bym go w Barcelonie.

2

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,17587061,Primera_Division__Stoiczkow__Real_sprzeda_Cristiano.html#MT Oto wypowiedź Stoiczkowa o Ronaldo na temat ostatniego zachowania po bramce Bale. Ciekawe.

3

Prawilny człowiek z niego :D

0

Chciałbym aby Suarez został królem asyst. I by Neymar był w trójce najlepszych strzelców.

13

"Ja nie rozumiem, Real idzie wszystkim na rękę a tu się tak po nim jeździ. Wygrali Ligę Mistrzów, to sprzedali dwóch kluczowych zawodników, żeby było w następnej edycji ciekawiej. Monaco ma problemy z kasą, bo Rybołowlew zamknął kiesę - no to rzucają 70 milionów na zawodnika, którego kompletnie nie potrzebują. Benzema strzelił 1 bramkę przez 15 spotkań, no to dali mu podwyżkę do 8 mln żeby się nie smucił. Oddali bramkarza światowej klasy za darmo do Milanu w kryzysie, zostawiając sobie słabszego. Iker przepuszcza wszystkie wysokie piłki, żeby pojedynki główkowe były ciekawsze. Przez lata rozdawali swoich wychowanków po lidze hiszpańskiej, żeby podnieść poziom ligi i dać zarobić pozostałym klubom, które wypromowały część jako światowych piłkarzy (Mata, Soldado, Valero itd.) Na dodatek Carlo wziął sobie do serca narzekania innych na transfery Realu, że mając do dyspozycji 3 okienka transferowe(zimowe wliczam) wybrał sobie tylko jednego Illaramendiego wspomagając przy tym budżet Realu Sociedad i pozostawiając wolną rękę zarządowi, który ma ambicję zrobić wielką karierę w branży odzieżowej wpychając koszulki w każdy zakątek świata.
Ale nie, to Real zawsze najgorszy, liczy się tylko kasa itd. To jest skandal co się tu wyprawia... " Taki oto komentarz niedawno przeczytałem. Pisał kibic Realu.

0

Takiego dyrektora sportowego nam było trzeba. Doświadczonego, oraz nie sprzedającego zawodników za bezcen( chyba, bo tak wnioskuję po wypowiedzi o transferze Alexisa).

0

Też się cieszę :D

1

""Metro": Chelsea zaklepała już transfer Douglasa Costy z Szachtara Donieck! [El 92]" Czyli nie pójdzie do nas.

2

Dobrze Enrique przygotował zespół kondycyjnie w lecie. Na szczęście nie graliśmy jakiś śmiesznych meczów towarzyskich.

2

Co typo beke ciśnie :P

0

Poco ten Pique leciał, prawie gola straciliśmy :D

1

Co by nie mówić. Za Enrique w stałych fragmentach się bardzo poprawiliśmy.

0

Ale rozegrali rożny ładnie.

0

I lider klasyfikacji strzelców się przynajmniej zmienił.

0

W końcu podniósł strzał. Tak to się powinno strzelać.

0

Brawo w końcu. Oby Messi strzelił.

0

Messi pokazał wtedy klasę.

0

Brawa dla polaków za remis.

0

Taki fajny mecz w CS czy w SC2 ale jednak Barca jest najważniejsza :)

1

To jest Zlatan.

0

A, co to ;)

0

Najpierw IEM i SC2 oraz CS:GO później Barcelona. Co za dzień :P A tu trzeba do szkoły się przygotować :D

0

I jeszcze te komentarze pod filmem o modelkach i Xavim niszczą :P

1

Brawa dla naszej młodzieży.

4

Jak by ktoś nie widział. Fajne podsumowanie dwumeczu :D

0

Było by super ale jakoś nie wieżę Mundo.

0

Chciał bym aby karne wykonywał Rakitić lub Suarez. Trzeb dać im szanse.

0

O której jest mecz z Eibarem bo strona podaje, że o 18:00 w sobotę a na sport.pl jest, że o 20:00 w niedzielę? Proszę o odpowiedź, bo chcę wiedziec czy nie koliduje mi z IEM oraz innymi meczami np: Manchester vs Tottenham.

0

Jaki mecz oglądacie bo ja hiszpański pojedynek?

1

Bardzo lubię tego piłkarza. Przyczynił się dwoma golami do historycznego pogromu Bayernu Leverkusen. Jednak co ty dużo mówić. Jest za słaby na Barcelonę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?