"Ja nie rozumiem, Real idzie wszystkim na rękę a tu się tak po nim jeździ. Wygrali Ligę Mistrzów, to sprzedali dwóch kluczowych zawodników, żeby było w następnej edycji ciekawiej. Monaco ma problemy z kasą, bo Rybołowlew zamknął kiesę - no to rzucają 70 milionów na zawodnika, którego kompletnie nie potrzebują. Benzema strzelił 1 bramkę przez 15 spotkań, no to dali mu podwyżkę do 8 mln żeby się nie smucił. Oddali bramkarza światowej klasy za darmo do Milanu w kryzysie, zostawiając sobie słabszego. Iker przepuszcza wszystkie wysokie piłki, żeby pojedynki główkowe były ciekawsze. Przez lata rozdawali swoich wychowanków po lidze hiszpańskiej, żeby podnieść poziom ligi i dać zarobić pozostałym klubom, które wypromowały część jako światowych piłkarzy (Mata, Soldado, Valero itd.) Na dodatek Carlo wziął sobie do serca narzekania innych na transfery Realu, że mając do dyspozycji 3 okienka transferowe(zimowe wliczam) wybrał sobie tylko jednego Illaramendiego wspomagając przy tym budżet Realu Sociedad i pozostawiając wolną rękę zarządowi, który ma ambicję zrobić wielką karierę w branży odzieżowej wpychając koszulki w każdy zakątek świata.
Ale nie, to Real zawsze najgorszy, liczy się tylko kasa itd. To jest skandal co się tu wyprawia... " Taki oto komentarz niedawno przeczytałem. Pisał kibic Realu.
Takiego dyrektora sportowego nam było trzeba. Doświadczonego, oraz nie sprzedającego zawodników za bezcen( chyba, bo tak wnioskuję po wypowiedzi o transferze Alexisa).
O której jest mecz z Eibarem bo strona podaje, że o 18:00 w sobotę a na sport.pl jest, że o 20:00 w niedzielę? Proszę o odpowiedź, bo chcę wiedziec czy nie koliduje mi z IEM oraz innymi meczami np: Manchester vs Tottenham.
Bardzo lubię tego piłkarza. Przyczynił się dwoma golami do historycznego pogromu Bayernu Leverkusen. Jednak co ty dużo mówić. Jest za słaby na Barcelonę.
1
"Paulo Dybala za 35 milionów euro ma trafić do Juventusu! [El 92]" Plota jak nic. Chciał bym go w Barcelonie.
2
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,17587061,Primera_Division__Stoiczkow__Real_sprzeda_Cristiano.html#MT Oto wypowiedź Stoiczkowa o Ronaldo na temat ostatniego zachowania po bramce Bale. Ciekawe.
3
Prawilny człowiek z niego :D
0
Chciałbym aby Suarez został królem asyst. I by Neymar był w trójce najlepszych strzelców.
13
"Ja nie rozumiem, Real idzie wszystkim na rękę a tu się tak po nim jeździ. Wygrali Ligę Mistrzów, to sprzedali dwóch kluczowych zawodników, żeby było w następnej edycji ciekawiej. Monaco ma problemy z kasą, bo Rybołowlew zamknął kiesę - no to rzucają 70 milionów na zawodnika, którego kompletnie nie potrzebują. Benzema strzelił 1 bramkę przez 15 spotkań, no to dali mu podwyżkę do 8 mln żeby się nie smucił. Oddali bramkarza światowej klasy za darmo do Milanu w kryzysie, zostawiając sobie słabszego. Iker przepuszcza wszystkie wysokie piłki, żeby pojedynki główkowe były ciekawsze. Przez lata rozdawali swoich wychowanków po lidze hiszpańskiej, żeby podnieść poziom ligi i dać zarobić pozostałym klubom, które wypromowały część jako światowych piłkarzy (Mata, Soldado, Valero itd.) Na dodatek Carlo wziął sobie do serca narzekania innych na transfery Realu, że mając do dyspozycji 3 okienka transferowe(zimowe wliczam) wybrał sobie tylko jednego Illaramendiego wspomagając przy tym budżet Realu Sociedad i pozostawiając wolną rękę zarządowi, który ma ambicję zrobić wielką karierę w branży odzieżowej wpychając koszulki w każdy zakątek świata.
Ale nie, to Real zawsze najgorszy, liczy się tylko kasa itd. To jest skandal co się tu wyprawia... " Taki oto komentarz niedawno przeczytałem. Pisał kibic Realu.
0
Takiego dyrektora sportowego nam było trzeba. Doświadczonego, oraz nie sprzedającego zawodników za bezcen( chyba, bo tak wnioskuję po wypowiedzi o transferze Alexisa).
0
Też się cieszę :D
1
""Metro": Chelsea zaklepała już transfer Douglasa Costy z Szachtara Donieck! [El 92]" Czyli nie pójdzie do nas.
2
Dobrze Enrique przygotował zespół kondycyjnie w lecie. Na szczęście nie graliśmy jakiś śmiesznych meczów towarzyskich.
2
0
Poco ten Pique leciał, prawie gola straciliśmy :D
1
Co by nie mówić. Za Enrique w stałych fragmentach się bardzo poprawiliśmy.
0
Ale rozegrali rożny ładnie.
0
I lider klasyfikacji strzelców się przynajmniej zmienił.
0
W końcu podniósł strzał. Tak to się powinno strzelać.
0
Brawo w końcu. Oby Messi strzelił.
0
Messi pokazał wtedy klasę.
0
Brawa dla polaków za remis.
0
Taki fajny mecz w CS czy w SC2 ale jednak Barca jest najważniejsza :)
1
0
0
Najpierw IEM i SC2 oraz CS:GO później Barcelona. Co za dzień :P A tu trzeba do szkoły się przygotować :D
0
I jeszcze te komentarze pod filmem o modelkach i Xavim niszczą :P
1
4
0
Było by super ale jakoś nie wieżę Mundo.
0
Chciał bym aby karne wykonywał Rakitić lub Suarez. Trzeb dać im szanse.
0
O której jest mecz z Eibarem bo strona podaje, że o 18:00 w sobotę a na sport.pl jest, że o 20:00 w niedzielę? Proszę o odpowiedź, bo chcę wiedziec czy nie koliduje mi z IEM oraz innymi meczami np: Manchester vs Tottenham.
0
Jaki mecz oglądacie bo ja hiszpański pojedynek?
1
Bardzo lubię tego piłkarza. Przyczynił się dwoma golami do historycznego pogromu Bayernu Leverkusen. Jednak co ty dużo mówić. Jest za słaby na Barcelonę.