"Daily Mail informuje, iż Real Madryt jest w stanie rozbić bank, aby tylko sprowadzić w swoje szeregi Argentyńczyka Sergio Agüero!
Dodatkowe środki Królewscy mieliby zaczerpnąć ze sprzedaży Karima Benzemy! [Dynamo]" Już druga informacja o Kunie w Realu.
Mam takie pytanie. Czy jeśli by Enrique nie wygrał z Barceloną żadnego trofeum w tym sezonie, to będziecie uważali go za dobrego trenera? Bo ja na pewno tak. Chciałbym poznać waszą opinię. Choć od razu mówię, nie każdy dobry trener musi być odpowiedni dla Barcelony.
Ja go widzę w pierwszej połowie sezonu 2015/16 jako 4 zawodnika do ataku. Gdyż jeszcze w tedy nie zakontraktujemy innego zawodnika, a sądzę, ze Pedro powinien odejść.
Większość z wymienionych zawodników chyba by pasowała do naszej drużyny. Co najważniejsze, część z nich ma już swoich kolegów z reprezentacji w Barcelonie przez co można ich namówić na przejście do nas i był by im raźniej na początku w nowym miejscu.
Ale trudny wybór. Obaj młodzi, dobrzy techniczne. Vietto zna dobrze ligę hiszpańska, zaś Dybala ewidentnie chce grać w Barcelonie. Jest tylko chyba jeden zawodnik który mógłby być lepszy na atak do nas: Alexandre Lacazette.
0
W końcu Belg coś pokazał.
1
A co byście sądzili o Aaronie Ramseyu w Barcelonie?
2
3
"Milan jest jedynym miejscem do którego chciałbym wrócić"~ Carlo Ancelotti.
0
Zawodnicy związani z Barceloną szaleją. Jeden wychowanek, drugi nasz fan z dzieciństwa, a trzeci to były zawodnik.
1
Tak gra nasz były zawodnik. Piękny strzał.
0
Ale Ozil zawinął. Chyba Arsenal nie będzie 4 w tym sezonie :D
1
Ale to zrobił nasz wychowanek.
2
"Daily Mail informuje, iż Real Madryt jest w stanie rozbić bank, aby tylko sprowadzić w swoje szeregi Argentyńczyka Sergio Agüero!
Dodatkowe środki Królewscy mieliby zaczerpnąć ze sprzedaży Karima Benzemy! [Dynamo]" Już druga informacja o Kunie w Realu.
0
Ale to nie zmienia faktu, że Alexis by się nam przydał. Zjada Pedro bez problemu, a i rywalizacja o wyjściowy skład by była dużo bardziej zacięta.
0
Będzie ciężko aż do strzelonej przez nas bramki. Trzeba strzelić w miarę szybko by nie było nerwów na końcu i gry na tak zwaną aferę.
3
""Sport Mediaset": Mateo Kovacić zastąpi Pedro w Barcelonie!" To sobie chyba pozycje pomylili :D
0
http://www.przegladsportowy.pl/barca-luisa-enrique-w-drodze-po-kolejny-rekord.-pobije-guardiole-,artykul,556683,1,13056.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage Oby się udało.
0
""le10sport": Real Madryt może rozbić bank i wykupić Sergio Aguero z Manchesteru City! [El 92]" o.O
0
Mam takie pytanie. Czy jeśli by Enrique nie wygrał z Barceloną żadnego trofeum w tym sezonie, to będziecie uważali go za dobrego trenera? Bo ja na pewno tak. Chciałbym poznać waszą opinię. Choć od razu mówię, nie każdy dobry trener musi być odpowiedni dla Barcelony.
0
Wszystkich nas zaskakuje z każdym meczem.
0
A taki piłkarz dobry był. Kontuzje jednak potrafią wszystkich zniszczyć.
1
Bardzo dobra postawa. Cieszył bym się gdyby został najlepszym bramkarzem ligi bo na to zasługuje ale trofea drużynowe są najważniejsze.
5
Widzieliście Mile w kiepskich? Myślałem, ze sobie pogada tak z co najmniej 10 min, a on tylko na końcówkę wszedł. Słaby odcinek, jak większość nowych.
21
Ja go widzę w pierwszej połowie sezonu 2015/16 jako 4 zawodnika do ataku. Gdyż jeszcze w tedy nie zakontraktujemy innego zawodnika, a sądzę, ze Pedro powinien odejść.
12
Jest, dziś osiągnąłem historyczne 1000 poleceń. Dziękuje wszystkim co polecali kiedyś jakiś mój komentarz.
2
Większość z wymienionych zawodników chyba by pasowała do naszej drużyny. Co najważniejsze, część z nich ma już swoich kolegów z reprezentacji w Barcelonie przez co można ich namówić na przejście do nas i był by im raźniej na początku w nowym miejscu.
0
Ja jednak bym go chyba nie wystawiał. No chyba, że będzie taka potrzeba albo uraz zaleczy się w 100%.
0
"Arsenal, Liverpool oraz PSG wyrażają zainteresowanie Hiszpanem Pedro!"
0
Podobno Leno do Realu na bramkę, a Coentrão do United.
0
Ok 15 mln za niego to dużo. Każde pieniądze nam się przydają tym bardziej, że u nas nie gra.
0
A możliwe jednak w Paryżu zawsze te największe i najlepsze pokazy były.
0
Neymar by nawet chyba nie chciał przechodzić, chociaż jego styl ubierania mógłby go kusić do Paryża, gdyż jak wiadomo to stolica mody :P
0
Przy możliwym odejściu Pedro przyda nam się w następnym sezonie. Choć trzeba i tak kogoś zakontraktować.
14
Ale trudny wybór. Obaj młodzi, dobrzy techniczne. Vietto zna dobrze ligę hiszpańska, zaś Dybala ewidentnie chce grać w Barcelonie. Jest tylko chyba jeden zawodnik który mógłby być lepszy na atak do nas: Alexandre Lacazette.