0

Ile dałeś za bilet?

0

Tracą gole w końcówkach tak jak my w poprzednim sezonie.

2

""La Sexta": David De Gea jest już po słowie z Realem Madryt! Do transferu brakuje tylko porozumienia między klubami. [El 92]" Już o tym pisałem. Jednak "tylko porozumienie klubów" to jest jeszcze nadzieja na to, że nie przejdzie. United powinno dać jakąś zaporową cenę typu De Gea za Bale :P

2

Koke według mnie nie pasował by do nas.

0

A. Ramsey, Pogba, Reus, Eriksen, Może Verratti, K. De Bruyne, A. Di María. Tak wiem, że niektórzy bardzo drodzy i ciężko by było ich wyciągnąć, ale trzeba wzmocnić zespół.

0

Trzeba kogoś kupić z absolutnego topu.

0

Też bo uważam, że aktualnie Hiszpan jest w to 3 bramkarzy na świecie.

0

Mathieu powinien zagrać bo jest w gazie.

2

Montoya zagrał fajny mecz, a tu niema powołania. Nie rozumiem.

2

Isco i Pogba to są znakomici gracze. Jak by któryś z nich przyszedł będę zadowolony bo to wielkie wzmocnienie.

2

Chodzą ploty, ze De Gea powiedział "TAK" Realowi. Fanom Czerwonych Diabłów i Materacy się by to nie spodobało :D

0

Nie popełnij błędu i starał się podłączać do akcji ofensywnych ( gol Suareza). To jest obrońca, a nie napastnik. On ma bronić.

5

Spokojnie, jak Martin zagrał by na takim samym poziomie to będę spokojny o prawa obronę.

1

Genialne. Dawno się tak nie uśmiałem :D

1

"An­ce­lot­ti po­wie­dział, że nie obej­rzy me­czu Barçy: Ja go obejrzę, na pew­no." Bardzo dobra odpowiedź Enrique.

0

Ach te brukowce. Jeszcze niedawno Juventus przyjmował ofertę Barcelony wynoszącą 70 mln za Pogbe, a tu już podbicie ceny i inne informacje :P

1

Ale według mnie i tak zawodnikiem meczu Sergio, chociaż oceny jak najbardziej trafne.

1

http://issuu.com/barcaflash/docs/barcaflashkwiecien2015hq 17 strona. Nasz dobry znajomy pisze bardzo fajny artykuł. Polecam.

20

Nie zagrał źle. Ale u nas będą się musieli odkryć, a to tylko nam pomoże.

1

Brawa dra rudego. Blok klasa.

12

MVP chyba mimo wszystko Sergio. Znakomity mecz.

0

Niefortunnie. Szkoda Matheu bo ostatnio grał kozacko.

1

Goni Messiego w siatkach :D Ps. Brawa da Martina. Nie grał dużo, a wyszedł na ważny mecz z PSG i nie zawiódł. Spokojnie w defensywie i bodaj asysta do Suareza.

0

David Luiz widać, że jest niezdolny do gry. Gryzoń bosko.

3

A Bayern już trzy brameczki stracone. Chyba plan B niedziała :D

1

MATS teraz pokazał klasę.

0

Geniusz. Cudownie to zrobił. Ale wynik trochę lepszy niż gra.

2

Dudek wcale nie jest stronniczy, wcale ;)

4

Dawno czegoś takiego nie widziałem. Fajne to :P

2

Bardzo dobrze, że Neymar odpoczywał z Almerią, bo ewidentnie potrzebny był mu odpoczynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?