""La Sexta": David De Gea jest już po słowie z Realem Madryt! Do transferu brakuje tylko porozumienia między klubami. [El 92]" Już o tym pisałem. Jednak "tylko porozumienie klubów" to jest jeszcze nadzieja na to, że nie przejdzie. United powinno dać jakąś zaporową cenę typu De Gea za Bale :P
A. Ramsey, Pogba, Reus, Eriksen, Może Verratti, K. De Bruyne, A. Di María. Tak wiem, że niektórzy bardzo drodzy i ciężko by było ich wyciągnąć, ale trzeba wzmocnić zespół.
Goni Messiego w siatkach :D Ps. Brawa da Martina. Nie grał dużo, a wyszedł na ważny mecz z PSG i nie zawiódł. Spokojnie w defensywie i bodaj asysta do Suareza.
0
Ile dałeś za bilet?
0
Tracą gole w końcówkach tak jak my w poprzednim sezonie.
2
""La Sexta": David De Gea jest już po słowie z Realem Madryt! Do transferu brakuje tylko porozumienia między klubami. [El 92]" Już o tym pisałem. Jednak "tylko porozumienie klubów" to jest jeszcze nadzieja na to, że nie przejdzie. United powinno dać jakąś zaporową cenę typu De Gea za Bale :P
2
Koke według mnie nie pasował by do nas.
0
A. Ramsey, Pogba, Reus, Eriksen, Może Verratti, K. De Bruyne, A. Di María. Tak wiem, że niektórzy bardzo drodzy i ciężko by było ich wyciągnąć, ale trzeba wzmocnić zespół.
0
Trzeba kogoś kupić z absolutnego topu.
0
Też bo uważam, że aktualnie Hiszpan jest w to 3 bramkarzy na świecie.
0
Mathieu powinien zagrać bo jest w gazie.
2
Montoya zagrał fajny mecz, a tu niema powołania. Nie rozumiem.
2
Isco i Pogba to są znakomici gracze. Jak by któryś z nich przyszedł będę zadowolony bo to wielkie wzmocnienie.
2
Chodzą ploty, ze De Gea powiedział "TAK" Realowi. Fanom Czerwonych Diabłów i Materacy się by to nie spodobało :D
0
Nie popełnij błędu i starał się podłączać do akcji ofensywnych ( gol Suareza). To jest obrońca, a nie napastnik. On ma bronić.
5
Spokojnie, jak Martin zagrał by na takim samym poziomie to będę spokojny o prawa obronę.
1
1
"Ancelotti powiedział, że nie obejrzy meczu Barçy: Ja go obejrzę, na pewno." Bardzo dobra odpowiedź Enrique.
0
Ach te brukowce. Jeszcze niedawno Juventus przyjmował ofertę Barcelony wynoszącą 70 mln za Pogbe, a tu już podbicie ceny i inne informacje :P
1
Ale według mnie i tak zawodnikiem meczu Sergio, chociaż oceny jak najbardziej trafne.
1
http://issuu.com/barcaflash/docs/barcaflashkwiecien2015hq 17 strona. Nasz dobry znajomy pisze bardzo fajny artykuł. Polecam.
20
Nie zagrał źle. Ale u nas będą się musieli odkryć, a to tylko nam pomoże.
1
Brawa dra rudego. Blok klasa.
12
MVP chyba mimo wszystko Sergio. Znakomity mecz.
0
Niefortunnie. Szkoda Matheu bo ostatnio grał kozacko.
1
Goni Messiego w siatkach :D Ps. Brawa da Martina. Nie grał dużo, a wyszedł na ważny mecz z PSG i nie zawiódł. Spokojnie w defensywie i bodaj asysta do Suareza.
0
David Luiz widać, że jest niezdolny do gry. Gryzoń bosko.
3
A Bayern już trzy brameczki stracone. Chyba plan B niedziała :D
1
MATS teraz pokazał klasę.
0
Geniusz. Cudownie to zrobił. Ale wynik trochę lepszy niż gra.
2
Dudek wcale nie jest stronniczy, wcale ;)
4
Dawno czegoś takiego nie widziałem. Fajne to :P
2
Bardzo dobrze, że Neymar odpoczywał z Almerią, bo ewidentnie potrzebny był mu odpoczynek.