""Daily Mail" donosi, iż Manchester United skłonny jest ściągnąć latem dwie gwiazdy Bayernu Monachium. Według brytyjskiej gazety, chodzi o Bastiana Schweinsteigera i Roberta Lewandowskiego! [Krzyychu_pl]"
Ja wiem, ze według was nie ma trudnych meczów, a Barca musi wygrać wszystkie spotkania. Trudno stało się. Piłkarze nie grali źle, wręcz przeciwnie, grali dobrze.
0
Na razie gra wybitnie.
0
Taniec z gwiazdami :D Mistrz.
0
Za kontuzjowanego wchodzi kontuzjowany :D
0
Oby nic poważnego bo Silva to bardzo fajny zawodnik.
0
Piękna akcja. Sergio odwalił główną robotę tym odbiorem. Widać było brak ogrania Rabiota.
0
Brakuje tego szczęścia z metalowymi prętami.
0
Na razie bardzo wyrównanie. A Guardiola chyba będzie musiał wprowadzić swój plan B lub nawet C :D
0
On nawet stylem gry do nas nie pasuje.
0
0
Jak myślicie? 0:0 promuje jaki zespół?
1
Takie lagi, że chyba sobie ten mecz odpuszczę.
0
Atak Messi, Ronaldo, Ibra. Coś pięknego.
0
Na szczęście się rozumieją. Być może dane jest nam oglądać najlepszy atak w historii.
0
0
Krzysztof też jest genialny.
7
https://vine.co/v/eue6tJDV2PL Co zrobił Argentyńczyk. Brawo.
0
Ale wykończył.
0
Rakitić ma jeszcze dobre wolne. Mógłby z dalszej odległości uderzać.
0
""Daily Mail" donosi, iż Manchester United skłonny jest ściągnąć latem dwie gwiazdy Bayernu Monachium. Według brytyjskiej gazety, chodzi o Bastiana Schweinsteigera i Roberta Lewandowskiego! [Krzyychu_pl]"
9
Ludzie uznali ten remis na bardzo trudnym terenie jako porażkę co najmniej 3 golami. Też tego nie rozumiem.
0
Sensacja w Serie A! Parma pokonuje Juventus 1:0!!! A wy tu marudzicie na Barcelonę :P
0
Ja wiem, ze według was nie ma trudnych meczów, a Barca musi wygrać wszystkie spotkania. Trudno stało się. Piłkarze nie grali źle, wręcz przeciwnie, grali dobrze.
1
Bobry mecz, niepotrzebna zmiana według mnie Neymara. Nie powinniśmy się cofać w 2 połowie. Oby Sevilla zagrała tak z Realem to będzie ciekawie.
0
Ten to ma pomysły :D
0
Już zaczął się był dupy na stronie i zwalnianie trenera i piłkarzy. Nie wierzę w was.
0
Szkoda :(
0
Dziwna zmiana, bo Ney grał bardzo dobrze.
3
Rudy chyba zaczął coś innego palić bo tak dobrze gra :D
0
Fantastycznie to zrobił Krycha.
0
Po co tyle siły.