0

Bartra/Rafinha oby ktoś z nich wszedł. Każdy mecz im się przyda do rozwoju.

0

I gra tam co najmniej przyzwoicie, jak nie dobrze.

0

Ostatnio grał mecze dużo lepsze niż Iniesta wiec nie hejtuj tylko by hejtować.

0

PO kontuzji jest więc bardzo dobrze Enrique zrobił.

0

Przyjeżdżam właśnie z roweru, patrzę, a tu Barcelona sobie kulturalnie prowadzi 2:0. Jak miło :) Ale, że Bayern zrobi taką masakrę z Porto to się nie spodziewałem. Szkoda, że akurat dziś musiałem wyjechać coś załatwić. Cóż, jest jeszcze druga połowa.

0

Chodzą ploteczki, ze Varane chce iść do Chelsea.

1

0

FC Barcelona zmierzy się Vive Tauron Kielce w półfinale Ligi Mistrzów piłki ręcznej! Ale będą mecze.

0

Mimo wszystko chciałbym go bo wydaje się mi, że u nas by odżył. A poza tym jest to mój ulubiony zawodnik.

1

"Arsenal oraz Manchester City zamierzają powalczyć o pomocnika Realu Madryt, Isco- donosi "Sunday People"! [El 92]" I oby nasza Barca też.

0

Łęczna z Lechem na końcu prawie się pozabijali. Bójka powstrzymana.

2

Na boisku trudno szukać kibiców w trakcie meczu. Jak już coś to na trybunach/stadionie ;)

0

Prawda, tylko to byłby kolejny wydatek, a chcąc kupić prawego obrońcę, pomocnika klasy światowej i zmiennika do ataku to trzeba wydać dużo pieniędzy, a budżet się nie rozciągnie.

1

Przykre to :(

0

Herrera = Wyższy wymiar wymuszania karnych :P

0

Na razie prowadzą :D

28

Oby Malaga zagrała tak jak z nami.

0

Strasznie mi mecz Chelsea vs United przypomina Barcy z Valencja bo tak samo lider ligi się broni, a to drużyna z niszczej lokaty w tabeli atakuje mimo, ze gra na wyjeździe.

0

Według mnie 2 z trzech najlepszych bramkarzy dziś pokazuje swoje umiejętności.

1

Najlepszy zawodnik meczu obok Otamendiego.

5

To teraz zapinamy pasy w fotelach i oglądamy za chwilę hit w Anglii.

6

Otamendi by się nam przydał w obronie. Umiejętności i wiek odpowiedni, a co najważniejsze ograny w lidze.

0

Dobrze, ze nie produkowali się zbytnio w drugiej połowie bo trzeba rozsądnie szafować siłami.

1

Alves mu podał :D

0

Dobrze dzisiaj gra, ale nie wiem czy środkowy obrońca to jest najpotrzebniejszy transfer. Większą potrzebę ma prawa obrona, pomoc i rezerwowy napastnik.

0

Ale on jest słaby w ataku.

1

Perdo dobrze gra w destrukcji, a w ataku tak sobie. On powinien przejść na boczną obronę tak jak Alba czy Piszczek.

2

Co myślelibyście np o Otamendim w Barcelonie?

0

Ile kartek ma rakieta?

0

Musiał to przerwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?