Przyjeżdżam właśnie z roweru, patrzę, a tu Barcelona sobie kulturalnie prowadzi 2:0. Jak miło :) Ale, że Bayern zrobi taką masakrę z Porto to się nie spodziewałem. Szkoda, że akurat dziś musiałem wyjechać coś załatwić. Cóż, jest jeszcze druga połowa.
Prawda, tylko to byłby kolejny wydatek, a chcąc kupić prawego obrońcę, pomocnika klasy światowej i zmiennika do ataku to trzeba wydać dużo pieniędzy, a budżet się nie rozciągnie.
Strasznie mi mecz Chelsea vs United przypomina Barcy z Valencja bo tak samo lider ligi się broni, a to drużyna z niszczej lokaty w tabeli atakuje mimo, ze gra na wyjeździe.
Dobrze dzisiaj gra, ale nie wiem czy środkowy obrońca to jest najpotrzebniejszy transfer. Większą potrzebę ma prawa obrona, pomoc i rezerwowy napastnik.
0
Bartra/Rafinha oby ktoś z nich wszedł. Każdy mecz im się przyda do rozwoju.
0
I gra tam co najmniej przyzwoicie, jak nie dobrze.
0
Ostatnio grał mecze dużo lepsze niż Iniesta wiec nie hejtuj tylko by hejtować.
0
PO kontuzji jest więc bardzo dobrze Enrique zrobił.
0
Przyjeżdżam właśnie z roweru, patrzę, a tu Barcelona sobie kulturalnie prowadzi 2:0. Jak miło :) Ale, że Bayern zrobi taką masakrę z Porto to się nie spodziewałem. Szkoda, że akurat dziś musiałem wyjechać coś załatwić. Cóż, jest jeszcze druga połowa.
0
Chodzą ploteczki, ze Varane chce iść do Chelsea.
1
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,17787663,Bundesliga__Reus_znowu_zlapany_bez_prawa_jazdy.html#MT_3zdj Ten to zaraz będzie na rowerze jeździł :P
0
FC Barcelona zmierzy się Vive Tauron Kielce w półfinale Ligi Mistrzów piłki ręcznej! Ale będą mecze.
0
Mimo wszystko chciałbym go bo wydaje się mi, że u nas by odżył. A poza tym jest to mój ulubiony zawodnik.
1
"Arsenal oraz Manchester City zamierzają powalczyć o pomocnika Realu Madryt, Isco- donosi "Sunday People"! [El 92]" I oby nasza Barca też.
0
Łęczna z Lechem na końcu prawie się pozabijali. Bójka powstrzymana.
2
Na boisku trudno szukać kibiców w trakcie meczu. Jak już coś to na trybunach/stadionie ;)
0
Prawda, tylko to byłby kolejny wydatek, a chcąc kupić prawego obrońcę, pomocnika klasy światowej i zmiennika do ataku to trzeba wydać dużo pieniędzy, a budżet się nie rozciągnie.
1
Przykre to :(
0
Herrera = Wyższy wymiar wymuszania karnych :P
0
Na razie prowadzą :D
28
Oby Malaga zagrała tak jak z nami.
0
Strasznie mi mecz Chelsea vs United przypomina Barcy z Valencja bo tak samo lider ligi się broni, a to drużyna z niszczej lokaty w tabeli atakuje mimo, ze gra na wyjeździe.
0
Według mnie 2 z trzech najlepszych bramkarzy dziś pokazuje swoje umiejętności.
1
Najlepszy zawodnik meczu obok Otamendiego.
5
To teraz zapinamy pasy w fotelach i oglądamy za chwilę hit w Anglii.
6
Otamendi by się nam przydał w obronie. Umiejętności i wiek odpowiedni, a co najważniejsze ograny w lidze.
0
Dobrze, ze nie produkowali się zbytnio w drugiej połowie bo trzeba rozsądnie szafować siłami.
1
Alves mu podał :D
0
Dobrze dzisiaj gra, ale nie wiem czy środkowy obrońca to jest najpotrzebniejszy transfer. Większą potrzebę ma prawa obrona, pomoc i rezerwowy napastnik.
0
Ale on jest słaby w ataku.
1
Perdo dobrze gra w destrukcji, a w ataku tak sobie. On powinien przejść na boczną obronę tak jak Alba czy Piszczek.
2
Co myślelibyście np o Otamendim w Barcelonie?
0
Ile kartek ma rakieta?
0
Musiał to przerwać.