0

Ja się moje tylko jednego. Że jak nie odejdzie Xavi to nikogo konkretnego nie kupimy do pomocy.

23

2

Verma wchodzi w końcówce jako napastnik :D

1

Szczególnie, że Bartra od tego momentu stał się dużo lepszym piłkarzem.

0

Na meczu tak :D

0

Super się komentatorzy zachowali przy oddaniu karnego przez Messiego. (RAC1)

2

Ale ci to maja farta. Kondycyjnie nie istnieli w końcówce.

0

Dobrze, że to nie weszło.

0

I znów niewiele. Ale Real w defensywie jest słaby.

0

Nie, po prostu no nie.

0

Czemu on tego nie strzelił szybciej.

0

Obie defensywy są strasznie słabe. Tevez zniszczy obronę Realu.

0

Brawa, jeszcze jeden, jeszcze jeden.

0

Szkoda. Była szansa. Źle przykryli.

1

Miał być mecz, a tu znów puścili sparing Barcelony z jakimiś ogórkami.

0

Zrobili najlepszą rzecz jaką mogli. Wygrali wysoko, bez nakładu sił.

0

Wielkie brawa dla naszych piłkarzy. Małym nakładem sił, nastrzelali dużo goli.

0

Pierwszy hattrick.

0

Tu widać klasę Messiego.

0

Niech ten prezent wykorzysta.

1

Za dużo siły.

0

Kto strzelił :D

1

Mimo wszystko skuteczność dziś jest słaba. Powinno być z 0:8.

0

Oj, pan Laboga nie zna przepisów. Transfery dokonywać może, ale rejestrować zawodników nie.

0

Messi znów do środka pola.

0

Kto wrzucał?

0

Goni Glika :D

0

Oby Neymar grał lepiej z Bayernem :D

0

Dobrze, że Bravo był czujny.

1

Cieszy, że Barca ma taka formę przed najważniejszymi meczami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?