6 maja 2015, 19:08
0
Ja się moje tylko jednego. Że jak nie odejdzie Xavi to nikogo konkretnego nie kupimy do pomocy.
6 maja 2015, 17:54
23
http://fangol.pl/view/98004/koszulka-fc-barcelony?barc Podobają się?
6 maja 2015, 15:41
2
Verma wchodzi w końcówce jako napastnik :D
5 maja 2015, 15:10
1
Szczególnie, że Bartra od tego momentu stał się dużo lepszym piłkarzem.
4 maja 2015, 13:35
Na meczu tak :D
4 maja 2015, 10:56
2 maja 2015, 21:52
Ale ci to maja farta. Kondycyjnie nie istnieli w końcówce.
2 maja 2015, 21:46
Dobrze, że to nie weszło.
2 maja 2015, 21:43
I znów niewiele. Ale Real w defensywie jest słaby.
Nie, po prostu no nie.
2 maja 2015, 21:39
Czemu on tego nie strzelił szybciej.
2 maja 2015, 21:38
Obie defensywy są strasznie słabe. Tevez zniszczy obronę Realu.
2 maja 2015, 21:37
Brawa, jeszcze jeden, jeszcze jeden.
2 maja 2015, 21:26
Szkoda. Była szansa. Źle przykryli.
2 maja 2015, 17:59
Miał być mecz, a tu znów puścili sparing Barcelony z jakimiś ogórkami.
2 maja 2015, 17:54
Zrobili najlepszą rzecz jaką mogli. Wygrali wysoko, bez nakładu sił.
2 maja 2015, 17:52
Wielkie brawa dla naszych piłkarzy. Małym nakładem sił, nastrzelali dużo goli.
2 maja 2015, 17:46
Pierwszy hattrick.
2 maja 2015, 17:44
Tu widać klasę Messiego.
2 maja 2015, 17:43
Niech ten prezent wykorzysta.
2 maja 2015, 17:40
Za dużo siły.
2 maja 2015, 17:38
Kto strzelił :D
2 maja 2015, 17:30
Mimo wszystko skuteczność dziś jest słaba. Powinno być z 0:8.
2 maja 2015, 17:28
Oj, pan Laboga nie zna przepisów. Transfery dokonywać może, ale rejestrować zawodników nie.
2 maja 2015, 17:27
Messi znów do środka pola.
2 maja 2015, 17:25
Kto wrzucał?
2 maja 2015, 17:24
Goni Glika :D
2 maja 2015, 17:19
Oby Neymar grał lepiej z Bayernem :D
Dobrze, że Bravo był czujny.
2 maja 2015, 17:14
Cieszy, że Barca ma taka formę przed najważniejszymi meczami.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ja się moje tylko jednego. Że jak nie odejdzie Xavi to nikogo konkretnego nie kupimy do pomocy.
23
http://fangol.pl/view/98004/koszulka-fc-barcelony?barc Podobają się?
2
Verma wchodzi w końcówce jako napastnik :D
1
Szczególnie, że Bartra od tego momentu stał się dużo lepszym piłkarzem.
0
Na meczu tak :D
0
2
Ale ci to maja farta. Kondycyjnie nie istnieli w końcówce.
0
Dobrze, że to nie weszło.
0
I znów niewiele. Ale Real w defensywie jest słaby.
0
Nie, po prostu no nie.
0
Czemu on tego nie strzelił szybciej.
0
Obie defensywy są strasznie słabe. Tevez zniszczy obronę Realu.
0
Brawa, jeszcze jeden, jeszcze jeden.
0
Szkoda. Była szansa. Źle przykryli.
1
Miał być mecz, a tu znów puścili sparing Barcelony z jakimiś ogórkami.
0
Zrobili najlepszą rzecz jaką mogli. Wygrali wysoko, bez nakładu sił.
0
Wielkie brawa dla naszych piłkarzy. Małym nakładem sił, nastrzelali dużo goli.
0
Pierwszy hattrick.
0
Tu widać klasę Messiego.
0
Niech ten prezent wykorzysta.
1
Za dużo siły.
0
Kto strzelił :D
1
Mimo wszystko skuteczność dziś jest słaba. Powinno być z 0:8.
0
Oj, pan Laboga nie zna przepisów. Transfery dokonywać może, ale rejestrować zawodników nie.
0
Messi znów do środka pola.
0
Kto wrzucał?
0
Goni Glika :D
0
Oby Neymar grał lepiej z Bayernem :D
0
Dobrze, że Bravo był czujny.
1
Cieszy, że Barca ma taka formę przed najważniejszymi meczami.