"Hiszpańska prasa jest pewna- Pedro nie opuści Barcelony po tym sezonie! [El 92]" Niby jak na rezerwowego to dobry, ale wolał bym kogoś co wyłby w stanie zagrozić naszej trójce.
Plus jest taki, że BVB nie będzie grało w lidze mistrzów i na pewno byłby gotowy do występu w tych rozgrywkach. Choć przyznaje, są dużo lepsi kandydaci od niego.
Finansowe fair-play jest chyba liczone razem z dochodami. A Bayern nie wydawał wcześniej aż takiej kasy, tym bardziej, że chcą sprzedać Götze bo podobno nie pasuje do klubu.
Się porobiło. Real ma rozbić bank w letnim oknie transferowym (jeśli nie dostanie bana), Bayern ma przeznaczyć 200mln na wzmocnienia. Co to się porobiło. Oby nam piłkarzy nie pokradli bo w zimie zostaną same ochłapy.
0
Czyli trzecie dziecko w drodze :D
0
Czyli Pedro idzie do Juve, a do nas Pogba :D
0
Jak rezerwy nie zagrają.
0
Ile jeszcze goli potrzebuje MSN by pobić rekord Realu w bramkach? Chodzi o te pamiętne 118 goli bodaj.
1
Mnie smuci tylko, że jak zawsze z sukcesami przyjdzie banda sezonowców i innych tego typu matołów, którzy będą tylko ośmieszać mój ukochany klub.
3
Liczę na taki skład za tydzień. Bravo, Douglas, Bartra, Vermaelen, Grimaldo, Samper, Roberto, Rafinha, Munir, Sandro, Adama.
1
Jutro w wywiadzie powie, że najważniejsze trofeum w sezonie zdobył i złota piłka jego.
3
Vermalne pierwszy raz na murawie?
0
Jest, jest, jest. Na co te trzy gole Ronaldo, na co :D
1
Znalazł kartki na koniec meczu :D
0
HD będą się szczyciły tym, że Ronaldo złotego buta dostanie :P
8
Laboga zobaczył wynik i się zasmucił :P
0
Ciekawe czy Vermalen zagra za tydzień.
0
Tu bramki padajo, a mi strim padł :P
8
Żaden z naszych napastników nie jest typowa 9 i to widać. Nikt nie adsorbuje obrońców Atleti przez cały czas.
1
Biedny Suarez. Kostki go chyba bolą.
1
Wcale Messi nie ma pecha, wcale.
0
A myślałem, ze karny jest gdyż słyszałem tylko komentarz o zagraniu ręką :P
4
Nie wiem czemu. Ale bez Suareza nie czuje się pewnie oglądając Barcelonę w ataku w tak ważnym meczu.
0
Smutne, ale prawdziwe.
0
Szkoda, że na Camp Nou nie ma takiej frekwencji. Tylko jacyś Azjaci przyjeżdżają.
0
""Sport Mediaset": Carlo Ancelotti podpisał wstępny kontrakt z Manchesterem City! [El 92]"
3
0
"Hiszpańska prasa jest pewna- Pedro nie opuści Barcelony po tym sezonie! [El 92]" Niby jak na rezerwowego to dobry, ale wolał bym kogoś co wyłby w stanie zagrozić naszej trójce.
0
Plus jest taki, że BVB nie będzie grało w lidze mistrzów i na pewno byłby gotowy do występu w tych rozgrywkach. Choć przyznaje, są dużo lepsi kandydaci od niego.
3
http://fangol.pl/view/99341/buty-leo-messiego-na?barc Ładne ale stare też były ok.
0
""Mundo Deportivo": İlkay Gündoğan w poniedziałek zostanie przedstawiony jako nowy zawodnik FC Barcelony! [El 92]"
0
Oby zagrał bo jest kluczowy. Druga połowa środowego meczu to pokazała. Odciążał on znacząco resztę zespołu przeszkadzając obronie przeciwnika.
0
Finansowe fair-play jest chyba liczone razem z dochodami. A Bayern nie wydawał wcześniej aż takiej kasy, tym bardziej, że chcą sprzedać Götze bo podobno nie pasuje do klubu.
1
Się porobiło. Real ma rozbić bank w letnim oknie transferowym (jeśli nie dostanie bana), Bayern ma przeznaczyć 200mln na wzmocnienia. Co to się porobiło. Oby nam piłkarzy nie pokradli bo w zimie zostaną same ochłapy.