0

Czyli trzecie dziecko w drodze :D

0

Czyli Pedro idzie do Juve, a do nas Pogba :D

0

Jak rezerwy nie zagrają.

0

Ile jeszcze goli potrzebuje MSN by pobić rekord Realu w bramkach? Chodzi o te pamiętne 118 goli bodaj.

1

Mnie smuci tylko, że jak zawsze z sukcesami przyjdzie banda sezonowców i innych tego typu matołów, którzy będą tylko ośmieszać mój ukochany klub.

3

Liczę na taki skład za tydzień. Bravo, Douglas, Bartra, Vermaelen, Grimaldo, Samper, Roberto, Rafinha, Munir, Sandro, Adama.

1

Jutro w wywiadzie powie, że najważniejsze trofeum w sezonie zdobył i złota piłka jego.

3

Vermalne pierwszy raz na murawie?

0

Jest, jest, jest. Na co te trzy gole Ronaldo, na co :D

1

Znalazł kartki na koniec meczu :D

0

HD będą się szczyciły tym, że Ronaldo złotego buta dostanie :P

8

Laboga zobaczył wynik i się zasmucił :P

0

Ciekawe czy Vermalen zagra za tydzień.

0

Tu bramki padajo, a mi strim padł :P

8

Żaden z naszych napastników nie jest typowa 9 i to widać. Nikt nie adsorbuje obrońców Atleti przez cały czas.

1

Biedny Suarez. Kostki go chyba bolą.

1

Wcale Messi nie ma pecha, wcale.

0

A myślałem, ze karny jest gdyż słyszałem tylko komentarz o zagraniu ręką :P

4

Nie wiem czemu. Ale bez Suareza nie czuje się pewnie oglądając Barcelonę w ataku w tak ważnym meczu.

0

Smutne, ale prawdziwe.

0

Szkoda, że na Camp Nou nie ma takiej frekwencji. Tylko jacyś Azjaci przyjeżdżają.

0

""Sport Mediaset": Carlo Ancelotti podpisał wstępny kontrakt z Manchesterem City! [El 92]"

3

Właśnie dla tego piłka nożna jest taka piękna.

0

"Hiszpańska prasa jest pewna- Pedro nie opuści Barcelony po tym sezonie! [El 92]" Niby jak na rezerwowego to dobry, ale wolał bym kogoś co wyłby w stanie zagrozić naszej trójce.

0

Plus jest taki, że BVB nie będzie grało w lidze mistrzów i na pewno byłby gotowy do występu w tych rozgrywkach. Choć przyznaje, są dużo lepsi kandydaci od niego.

3

0

""Mundo Deportivo": İlkay Gündoğan w poniedziałek zostanie przedstawiony jako nowy zawodnik FC Barcelony! [El 92]"

0

Oby zagrał bo jest kluczowy. Druga połowa środowego meczu to pokazała. Odciążał on znacząco resztę zespołu przeszkadzając obronie przeciwnika.

0

Finansowe fair-play jest chyba liczone razem z dochodami. A Bayern nie wydawał wcześniej aż takiej kasy, tym bardziej, że chcą sprzedać Götze bo podobno nie pasuje do klubu.

1

Się porobiło. Real ma rozbić bank w letnim oknie transferowym (jeśli nie dostanie bana), Bayern ma przeznaczyć 200mln na wzmocnienia. Co to się porobiło. Oby nam piłkarzy nie pokradli bo w zimie zostaną same ochłapy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?