0

Jak Lewy wczoraj :P

0

Tak gra Barcelona :P

1

Hahahahah. Luis widzę w formie :P

1

Fajnie, że Alves gra bo zasłużył.

0

Kto mu te fryzury wymyśla :p Co kolejna to lepsza. Szkoda, że nie mam kilku tysięcy na fryzjera :D

0

Szpaku pokrzyczy sobie dziś Neymarrrrrrrrrrr!

0

Co jak co, ale kwota śmieszna. Ja bym go zostawił w Barcelonie.

2

Następny sezon będzie jeszcze lepszy. Będzie szansa strzelić jeszcze więcej goli bo dojdą mecze o superpuchary i klubowe mistrzostwa świata.

0

12-15 mln i można sprzedawać.

2

Jak lubię tego piłkarza, to niestety ale jest już za słaby na Barce i będzie miał strasznie ciężko się przebić do składu. Jakby był prowadzony tak jak Carvajal to był z niego piłkarz bardzo dobry, niestety źle poprowadzono jego karierę. Powinien być ok dwa lata temu wypożyczony by grać regularnie.

1

No, ale Grosicki w pierwszej połowie tez ciągnął grę reprezentacji i gdyby Lewy był bardziej skuteczny to by miał asystę.

1

Czy to nie będzie najszybszy Hattrick w kadrze Polski?

1

Po drugie Rybus grał na obronie.

3

Prawdziwi Albańczycy, a nie żadne podrabiańce :P

1

Bez przesady.

6

Ale się rozstrzelał :P Ale Milik i tak zawodnik meczu.

0

Brawo. W końcu klasa.

10

W końcu. Ale to Milik mu bramkę załatwił.

0

Ale fart. Co to była za bomba.

0

Czemu on Linetego nie wystawił?

0

Jest, Lewy w końcu trafił do bramki :)

3

Milik nam nie pierwszy raz dupę ratuje.

0

A Ronaldo podobno jakąś kozacką bramę walnął.

0

Wchodzi bileter :P

2

Ale to rozegrali. Pięknie. Jak Barcelona :P :D :)

1

Zmiana, proszę.

2

O nie panie Kołtoń. To Lewandowski jest w kadrze partnerem Milika.

1

A tak Armenia strzela gola Portugalii

0

Irlandia prowadzi. Nie jest to najgorszy wynik jak by nie patrzeć.

0

Ja chcę Linetego w drugiej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?