Jak lubię tego piłkarza, to niestety ale jest już za słaby na Barce i będzie miał strasznie ciężko się przebić do składu. Jakby był prowadzony tak jak Carvajal to był z niego piłkarz bardzo dobry, niestety źle poprowadzono jego karierę. Powinien być ok dwa lata temu wypożyczony by grać regularnie.
0
Jak Lewy wczoraj :P
0
Tak gra Barcelona :P
1
Hahahahah. Luis widzę w formie :P
1
Fajnie, że Alves gra bo zasłużył.
0
Kto mu te fryzury wymyśla :p Co kolejna to lepsza. Szkoda, że nie mam kilku tysięcy na fryzjera :D
0
Szpaku pokrzyczy sobie dziś Neymarrrrrrrrrrr!
0
Co jak co, ale kwota śmieszna. Ja bym go zostawił w Barcelonie.
2
Następny sezon będzie jeszcze lepszy. Będzie szansa strzelić jeszcze więcej goli bo dojdą mecze o superpuchary i klubowe mistrzostwa świata.
0
12-15 mln i można sprzedawać.
2
Jak lubię tego piłkarza, to niestety ale jest już za słaby na Barce i będzie miał strasznie ciężko się przebić do składu. Jakby był prowadzony tak jak Carvajal to był z niego piłkarz bardzo dobry, niestety źle poprowadzono jego karierę. Powinien być ok dwa lata temu wypożyczony by grać regularnie.
1
No, ale Grosicki w pierwszej połowie tez ciągnął grę reprezentacji i gdyby Lewy był bardziej skuteczny to by miał asystę.
1
Czy to nie będzie najszybszy Hattrick w kadrze Polski?
1
Po drugie Rybus grał na obronie.
3
Prawdziwi Albańczycy, a nie żadne podrabiańce :P
1
Bez przesady.
6
Ale się rozstrzelał :P Ale Milik i tak zawodnik meczu.
0
Brawo. W końcu klasa.
10
W końcu. Ale to Milik mu bramkę załatwił.
0
Ale fart. Co to była za bomba.
0
Czemu on Linetego nie wystawił?
0
Jest, Lewy w końcu trafił do bramki :)
3
Milik nam nie pierwszy raz dupę ratuje.
0
A Ronaldo podobno jakąś kozacką bramę walnął.
0
Wchodzi bileter :P
2
Ale to rozegrali. Pięknie. Jak Barcelona :P :D :)
1
Zmiana, proszę.
2
O nie panie Kołtoń. To Lewandowski jest w kadrze partnerem Milika.
1
A tak Armenia strzela gola Portugalii
0
Irlandia prowadzi. Nie jest to najgorszy wynik jak by nie patrzeć.
0
Ja chcę Linetego w drugiej połowie.