"ANGLIA Manchester United złożył drugą ofertę za Sergio Ramosa. Pierwsza opiewała na sumę 32 milionów funtów i została odrzucona przez hiszpańskiego giganta. Teraz Czerwone Diabły proponują Królewskim aż 42.5 miliona funtów. Taką sumę ciężko będzie odrzucić. - Telegraph"
" Real Madryt ma zamiar złożyć ofertę za piłkarza Arsenalu Londyn Laurenta Koscielnego. Rafael Benitez planuje stworzyć francuski duet środkowych obrońców Koscielny – Varane. Według angielskich mediów oferta za reprezentanta Francji ma opiewać na ponad około 30 milionów euro. 29-letni Koscielny do Arsenalu trafił w 2010 roku z Lorient. W ubiegłym sezonie strzelił trzy gole w 27 meczach Premier League." - Metro
Di Maria super. Pasował by do naszej pomocy gdzie nie ma szybkiego zawodnika. Dobrze rozumie się z Messim, a na pewno był by wzmocnieniem tańszym niż Pogba. Co do wyborów. Niby Bartomeu to zło i w ogóle, ale jakoś najbardziej mnie przekonuje ze wszystkich kandydatów.
1
"ANGLIA Manchester United złożył drugą ofertę za Sergio Ramosa. Pierwsza opiewała na sumę 32 milionów funtów i została odrzucona przez hiszpańskiego giganta. Teraz Czerwone Diabły proponują Królewskim aż 42.5 miliona funtów. Taką sumę ciężko będzie odrzucić. - Telegraph"
0
Nowym piłkarzem West Hamu został Dimirti Payet. Jak zakupią jeszcze Songa( wezmą za darmo :( ) to będą mieli fajną pakę.
1
No to 2 chyba wędruje do Aleixa.
0
" Real Madryt ma zamiar złożyć ofertę za piłkarza Arsenalu Londyn Laurenta Koscielnego. Rafael Benitez planuje stworzyć francuski duet środkowych obrońców Koscielny – Varane. Według angielskich mediów oferta za reprezentanta Francji ma opiewać na ponad około 30 milionów euro. 29-letni Koscielny do Arsenalu trafił w 2010 roku z Lorient. W ubiegłym sezonie strzelił trzy gole w 27 meczach Premier League." - Metro
1
Co jak co, ale bardziej przekonuje mnie Bartomeu. Wiem, że to zło i w ogóle, ale jakoś chyba wolał bym jego.
0
Kovačić/Gündoğan/Parejo/Isco. Chciałbym któregoś z nich.
0
W formie jest zawodnikiem, który mógłby bardzo wzmocnić naszą pomoc. Choć ja i tak z BvB wolał bym Reusa.
0
Cristiano Ronaldo chociaż dałem, że nie lubię symulować i cieszę się w grupie kolegów :P
0
Z aktualnie grających piłkarzy młodego pokolenia podobają mi się wolne Clément Greniera.
0
Mogli by grać w papier, kamień, nożyce.
0
Dani Parejo i Isco to by było super, jakby chodziło o któregoś z nich. Obaj świetni piłkarze.
2
Di Maria super. Pasował by do naszej pomocy gdzie nie ma szybkiego zawodnika. Dobrze rozumie się z Messim, a na pewno był by wzmocnieniem tańszym niż Pogba. Co do wyborów. Niby Bartomeu to zło i w ogóle, ale jakoś najbardziej mnie przekonuje ze wszystkich kandydatów.
10
To bym się ucieszył. Już widzę jak np: Arbeloa strzela bramkę do pustej, a Ronaldo jako prawdziwy kapitan idzie mu pogratulować :P
0
Ja z Realu by odszedł Casillas i Ramos to stracą dwóch pierwszych kapitanów. Ciekawe kogo Benítez mianuje na tą funkcję drużyny.
0
https://www.facebook.com/EurosportPL/photos/a.470603989737249.1073741828.463898117074503/653880104742969/?type=1 Widzieliście. Sporo się dorobił.
0
Dobry zawodnik. Nie kosztował by strasznie dużo, a by na pewno wzmocnił pomoc. W przyszłości stworzyć by mógł pomoc z Rakiticiem i Halilovićiem.
0
Dobra cena jak za rezerwowego :D
0
101
To Brazylia ma pograne. Oni bez Neymara nic nie zrobią.
0
0
Wolę innych pomocników, bo według mnie Pogba nie jest wart 80 mln ani takiej tygodniówki.
30
Ja dalej uważam, że nie jest wart tych pieniędzy.
2
Miłej nauki :P
0
Ten Wołek to się pogrąża z każdą sekundą.
0
Szkoda. On to jednak będzie kiedyś wymieniany wśród legend.
0
A to przepraszam. Mój błąd.
0
Diego Alves nie gra w pierwszym składzie. Za to wystawiany jest jakiś przeciętniak.
1
Wiedziałem, ze będzie aluzja do meczu z Atletic. Dobrze, ze wołek Neymara broni.
0
Alves ładnie zakończył przygodę. Przedłożył tylko kontrakt :P
0
Ale strasznie ofensywny mecz. Atak w obu ekipach gra dobrze, a w obronie słabiutko.