1

"ANGLIA Manchester United złożył drugą ofertę za Sergio Ramosa. Pierwsza opiewała na sumę 32 milionów funtów i została odrzucona przez hiszpańskiego giganta. Teraz Czerwone Diabły proponują Królewskim aż 42.5 miliona funtów. Taką sumę ciężko będzie odrzucić. - Telegraph"

0

Nowym piłkarzem West Hamu został Dimirti Payet. Jak zakupią jeszcze Songa( wezmą za darmo :( ) to będą mieli fajną pakę.

1

No to 2 chyba wędruje do Ale­ixa.

0

" Real Madryt ma zamiar złożyć ofertę za piłkarza Arsenalu Londyn Laurenta Koscielnego. Rafael Benitez planuje stworzyć francuski duet środkowych obrońców Koscielny – Varane. Według angielskich mediów oferta za reprezentanta Francji ma opiewać na ponad około 30 milionów euro. 29-letni Koscielny do Arsenalu trafił w 2010 roku z Lorient. W ubiegłym sezonie strzelił trzy gole w 27 meczach Premier League." - Metro

1

Co jak co, ale bardziej przekonuje mnie Bartomeu. Wiem, że to zło i w ogóle, ale jakoś chyba wolał bym jego.

0

Kovačić/Gündoğan/Parejo/Isco. Chciałbym któregoś z nich.

0

W formie jest zawodnikiem, który mógłby bardzo wzmocnić naszą pomoc. Choć ja i tak z BvB wolał bym Reusa.

0

Cristiano Ronaldo chociaż dałem, że nie lubię symulować i cieszę się w grupie kolegów :P

0

Z aktualnie grających piłkarzy młodego pokolenia podobają mi się wolne Clément Greniera.

0

Mogli by grać w papier, kamień, nożyce.

0

Dani Parejo i Isco to by było super, jakby chodziło o któregoś z nich. Obaj świetni piłkarze.

2

Di Maria super. Pasował by do naszej pomocy gdzie nie ma szybkiego zawodnika. Dobrze rozumie się z Messim, a na pewno był by wzmocnieniem tańszym niż Pogba. Co do wyborów. Niby Bartomeu to zło i w ogóle, ale jakoś najbardziej mnie przekonuje ze wszystkich kandydatów.

10

To bym się ucieszył. Już widzę jak np: Arbeloa strzela bramkę do pustej, a Ronaldo jako prawdziwy kapitan idzie mu pogratulować :P

0

Ja z Realu by odszedł Casillas i Ramos to stracą dwóch pierwszych kapitanów. Ciekawe kogo Benítez mianuje na tą funkcję drużyny.

0

Dobry zawodnik. Nie kosztował by strasznie dużo, a by na pewno wzmocnił pomoc. W przyszłości stworzyć by mógł pomoc z Rakiticiem i Halilovićiem.

0

Dobra cena jak za rezerwowego :D

0

Hehe. Ci to mają fajnie :P

101

To Brazylia ma pograne. Oni bez Neymara nic nie zrobią.

0

Trochę dużo Ronaldo zabrali :P Miałby swojego gola z przewrotki.

0

Wolę innych pomocników, bo według mnie Pogba nie jest wart 80 mln ani takiej tygodniówki.

30

Ja dalej uważam, że nie jest wart tych pieniędzy.

2

Miłej nauki :P

0

Ten Wołek to się pogrąża z każdą sekundą.

0

Szkoda. On to jednak będzie kiedyś wymieniany wśród legend.

0

A to przepraszam. Mój błąd.

0

Diego Alves nie gra w pierwszym składzie. Za to wystawiany jest jakiś przeciętniak.

1

Wiedziałem, ze będzie aluzja do meczu z Atletic. Dobrze, ze wołek Neymara broni.

0

Alves ładnie zakończył przygodę. Przedłożył tylko kontrakt :P

0

Ale strasznie ofensywny mecz. Atak w obu ekipach gra dobrze, a w obronie słabiutko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?