Jak by Barcelona chciała wzmocnić środek obrony, to dla mnie jedynym słusznym kandydatem na tą pozycję jest Nicolás Otamendi. Super gra w tym sezonie i jeszcze zna ligę.
Mi się zdaje, ze Bartra gra na prawej bo Enrique chcę sprawdzić inne ustawienia w przypadku odejścia Alvesa ale spoko skład. Szkoda tylko braku Bravo na bramce bo mógłby poprawić rekord.
Jeśli przy kupnie Pogby, Verattiego i innych tego typu drogich zawodników nie starczy kasy na rezerwowego napastnika i prawego obrońcę to wole Gündoğana i dwóch jeszcze innych dobrych piłkarzy na inne pozycje.
"Hiszpańskie media: - Ciebie obchodzą tylko twoje gole, a resztę masz gdzieś. Nie może tak być - Sergio Ramos tymi słowami skrytykował ponoć postawę Cristiano Ronaldo po pierwszym, przegranym, półfinałowym meczu Ligi Mistrzów." W końcu ktoś to powiedział.
0
Trzy zespoły z ligi mają od razu fazę grupową. 4 zespół startuje w 4 rundzie eliminacji do LM, a zwycięzca LE będzie startował w eliminacjach LM.
11
Zszedł Bartra, zrobiła się dziura i padł głupi gol. Szkoda bo Masip czeka na swoje pierwsze czyste konto.
0
Ale to strzelił.
0
Zaraz wejdzie gwiazda.
2
Ach ten nasz Marek :D
0
Czemu mało prawdopodobne, jak Valencia utrzyma 4 miejsce w lidze to będzie bardzo prawdopodobne. Sevilla finał LE powinna wygrać.
0
A kibice go wyśmiali :D
1
Brawa dla Neymara. Brazylijczycy dziś asysty zaliczają.
0
Co by nie mówić. Gramy dużo lepiej i efektywniej w ataku jak między stoperami biega Suarez. W tym meczu ewidentnie brakuje klasycznej dziewiątki.
1
Chciałbym 5 zespołów hiszpańskich w LM. To by pokazało dominacje hiszpańskiego futbolu w ostatnim okresie.
0
Ja nie powiedziałem, że trzeba ją wzmocnić.
0
Jak by Barcelona chciała wzmocnić środek obrony, to dla mnie jedynym słusznym kandydatem na tą pozycję jest Nicolás Otamendi. Super gra w tym sezonie i jeszcze zna ligę.
0
Za 2-3 lata chciałbym widzieć Messiego na pozycji iniesty. Takie śpo.
0
Jak przyjdzie pomocnik to tylko pół roku pogra dużo.
1
Normalnie wykończenie jak b B-klasie.
1
116
0
Brawo dla Brazylijczyka.
0
Spoko komentatorzy przynajmniej.
0
Mi się zdaje, ze Bartra gra na prawej bo Enrique chcę sprawdzić inne ustawienia w przypadku odejścia Alvesa ale spoko skład. Szkoda tylko braku Bravo na bramce bo mógłby poprawić rekord.
0
Jak to oficjalnie to kozacki. Już wiem jaki strój będę w fifie używał :D
0
Super wiadomość.
1
Jeśli przy kupnie Pogby, Verattiego i innych tego typu drogich zawodników nie starczy kasy na rezerwowego napastnika i prawego obrońcę to wole Gündoğana i dwóch jeszcze innych dobrych piłkarzy na inne pozycje.
2
Bez przesady. Bardzo dobry zawodnik.
0
Jak to przeczytałem, to myślałem, że padnę :D
3
Jak myślicie kto będzie miał zaszczyt noszenia numeru 6 na koszulce w następnym sezonie? Pogba :P
0
http://ofsajd.onet.pl/newsy/miliony-euro-nagrody-dla-pilkarzy-barcelony/4ssll2?utm_source=onetsg_fb_viasg&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb Wiem, że onet, ale zasłużyli na taką kasę.
1
""Daily Star": Oscar oraz Juan Cuadrado latem odejdą z Chelsea! [El 92]" Mistrzowie :D
1
Co najważniejsze Sandro nie zachowuje się jak wielka gwiazda. Choć nie widzimy ich na treningach. Może Munir się spala na meczach.
0
Komentarz usunięty
18
"Hiszpańskie media: - Ciebie obchodzą tylko twoje gole, a resztę masz gdzieś. Nie może tak być - Sergio Ramos tymi słowami skrytykował ponoć postawę Cristiano Ronaldo po pierwszym, przegranym, półfinałowym meczu Ligi Mistrzów." W końcu ktoś to powiedział.