0

Trzy zespoły z ligi mają od razu fazę grupową. 4 zespół startuje w 4 rundzie eliminacji do LM, a zwycięzca LE będzie startował w eliminacjach LM.

11

Zszedł Bartra, zrobiła się dziura i padł głupi gol. Szkoda bo Masip czeka na swoje pierwsze czyste konto.

0

Ale to strzelił.

0

Zaraz wejdzie gwiazda.

2

Ach ten nasz Marek :D

0

Czemu mało prawdopodobne, jak Valencia utrzyma 4 miejsce w lidze to będzie bardzo prawdopodobne. Sevilla finał LE powinna wygrać.

0

A kibice go wyśmiali :D

1

Brawa dla Neymara. Brazylijczycy dziś asysty zaliczają.

0

Co by nie mówić. Gramy dużo lepiej i efektywniej w ataku jak między stoperami biega Suarez. W tym meczu ewidentnie brakuje klasycznej dziewiątki.

1

Chciałbym 5 zespołów hiszpańskich w LM. To by pokazało dominacje hiszpańskiego futbolu w ostatnim okresie.

0

Ja nie powiedziałem, że trzeba ją wzmocnić.

0

Jak by Barcelona chciała wzmocnić środek obrony, to dla mnie jedynym słusznym kandydatem na tą pozycję jest Nicolás Otamendi. Super gra w tym sezonie i jeszcze zna ligę.

0

Za 2-3 lata chciałbym widzieć Messiego na pozycji iniesty. Takie śpo.

0

Jak przyjdzie pomocnik to tylko pół roku pogra dużo.

1

Normalnie wykończenie jak b B-klasie.

1

116

0

Brawo dla Brazylijczyka.

0

Spoko komentatorzy przynajmniej.

0

Mi się zdaje, ze Bartra gra na prawej bo Enrique chcę sprawdzić inne ustawienia w przypadku odejścia Alvesa ale spoko skład. Szkoda tylko braku Bravo na bramce bo mógłby poprawić rekord.

0

Jak to oficjalnie to kozacki. Już wiem jaki strój będę w fifie używał :D

0

Super wiadomość.

1

Jeśli przy kupnie Pogby, Verattiego i innych tego typu drogich zawodników nie starczy kasy na rezerwowego napastnika i prawego obrońcę to wole Gündoğana i dwóch jeszcze innych dobrych piłkarzy na inne pozycje.

2

Bez przesady. Bardzo dobry zawodnik.

0

Jak to przeczytałem, to myślałem, że padnę :D

3

Jak myślicie kto będzie miał zaszczyt noszenia numeru 6 na koszulce w następnym sezonie? Pogba :P

1

""Daily Star": Oscar oraz Juan Cuadrado latem odejdą z Chelsea! [El 92]" Mistrzowie :D

1

Co najważniejsze Sandro nie zachowuje się jak wielka gwiazda. Choć nie widzimy ich na treningach. Może Munir się spala na meczach.

0

Komentarz usunięty

18

"Hiszpańskie media: - Ciebie obchodzą tylko twoje gole, a resztę masz gdzieś. Nie może tak być - Sergio Ramos tymi słowami skrytykował ponoć postawę Cristiano Ronaldo po pierwszym, przegranym, półfinałowym meczu Ligi Mistrzów." W końcu ktoś to powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?