2 maja 2015, 17:12
0
Alves inform w fifie jak nic :D
1
Znów Alves klasa. Super podał.
2 maja 2015, 17:06
5
Alves super wrzuta.
2 maja 2015, 17:05
Ale akcja, oby więcej takich goli.
2 maja 2015, 17:03
Bo miał nadzieje, że Real jeszcze o mistrza powalczy :D Oby wieczorem mu ta nadzieja wygasła :P
2 maja 2015, 16:48
Iniesta w końcu się w lidze przełamał.
2 maja 2015, 16:47
Klasa. Gonić ten wynik Realu w bramkach.
2 maja 2015, 16:42
Klasa Messiego i Chorwata. Walnął pod poprzeczkę.
2 maja 2015, 16:27
Ale by gol był.
Na razie gospodarze grają fajną piłkę jak na spadkowicza :D
2 maja 2015, 16:08
Fajnie by było. Zasługuje na to.
2 maja 2015, 16:07
6
Sprzedać, a nie wypożyczać.
2 maja 2015, 15:59
Proszę tylko o jedno. Nie piszcie wyniku finału pucharu polski bo nagrywam mecz :D
1 maja 2015, 22:13
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/vb.1399029093699161/1552199165048819/?type=2&theater Teraz obie drużyny są zmieniły, wiec liczę na wygrana.
1 maja 2015, 08:41
Fajnie się czytało. Brawa za spostrzeżenia.
30 kwietnia 2015, 00:31
3
Jak taki dobry to czemu nie gra w europejskim klubie na poziomie, tylko jakiejś arabskiej dziczy?
29 kwietnia 2015, 23:59
4
Szczerze, jak bym był Arbeloą i po przyjściu do domu to zobaczył to na następnym treningu dałbym mu w pysk. Liczy się dobro drużyny, a nie jakieś indywidualne osiągnięcia.
29 kwietnia 2015, 20:44
Co najwyżej w Anglii.
28 kwietnia 2015, 21:43
Ręcznik by wisiał na poprzeczce :D Co za tekst.
28 kwietnia 2015, 21:37
Za mało widać Pedro.
28 kwietnia 2015, 21:34
Messi mnie z tymi minami przypomina Cejrowskiego :P
28 kwietnia 2015, 21:26
2
W następnym sezonie nasz atak będzie miał jeszcze lepsze liczby bo Suarez nie będzie pauzował na początku.
28 kwietnia 2015, 21:17
24
O ciekawa zmiana. Messi do środka pola.
28 kwietnia 2015, 21:11
Mimo wszystko zmienił bym Messiego. Niech odpocznie, chyba się nie zdenerwuje za zmianę w takim meczu.
28 kwietnia 2015, 21:06
Suarez 2 gole i 2 asysty. Perfekcyjny mecz Urugwajczyka.
28 kwietnia 2015, 21:05
Klasa. Ale się posypie informów w fifie :D
28 kwietnia 2015, 21:03
Super zmiana. Nasz 5 musi odpocząć bo gra bardzo dużo.
28 kwietnia 2015, 20:47
Brawa, tylko proszę by w drugiej połowie nie odpuścili bo można gonić ładnie w bramkach pamiętny wynik Realu.
28 kwietnia 2015, 20:41
Żeby się nie wystrzelali przed Niemcami.
Ręce same się składają do oklasków.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Alves inform w fifie jak nic :D
1
Znów Alves klasa. Super podał.
5
Alves super wrzuta.
0
Ale akcja, oby więcej takich goli.
0
Bo miał nadzieje, że Real jeszcze o mistrza powalczy :D Oby wieczorem mu ta nadzieja wygasła :P
0
Iniesta w końcu się w lidze przełamał.
0
Klasa. Gonić ten wynik Realu w bramkach.
0
Klasa Messiego i Chorwata. Walnął pod poprzeczkę.
0
Ale by gol był.
0
Na razie gospodarze grają fajną piłkę jak na spadkowicza :D
0
Fajnie by było. Zasługuje na to.
6
Sprzedać, a nie wypożyczać.
0
Proszę tylko o jedno. Nie piszcie wyniku finału pucharu polski bo nagrywam mecz :D
0
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/vb.1399029093699161/1552199165048819/?type=2&theater Teraz obie drużyny są zmieniły, wiec liczę na wygrana.
0
Fajnie się czytało. Brawa za spostrzeżenia.
3
Jak taki dobry to czemu nie gra w europejskim klubie na poziomie, tylko jakiejś arabskiej dziczy?
4
Szczerze, jak bym był Arbeloą i po przyjściu do domu to zobaczył to na następnym treningu dałbym mu w pysk. Liczy się dobro drużyny, a nie jakieś indywidualne osiągnięcia.
0
Co najwyżej w Anglii.
0
Ręcznik by wisiał na poprzeczce :D Co za tekst.
0
Za mało widać Pedro.
0
Messi mnie z tymi minami przypomina Cejrowskiego :P
2
W następnym sezonie nasz atak będzie miał jeszcze lepsze liczby bo Suarez nie będzie pauzował na początku.
24
O ciekawa zmiana. Messi do środka pola.
0
Mimo wszystko zmienił bym Messiego. Niech odpocznie, chyba się nie zdenerwuje za zmianę w takim meczu.
1
Suarez 2 gole i 2 asysty. Perfekcyjny mecz Urugwajczyka.
0
Klasa. Ale się posypie informów w fifie :D
0
Super zmiana. Nasz 5 musi odpocząć bo gra bardzo dużo.
0
Brawa, tylko proszę by w drugiej połowie nie odpuścili bo można gonić ładnie w bramkach pamiętny wynik Realu.
0
Żeby się nie wystrzelali przed Niemcami.
0
Ręce same się składają do oklasków.