0

Alves inform w fifie jak nic :D

1

Znów Alves klasa. Super podał.

5

Alves super wrzuta.

0

Ale akcja, oby więcej takich goli.

0

Bo miał nadzieje, że Real jeszcze o mistrza powalczy :D Oby wieczorem mu ta nadzieja wygasła :P

0

Iniesta w końcu się w lidze przełamał.

0

Klasa. Gonić ten wynik Realu w bramkach.

0

Klasa Messiego i Chorwata. Walnął pod poprzeczkę.

0

Ale by gol był.

0

Na razie gospodarze grają fajną piłkę jak na spadkowicza :D

0

Fajnie by było. Zasługuje na to.

6

Sprzedać, a nie wypożyczać.

0

Proszę tylko o jedno. Nie piszcie wyniku finału pucharu polski bo nagrywam mecz :D

0

0

Fajnie się czytało. Brawa za spostrzeżenia.

3

Jak taki dobry to czemu nie gra w europejskim klubie na poziomie, tylko jakiejś arabskiej dziczy?

4

Szczerze, jak bym był Arbeloą i po przyjściu do domu to zobaczył to na następnym treningu dałbym mu w pysk. Liczy się dobro drużyny, a nie jakieś indywidualne osiągnięcia.

0

Co najwyżej w Anglii.

0

Ręcznik by wisiał na poprzeczce :D Co za tekst.

0

Za mało widać Pedro.

0

Messi mnie z tymi minami przypomina Cejrowskiego :P

2

W następnym sezonie nasz atak będzie miał jeszcze lepsze liczby bo Suarez nie będzie pauzował na początku.

24

O ciekawa zmiana. Messi do środka pola.

0

Mimo wszystko zmienił bym Messiego. Niech odpocznie, chyba się nie zdenerwuje za zmianę w takim meczu.

1

Suarez 2 gole i 2 asysty. Perfekcyjny mecz Urugwajczyka.

0

Klasa. Ale się posypie informów w fifie :D

0

Super zmiana. Nasz 5 musi odpocząć bo gra bardzo dużo.

0

Brawa, tylko proszę by w drugiej połowie nie odpuścili bo można gonić ładnie w bramkach pamiętny wynik Realu.

0

Żeby się nie wystrzelali przed Niemcami.

0

Ręce same się składają do oklasków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?