0

W końcu za pola karnego.

0

Neymar asysta, Gol Xavi :D

0

Dawno pogromu nie było :D Może dziś.

1

Niszczą. Atak dziś miażdży.

1

Ale akcja, ale gol. To jest Barca.

1

Poco on tak wyszedł :D

0

Lubie te nasze rożne.

4

Klasa, nikt się chyba takiego karnego Messiego nie spodziewał.

0

W końcu faul na Suarezie gwizdnęli.

0

A Rakitić? Szkoda, ze nie gra.

0

Wysoki prawy obrońca. Super, może byłby drugi Abidal.

0

Dobry młody zawodnik.

0

0

Najwyżej sobie nagram i oglądnę później :D

0

Możliwe, że i tak, ale dla mnie jako kibica Lecha cieszył bym się gdybym mógł zobaczyć finał. A poza tym puchar polski jest ciekawy (na pewno ciekawszy niż włoska liga :P) , a mecze Lecha i Legi w ostatnim czasie są ładne.

0

My gramy w sobotę o tej samej porze co jest puchar polski? Jak tak to szkoda.

2

Szczerze, to jest strasznie głupi przepis.

0

Cienki jak dupa węża.

0

Ramos sobie odpocznie :P

0

Czemu :(

0

Prawda, obrona Realu jest po prostu słaba. Każdy z nich do przodu dobrze, ale w tyłach nie najlepiej. A Marcelo to już w ogóle gra jak skrzydłowy.

1

Celta, Celtunia, Nolito , Nolitunio. Nasz kochany wychowanek. Pięknie, cudownie, super.

1

""Sunday Express": Real Madryt ma zamiar pozyskać Johna Obi Mikela z Chelsea! [El 92]" Hahahaa

0

Vela by był drogi. Jak już kupować to Vietto, Lacazette, Dybale.

0

Tak o tym z zenitu. Mimo wieku sądzę, ze by do nas pasował.

0

Co byście powiedzieli np: o Dannym w Barcelonie jako zmienniku naszego ataku? Kontrakt mu się kończy a to bardzo dobry zawodnik.

1

Ja bym tam Bartrze zaufał bo jak gra to gra dobrze. Ale dobra, może w pierwszym składzie nie, ale na ostatnie 30 min można by spróbować.

0

"Le Parisien": "Patrick Vieira zastąpi Manuela Pellegriniego na stanowisku trenera piłkarzy Manchesteru City!"

0

Czemu, podstawowy skład musi odpocząć, a jednak ogórków na naszym stadionie nie powinnyśmy się obawiać.

2

Liczę na występ Belga z Bartrą na stoperze w następnym meczu na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?