28 kwietnia 2015, 20:31
0
W końcu za pola karnego.
Neymar asysta, Gol Xavi :D
28 kwietnia 2015, 20:30
Dawno pogromu nie było :D Może dziś.
28 kwietnia 2015, 20:29
1
Niszczą. Atak dziś miażdży.
28 kwietnia 2015, 20:26
Ale akcja, ale gol. To jest Barca.
28 kwietnia 2015, 20:16
Poco on tak wyszedł :D
28 kwietnia 2015, 20:15
Lubie te nasze rożne.
28 kwietnia 2015, 20:10
4
Klasa, nikt się chyba takiego karnego Messiego nie spodziewał.
W końcu faul na Suarezie gwizdnęli.
28 kwietnia 2015, 19:17
A Rakitić? Szkoda, ze nie gra.
28 kwietnia 2015, 18:15
Wysoki prawy obrońca. Super, może byłby drugi Abidal.
28 kwietnia 2015, 18:13
Dobry młody zawodnik.
27 kwietnia 2015, 22:13
http://magazyn-boisko.pl/nowy-pilkarz-w-realu/ Castilla się wzmacnia :D
27 kwietnia 2015, 20:56
Najwyżej sobie nagram i oglądnę później :D
Możliwe, że i tak, ale dla mnie jako kibica Lecha cieszył bym się gdybym mógł zobaczyć finał. A poza tym puchar polski jest ciekawy (na pewno ciekawszy niż włoska liga :P) , a mecze Lecha i Legi w ostatnim czasie są ładne.
27 kwietnia 2015, 20:31
My gramy w sobotę o tej samej porze co jest puchar polski? Jak tak to szkoda.
27 kwietnia 2015, 16:37
2
Szczerze, to jest strasznie głupi przepis.
26 kwietnia 2015, 22:51
Cienki jak dupa węża.
26 kwietnia 2015, 22:41
Ramos sobie odpocznie :P
26 kwietnia 2015, 22:25
Czemu :(
26 kwietnia 2015, 22:10
Prawda, obrona Realu jest po prostu słaba. Każdy z nich do przodu dobrze, ale w tyłach nie najlepiej. A Marcelo to już w ogóle gra jak skrzydłowy.
26 kwietnia 2015, 21:17
Celta, Celtunia, Nolito , Nolitunio. Nasz kochany wychowanek. Pięknie, cudownie, super.
26 kwietnia 2015, 19:37
""Sunday Express": Real Madryt ma zamiar pozyskać Johna Obi Mikela z Chelsea! [El 92]" Hahahaa
26 kwietnia 2015, 18:26
Vela by był drogi. Jak już kupować to Vietto, Lacazette, Dybale.
26 kwietnia 2015, 18:25
Tak o tym z zenitu. Mimo wieku sądzę, ze by do nas pasował.
26 kwietnia 2015, 18:07
Co byście powiedzieli np: o Dannym w Barcelonie jako zmienniku naszego ataku? Kontrakt mu się kończy a to bardzo dobry zawodnik.
26 kwietnia 2015, 13:19
Ja bym tam Bartrze zaufał bo jak gra to gra dobrze. Ale dobra, może w pierwszym składzie nie, ale na ostatnie 30 min można by spróbować.
26 kwietnia 2015, 13:18
"Le Parisien": "Patrick Vieira zastąpi Manuela Pellegriniego na stanowisku trenera piłkarzy Manchesteru City!"
26 kwietnia 2015, 13:06
Czemu, podstawowy skład musi odpocząć, a jednak ogórków na naszym stadionie nie powinnyśmy się obawiać.
26 kwietnia 2015, 13:03
Liczę na występ Belga z Bartrą na stoperze w następnym meczu na Camp Nou.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W końcu za pola karnego.
0
Neymar asysta, Gol Xavi :D
0
Dawno pogromu nie było :D Może dziś.
1
Niszczą. Atak dziś miażdży.
1
Ale akcja, ale gol. To jest Barca.
1
Poco on tak wyszedł :D
0
Lubie te nasze rożne.
4
Klasa, nikt się chyba takiego karnego Messiego nie spodziewał.
0
W końcu faul na Suarezie gwizdnęli.
0
A Rakitić? Szkoda, ze nie gra.
0
Wysoki prawy obrońca. Super, może byłby drugi Abidal.
0
Dobry młody zawodnik.
0
http://magazyn-boisko.pl/nowy-pilkarz-w-realu/ Castilla się wzmacnia :D
0
Najwyżej sobie nagram i oglądnę później :D
0
Możliwe, że i tak, ale dla mnie jako kibica Lecha cieszył bym się gdybym mógł zobaczyć finał. A poza tym puchar polski jest ciekawy (na pewno ciekawszy niż włoska liga :P) , a mecze Lecha i Legi w ostatnim czasie są ładne.
0
My gramy w sobotę o tej samej porze co jest puchar polski? Jak tak to szkoda.
2
Szczerze, to jest strasznie głupi przepis.
0
Cienki jak dupa węża.
0
Ramos sobie odpocznie :P
0
Czemu :(
0
Prawda, obrona Realu jest po prostu słaba. Każdy z nich do przodu dobrze, ale w tyłach nie najlepiej. A Marcelo to już w ogóle gra jak skrzydłowy.
1
Celta, Celtunia, Nolito , Nolitunio. Nasz kochany wychowanek. Pięknie, cudownie, super.
1
""Sunday Express": Real Madryt ma zamiar pozyskać Johna Obi Mikela z Chelsea! [El 92]" Hahahaa
0
Vela by był drogi. Jak już kupować to Vietto, Lacazette, Dybale.
0
Tak o tym z zenitu. Mimo wieku sądzę, ze by do nas pasował.
0
Co byście powiedzieli np: o Dannym w Barcelonie jako zmienniku naszego ataku? Kontrakt mu się kończy a to bardzo dobry zawodnik.
1
Ja bym tam Bartrze zaufał bo jak gra to gra dobrze. Ale dobra, może w pierwszym składzie nie, ale na ostatnie 30 min można by spróbować.
0
"Le Parisien": "Patrick Vieira zastąpi Manuela Pellegriniego na stanowisku trenera piłkarzy Manchesteru City!"
0
Czemu, podstawowy skład musi odpocząć, a jednak ogórków na naszym stadionie nie powinnyśmy się obawiać.
2
Liczę na występ Belga z Bartrą na stoperze w następnym meczu na Camp Nou.