2

Co on gwiżdże. Gorzej niż w meczach Legi.

0

Chyba ma kogoś z rodziny na trybunach :D

3

Jak Nietoperze tak zagrają z Realem to liczę na co najmniej remis.

0

Ale nasz francuz jest szybki.

0

W końcu kartka w dobra stronę :D

0

Najpierw się nakrzyczał, później obił spojenie :D

0

0

Wydaje mi się, że to może być złudzenie gdyż jak patrzyłem na linię na murawie to był trochę bardziej wysunięty niż obrońca.

0

Aż oplułem monitor. Gdzie on te faule widzi.

32

Sędzia już mnie dobija.

0

Minimalny.

0

Ściągnął tego bocznego obrońcę z Valencji bo ewidentnie prosił się o czerwo.

0

Ale to sobie wymyślił :D Ciekawe czy Mathieu wyprzedzi Fe­gho­uliego.

0

Trudny mecz, ale wynik na razie super.

0

Ta szóstak ewidentnie szuka drugiej żółtej :P

3

Czemu :( Ney powinien strzelać.

0

Co on gwiżdże.

0

Ale nas cisną, strasznie.

0

Od kiedy Valencja nie ma reklamy na koszulkach? Tej głównej.

0

Ale dziś faulujemy :P

0

A już miałem nadzieję, że będzie po tej szybkiej bramce łatwo :D

0

Słaby strzał, ale musiał wyczuć więc interwencja znakomita. Aż przeżegnałem się przed karnym :)

0

Nie było karnego to i Bravo pokazał klasę.

0

Nie wiem czemu ale przy bramce dla nas miałem przeczucie, że poda za wszelką cenę do Neymara, a tu podał do Suareza.

0

Narzekałem na defensywne ustawienie, a teraz się ono przyda :D Myślałem, ze po takim ataku Valencji na początku mecz będzie bardzo trudny i strzelimy dopiero w końcówce.

0

Ale się pięknie zaczęło.

0

Obym miał dobry humor po meczu bo jeszcze hit w Anglii chcę oglądać :D

1

To nie zmienia faktu, ze mogę sobie po marudzić :D I tak "gówno wiem"

1

Trochę zbyt defensywnie i czemu nie ma Alby? Wolał bym Rakitića zamiast Mascherano.

0

"Kataloński "Sport" jest przekonany- Paul Pogba chce przejść do Barcelony! [El 92] "
Ludzie i tak wyśmiewają tego niusa., a ja uważam, że może być prawdziwy bo podobnie mówią włoskie media.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?