Narzekałem na defensywne ustawienie, a teraz się ono przyda :D Myślałem, ze po takim ataku Valencji na początku mecz będzie bardzo trudny i strzelimy dopiero w końcówce.
"Kataloński "Sport" jest przekonany- Paul Pogba chce przejść do Barcelony! [El 92] "
Ludzie i tak wyśmiewają tego niusa., a ja uważam, że może być prawdziwy bo podobnie mówią włoskie media.
2
Co on gwiżdże. Gorzej niż w meczach Legi.
0
Chyba ma kogoś z rodziny na trybunach :D
3
Jak Nietoperze tak zagrają z Realem to liczę na co najmniej remis.
0
Ale nasz francuz jest szybki.
0
W końcu kartka w dobra stronę :D
0
Najpierw się nakrzyczał, później obił spojenie :D
0
Czemu Suarez nie ma swoich korków, tych specjalnych?
http://www.soccer-blogger.com/2015/03/05/new-f50-tattoo-cleats-2015-adidas-luis-suarez-adizero-f50-tattoo-boots-2015/
0
Wydaje mi się, że to może być złudzenie gdyż jak patrzyłem na linię na murawie to był trochę bardziej wysunięty niż obrońca.
0
Aż oplułem monitor. Gdzie on te faule widzi.
32
Sędzia już mnie dobija.
0
Minimalny.
0
Ściągnął tego bocznego obrońcę z Valencji bo ewidentnie prosił się o czerwo.
0
Ale to sobie wymyślił :D Ciekawe czy Mathieu wyprzedzi Feghouliego.
0
Trudny mecz, ale wynik na razie super.
0
Ta szóstak ewidentnie szuka drugiej żółtej :P
3
Czemu :( Ney powinien strzelać.
0
Co on gwiżdże.
0
Ale nas cisną, strasznie.
0
Od kiedy Valencja nie ma reklamy na koszulkach? Tej głównej.
0
Ale dziś faulujemy :P
0
A już miałem nadzieję, że będzie po tej szybkiej bramce łatwo :D
0
Słaby strzał, ale musiał wyczuć więc interwencja znakomita. Aż przeżegnałem się przed karnym :)
0
Nie było karnego to i Bravo pokazał klasę.
0
Nie wiem czemu ale przy bramce dla nas miałem przeczucie, że poda za wszelką cenę do Neymara, a tu podał do Suareza.
0
Narzekałem na defensywne ustawienie, a teraz się ono przyda :D Myślałem, ze po takim ataku Valencji na początku mecz będzie bardzo trudny i strzelimy dopiero w końcówce.
0
Ale się pięknie zaczęło.
0
Obym miał dobry humor po meczu bo jeszcze hit w Anglii chcę oglądać :D
1
To nie zmienia faktu, ze mogę sobie po marudzić :D I tak "gówno wiem"
1
Trochę zbyt defensywnie i czemu nie ma Alby? Wolał bym Rakitića zamiast Mascherano.
0
"Kataloński "Sport" jest przekonany- Paul Pogba chce przejść do Barcelony! [El 92] "
Ludzie i tak wyśmiewają tego niusa., a ja uważam, że może być prawdziwy bo podobnie mówią włoskie media.