0

Zawisza. Rumak przyszedł + pozmieniali część kadry i zaczęli grać.

5

Ja chyba nigdy nie zrozumiem ekstraklasy. Najgorsza drużyna na Jesień, jest najlepsza na Wiosnę. Co to się porobiło.

0

Chodzą plotki, że Ramos chce tyle zarabiać co Bale, a Perez się nie chce zgodzić. A tu nagle Bayern kontaktuje się z bratem Ramosa który jest jego agentem i namawia go do przeprowacki do Niemiec. Ciekawe czy będzie chciał odejść?

0

Nie potrzebnie się kład.

0

Nam jest potrzebny w miarę młody pomocnik kasy światowej. Pogba byłby chyba najlepszym wyborem ( osobiście chciałbym Reusa bo to mój ulubiony zawodnik). Też napastnik typu Dybala/Vietto byłby wskazany mimo, że wraca Deulofeu. Lacazette to chyba marzenie :)

1

Który z śo na zawodnika meczu? :D

0

Jest, jest, jest. Wymęczone ale są 3 punkty.

0

Ja, ale szkoda.

0

To jeden się już wykartkował. Jeszcze Rudy :P

0

Prawidłowo.

0

Ale to musi być dziwny mecz, że MVP spotkania będę wybierał z pośród 2 stoperów, ewentualnie bramkarzu.

0

Gra słabo, ale prawidłową bramkę mu zabrali.

0

Znów spalonego nie było. Co ten liniowy.

0

Na końcówkę powinien wejść Bartra za kogoś z naszej trójki w ataku.

1

Jak mnie Pedro słabi co mecz to wieżę, że zagra lepiej niż blada twarz.

0

Kto miał się dzisiaj wykatrkować?

0

Nawet nie żałuje, że nie gra Bartra jak Francuz ma taką formę. A zmiana bardzo dobra.

0

Pięknie, kocham te wolne/rożne :D

4

Ten to ma lewą na pewno tylko do tramwaju :D

0

To Rafinhi zabrali asystę, do Neymara?

0

Ja wiem że gramy słabo, ale nic mnie tak nie denerwuje jak zabrane bramki przez sędziów. To jest chyba największa zmora na hiszpańskich boiskach.

0

"Daily Express" i "Le10Sport" informują, iż Raphaël Varane rozważa odejście z Realu Madryt.
Głównymi kandydatami do pozyskania młodego Francuza są Chelsea i Manchester United. W obu tych klubach, zawodnik miałby być graczem pierwszego składu, czego nie może być pewien w drużynie Królewskich. [Krzyychu_pl]" Ciekawe.

0

Przyspieszyli rozgrywanie akcji i od razu większe zagrożenie.

4

Aha =

0

Szkoda bo w końcu bardzo dobrze strzelił.

0

Nasi zawodnicy mają bardzo ciężko grać przeciwko takim zespołom. Lepiej im się gra przeciwko klubom top i słabeuszom. A średniacy są nam strasznie nie sprzyjający.

0

"Agent Paulo Dybali potwierdził, że jego klient otrzymał ofertę od angielskiego klubu! Typuje się, że był to jeden z trzech następujących zespołów: Arsenal, Chelsea lub Manchester United. Gdzie Waszym zdaniem piłkarz Palermo powinien trafić latem? [Adrian]"

0

Po co to było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?