Chodzą plotki, że Ramos chce tyle zarabiać co Bale, a Perez się nie chce zgodzić. A tu nagle Bayern kontaktuje się z bratem Ramosa który jest jego agentem i namawia go do przeprowacki do Niemiec. Ciekawe czy będzie chciał odejść?
Nam jest potrzebny w miarę młody pomocnik kasy światowej. Pogba byłby chyba najlepszym wyborem ( osobiście chciałbym Reusa bo to mój ulubiony zawodnik). Też napastnik typu Dybala/Vietto byłby wskazany mimo, że wraca Deulofeu. Lacazette to chyba marzenie :)
"Daily Express" i "Le10Sport" informują, iż Raphaël Varane rozważa odejście z Realu Madryt.
Głównymi kandydatami do pozyskania młodego Francuza są Chelsea i Manchester United. W obu tych klubach, zawodnik miałby być graczem pierwszego składu, czego nie może być pewien w drużynie Królewskich. [Krzyychu_pl]" Ciekawe.
Nasi zawodnicy mają bardzo ciężko grać przeciwko takim zespołom. Lepiej im się gra przeciwko klubom top i słabeuszom. A średniacy są nam strasznie nie sprzyjający.
"Agent Paulo Dybali potwierdził, że jego klient otrzymał ofertę od angielskiego klubu! Typuje się, że był to jeden z trzech następujących zespołów: Arsenal, Chelsea lub Manchester United. Gdzie Waszym zdaniem piłkarz Palermo powinien trafić latem? [Adrian]"
0
Zawisza. Rumak przyszedł + pozmieniali część kadry i zaczęli grać.
5
Ja chyba nigdy nie zrozumiem ekstraklasy. Najgorsza drużyna na Jesień, jest najlepsza na Wiosnę. Co to się porobiło.
0
Chodzą plotki, że Ramos chce tyle zarabiać co Bale, a Perez się nie chce zgodzić. A tu nagle Bayern kontaktuje się z bratem Ramosa który jest jego agentem i namawia go do przeprowacki do Niemiec. Ciekawe czy będzie chciał odejść?
0
Nie potrzebnie się kład.
2
https://www.facebook.com/EurosportPL/photos/a.470603989737249.1073741828.463898117074503/619704921493821/?type=1&theater
1
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,17712337,Primera_Division__Co_obudzilo_Leo_Messiego_.html#MT_3zdj Ciekawy artykuł Messim.
0
Nam jest potrzebny w miarę młody pomocnik kasy światowej. Pogba byłby chyba najlepszym wyborem ( osobiście chciałbym Reusa bo to mój ulubiony zawodnik). Też napastnik typu Dybala/Vietto byłby wskazany mimo, że wraca Deulofeu. Lacazette to chyba marzenie :)
1
Który z śo na zawodnika meczu? :D
0
Jest, jest, jest. Wymęczone ale są 3 punkty.
0
Ja, ale szkoda.
0
To jeden się już wykartkował. Jeszcze Rudy :P
0
Prawidłowo.
0
Ale to musi być dziwny mecz, że MVP spotkania będę wybierał z pośród 2 stoperów, ewentualnie bramkarzu.
0
Gra słabo, ale prawidłową bramkę mu zabrali.
0
Znów spalonego nie było. Co ten liniowy.
0
Na końcówkę powinien wejść Bartra za kogoś z naszej trójki w ataku.
1
Jak mnie Pedro słabi co mecz to wieżę, że zagra lepiej niż blada twarz.
0
Kto miał się dzisiaj wykatrkować?
0
Nawet nie żałuje, że nie gra Bartra jak Francuz ma taką formę. A zmiana bardzo dobra.
0
Pięknie, kocham te wolne/rożne :D
4
Ten to ma lewą na pewno tylko do tramwaju :D
0
To Rafinhi zabrali asystę, do Neymara?
0
Ja wiem że gramy słabo, ale nic mnie tak nie denerwuje jak zabrane bramki przez sędziów. To jest chyba największa zmora na hiszpańskich boiskach.
0
"Daily Express" i "Le10Sport" informują, iż Raphaël Varane rozważa odejście z Realu Madryt.
Głównymi kandydatami do pozyskania młodego Francuza są Chelsea i Manchester United. W obu tych klubach, zawodnik miałby być graczem pierwszego składu, czego nie może być pewien w drużynie Królewskich. [Krzyychu_pl]" Ciekawe.
0
Przyspieszyli rozgrywanie akcji i od razu większe zagrożenie.
4
Aha =
0
Szkoda bo w końcu bardzo dobrze strzelił.
0
Nasi zawodnicy mają bardzo ciężko grać przeciwko takim zespołom. Lepiej im się gra przeciwko klubom top i słabeuszom. A średniacy są nam strasznie nie sprzyjający.
0
"Agent Paulo Dybali potwierdził, że jego klient otrzymał ofertę od angielskiego klubu! Typuje się, że był to jeden z trzech następujących zespołów: Arsenal, Chelsea lub Manchester United. Gdzie Waszym zdaniem piłkarz Palermo powinien trafić latem? [Adrian]"
0
Po co to było.