12

Nie wiem czy wy pamiętacie ale graliśmy mecz w środę. Więc tym większy szacunek dla naszych piłkarzy, bo kondycyjnie chyba wytrzymali nawet lepiej od Realu.

0

No nie wiem. Może dziś nie grał wybitnie ale według mnie z City był znakomity.

2

Brawo dla wszystkich zawodników, bez wyjątków. Najważniejsze są trzy punkty.

0

To co ostatnio Rakitić gra to poezja. Nie rozumiem hejtu na niego. Z City grał kosmicznie.

0

Pokazał klasę.

0

Bravo nas ratuje.

0

Brawa dla Rakiticia.

0

Wtedy to już w ogóle będą oczy boleć :P

0

Real ma przewagę w posiadaniu.

0

Strzelić jeszcze jedną bramkę by przy takiej samej ilości punktów nie być za Realem.

0

W drugiej połowie na razie dużo lepiej.

1

Jak ty nie było faulu to ja nie wiem :P

0

A to niby Atletico rzeźnicy :D

0

Dlatego on tak zawsze gra na pozycji spalonego. Mega to zrobił.

0

Jest Suarez. Brawo.

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html Gorszy obraz i dźwięk ale nie tnie.

12

Był spalony i tyle. Teraz w studiu pokazują.

0

Oby w drugiej połowie się spięli bo zazwyczaj mamy je lepsze. Prz takiej grze remis będzie ok :D

0

Real dziś nie jest słaby. Bobrze grają.

0

"Evening Standard": Jose Mourinho chce sprowadzić na Stamford Bridge Koke z Atletico Madryt! Emotikon smile [El 92]" dla rozluźnienia.

1

Pique dobrze. Ciekawe czy z Busquetsem by było lepiej.

0

Ciekawy mecz. Dobry będzie remis chyba.

1

Matheu na razie genialnie.

0

Akurat musiał mi przed wolnym paść strim :( Brawo dla Matheu.

1

Wybrali sobie moment na zmianę komentatorów :D

1

Messi już zaczyna zabawę :P

0

Piękne :)

1

Oby tak dzisiaj nie było.

0

Zapomniałem o Verattim :P Reszta chyb aby nie przeszła bo albo by chcieli grać więcej niż w obecnym klubie jak np: Rabiot, albo dopiero rok są w nowym klubie to chyba by nie chcieli zmieniać otoczenia tak szybko.

1

Prawidłowo. Oby nie patrzył przez palce na faule Realu oraz symulantów z obu stron i nie bał się pokazać kartonika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?