Nie wiem czy wy pamiętacie ale graliśmy mecz w środę. Więc tym większy szacunek dla naszych piłkarzy, bo kondycyjnie chyba wytrzymali nawet lepiej od Realu.
Zapomniałem o Verattim :P Reszta chyb aby nie przeszła bo albo by chcieli grać więcej niż w obecnym klubie jak np: Rabiot, albo dopiero rok są w nowym klubie to chyba by nie chcieli zmieniać otoczenia tak szybko.
12
Nie wiem czy wy pamiętacie ale graliśmy mecz w środę. Więc tym większy szacunek dla naszych piłkarzy, bo kondycyjnie chyba wytrzymali nawet lepiej od Realu.
0
No nie wiem. Może dziś nie grał wybitnie ale według mnie z City był znakomity.
2
Brawo dla wszystkich zawodników, bez wyjątków. Najważniejsze są trzy punkty.
0
To co ostatnio Rakitić gra to poezja. Nie rozumiem hejtu na niego. Z City grał kosmicznie.
0
Pokazał klasę.
0
Bravo nas ratuje.
0
Brawa dla Rakiticia.
0
Wtedy to już w ogóle będą oczy boleć :P
0
Real ma przewagę w posiadaniu.
0
Strzelić jeszcze jedną bramkę by przy takiej samej ilości punktów nie być za Realem.
0
W drugiej połowie na razie dużo lepiej.
1
Jak ty nie było faulu to ja nie wiem :P
0
A to niby Atletico rzeźnicy :D
0
Dlatego on tak zawsze gra na pozycji spalonego. Mega to zrobił.
0
Jest Suarez. Brawo.
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html Gorszy obraz i dźwięk ale nie tnie.
12
Był spalony i tyle. Teraz w studiu pokazują.
0
Oby w drugiej połowie się spięli bo zazwyczaj mamy je lepsze. Prz takiej grze remis będzie ok :D
0
Real dziś nie jest słaby. Bobrze grają.
0
"Evening Standard": Jose Mourinho chce sprowadzić na Stamford Bridge Koke z Atletico Madryt! Emotikon smile [El 92]" dla rozluźnienia.
1
Pique dobrze. Ciekawe czy z Busquetsem by było lepiej.
0
Ciekawy mecz. Dobry będzie remis chyba.
1
Matheu na razie genialnie.
0
Akurat musiał mi przed wolnym paść strim :( Brawo dla Matheu.
1
Wybrali sobie moment na zmianę komentatorów :D
1
Messi już zaczyna zabawę :P
0
Piękne :)
1
0
Zapomniałem o Verattim :P Reszta chyb aby nie przeszła bo albo by chcieli grać więcej niż w obecnym klubie jak np: Rabiot, albo dopiero rok są w nowym klubie to chyba by nie chcieli zmieniać otoczenia tak szybko.
1
Prawidłowo. Oby nie patrzył przez palce na faule Realu oraz symulantów z obu stron i nie bał się pokazać kartonika.