1

Tak żeby odejść od tematu dzisiejszego meczu. Zastanawiałem się ostatnio kto by to mógł zasilić nasz klub. Przeglądałem zawodników na poszczególne pozycje i znalazłem paru fajnych kandydatów do gry w Barcelonie. O niektórych z nich już pisały media. I proszę nie mówcie, że np: transfer nie realny bo z Suarezem było podobnie a wiadomo gdzie teraz gra. I nie będę opisywał atutów i wad poszczególnych zawodników bo pewnie dużą część z nich znacie. Większość z nich oglądałem choć w 5 meczach więc nie są to puste nazwiska. A więc: Bramka- nie potrzeba wzmocnień. PO- Z racji prawdopodobnego odejścia Alvesa i niepewnych zmienników, moje typy to: Mario Gaspar, Héctor Bellerín Moruno, Danilo, De Sciglio. ŚO- Laporte. LO- Nie potrzebne, no chyba żeby Adriano chciał odejść wtedy Gayà. Pomoc to na pewno: Reus, Pogba, Kovačić, Lars Bender. I według mnie jeden z priorytetów czyli atak bo nie mamy zmiennika z prawdziwego zdarzenia. Posiadamy tylko 4 zawodników na 3 pozycje w tym Pedro często zawodzi. Polecał bym Lacazette bo w tym sezonie jest genialny, Dybale który nawet sam chce grać w Barcelonie i oczywiście Vietto. Tak wiem, ze i tak nikt z zarządu tego nie przeczyta, ale robiłem ta tak bardziej dla siebie :P Są to zawodnicy ogólnie pożądani na rynku transferowym lecz wieżę w naszego dyrektora sportowego gdyż zna się na rzeczy. Super by też było pozyskać Alabe ( niemożliwe :D), gdyż według mnie na środkowym pomocniku czy w obranie by nam dał dużo jakości. Co sądzicie o tych zawodnikach? Piszcie.

0

Tu nie chodzi o to czy Juventus chce go sprzedać, tylko czy nasza oferta będzie na tyle dobra, by się nawet 5 minut nie zastanawiali bo jest Doro chętnych. Im więcej zdobędziemy tytułów w tym roku, tym będziemy bardziej atrakcyjni dla zawodników.

0

Trochę inna pozycja. W Kovaciciu widzę takiego śp, a w Belgu śpo.

0

"Mateo Kovacić na celowniku europejskich gigantów!
Chorwatem, na co dzień występującym w Interze Mediolan zainteresowani są m.in.: Manchester United, Arsenal Londyn, (który rzekomo oferuje 20 milionów Euro za transfer pomocnika), czy FC Barcelona.
Co ciekawe, "TuttoSport" poinformowało, iż doszło do spotkania, dyrektora sportowego "Blaugrany" z włodarzami włoskiego klubu, podczas czwartkowego meczu Inter - Wolfsburg. [Krzyychu_pl]"

1

"Według doniesień "Daily Star", latem Chelsea, Manchester United i FC Barcelona staną do walki o transfer 19- letniego talentu Fluminense.
Kenedy, bo o nim mowa, to napastnik, charakteryzujący się śwetną dynamiką i dryblingiem. Wielu ekspertów porównuje go do talentu Neymara.
Warto zaznaczyć, że menadżerem Brazylijczyka jest Deco, który ma za sobą występy w barwach Barcelony, cz Chelsea. [Krzyychu_pl]" Drugi Nejmar ? :D

0

""France Football": Paris Saint Germain zamierza zakontraktować Kevina De Bruyne! [El 92]" Tego to wszyscy chcą :D Pasował by do Barcelony :P

0

""Daily Mail": Szefowie Manchesteru City chcą, żeby Pep Guardiola zastąpił Manuela Pellegriniego na stanowisku szkoleniowca The Citizens! [El 92]" Pasował by? Sam Pep powiedział, że chciałby trenować jakoś klub w Anglii. Na pewno wtedy by wydali fortunę w lecie.

0

"Arsenal oferuje Lukasa Podolskiego + dopłatę za Hakana Çalhanoğlu! [El 92]"

0

Teraz po zwycięstwo.

0

U nas niestety jest podobnie. Ile to już razy zwalniano Enrique.

0

hahaha. Ta ławka :P

0

Szacunek dla niego za tą wypowiedź.

0

"Edinson Cavani za 35 milionów funtów ma latem trafić do Arsenalu! [El 92]"

0

Chyba sprzedali.

0

""Daily Express": Chelsea za 150 milionów funtów chce pozyskać Garetha Bale'a oraz Raphaela Varane'a! [El 92]" A to podobno Ronaldo miał odejść :D

2

"PSG i Manchester City są w stanie wydać aż 60 milionów euro na zakup Kevina de Bruyne! [El 92]" Dzieje się :D

0

Oby nie Bayern bo są mocni.

0

Skuteczność przed meczem z Realem trzeba poprawić bo tam to chyba zawału dostanę jak będą tak 100 marnować.

0

Mimo wszystko Hart mnie zadziwia. Zawodnik meczu na 100%.

0

Tu powinien być wynik conajmniej 4:1( honorowy dla City), a nie jakieś śmieszne 1:0 ;) Dziwny ten mecz.

0

Obaj bramkarze znakomicie. Hart MVP na razie.

0

Oliwa sprawiedliwa. Nie powinno być karnego.

0

Pech dziś straszny. Powinno być co najmniej 3:0

0

Mimo że Rakitić nie strzelił wybitnie z wolnego to cieszę się, że Messi dał mu okazje uderzyć. Są to strasznie pozytywne odruchy. Wątpię by Ronaldo takie rzeczy robił. No chyba żeby trener mu kazał. Ps. Rakitić potrafi bardzo dobrze z wolnego uderzyć tak jak wiele innych zawodników Barcy ( Ney, Suarez, Matheu, Alves)

0

Ale oklepujom dziś Neymara.

0

"To jest akcja którą mógł zrobić tylko Messi" w końcu coś mądrego powiedział :D Brawa dla wszystkich uczestników tej akcje bo to był majstersztyk.

0

Na razie oprócz gole wszystko jest idealnie.

0

Neymar mimo słupka dobrze zaczął mecz.

0

Szpaku widzę dziś w formie. Messi, Alba jeden pieron.

0

http://www.futhead.com/15/players/43544/david-alaba/ Jak by nie wprowadzili ceny max i min to by z 15 mln kosztował jak nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?