11

Jak by nie zmarnowali kilku dogodnych okazji to by była dwu-cyfrówka. Brawo dla zawodników.

0

W Fifie if Messi i Suarez oby :D

1

Ale to sklepali :P Pięknie dziś grają ze sobą.

0

Hamsik trochę stary, Gundo też lekko szklany.

0

Ciekawe czy ogląda mecz i zazdrości :P

1

Powinien strzelać :P za bardzo altruistycznie.

1

Najbardziej mi zawsze szkoda Bravo, bo nie popełnia błędów, a musi wyciągać piłkę z siatki.

0

Bo widzą perspektywy Montoy albo Adriano na prawej i się boją :P

0

Czyli jednak da się grać spokojnie bez całego MSN :P

0

Szkoda, piękna akcja. I jeszcze Rakitić się pośliznął a Messi miałby na pustą.

0

Mógł nie faulować i zostawić tą sytuację Bravo.

0

Pięknie strzelił. Bravo bez szans.

0

oby jeden mecz.

0

Chyba nie było.

0

Potrzebny nam Paulo Dybala/Luciano Vietto. Obaj z Argentyny więc mogli by się łatwiej zaaklimatyzować. Obaj pasowali by do Barcy.

0

Mam podobne zdanie. Wolał bym kogoś z tych zawodników co już byli wymieniali i są na wyższym poziomie typu Pogba/Reus/Bender. Takie moje zdanie.

0

ładny strzał. Co sądzicie o Rakiticiu jako defensywnym pomocniku. Na pewno może tam grać tylko wtedy zatraci swoje znakomite walory ofensywne.

0

Trzeba powiedzieć, że drugie połowy ze słabszymi drużynami mamy lepsze, zaś pierwsze połowy zazwyczaj gramy lepiej z silniejszymi zespołami. Tak mi się przynajmniej kojarzy.

0

""Mundo Deportivo": Barcelona chce sprowadzić na Camp Nou Jordana Hendersona z Liverpoolu!"
Chyba plotka, lecz co sądzicie o tym transferze.

1

Pięknie to zrobił :D

0

https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie/photos/a.371084656352176.1073741828.364544767006165/637293689731270/?type=1 Jedna z lepszych jedenastek biorąc pod uwagę w miarę okres w którym funkcjonował Ronaldinho.

2

2

Diego Simeone stawia ultimatum - albo Atletico sprowadzi Edinsona Cavaniego albo trener nie przedłuży kontraktu. Czy klub z Madrytu stać na Urugwajczyka?
Wątpię żeby Diego się tak zachował.

2

Hiszpańskie media: Real Madryt latem zaproponuje 45 milionów euro za Roberta Lewandowskiego! [El 92]
Zaproponować może, ale Robert i Bayern się nie zgodzą.

0

Zobaczymy jaki im to wyjdzie :D

0

200 milionów to chyba z 10 letnim kontraktem zawodnika :D Ciekawe jak Ronaldo się przywita na boisku z Baskami :D

1

Szkoda tych meczów o 21 w niedzielę. Wiadomo, że będzie mniej osób bo trzeba w poniedziałek iść do pracy/szkoły.

0

Puchar króla i i liga powinny mnie zadowolić w tym roku :P O LM będzie ciężko, ale wieżę w naszych chłopców.

0

Ciekawe czy te play-of­fy zagrają z Barcą B :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?