Trzeba powiedzieć, że drugie połowy ze słabszymi drużynami mamy lepsze, zaś pierwsze połowy zazwyczaj gramy lepiej z silniejszymi zespołami. Tak mi się przynajmniej kojarzy.
Diego Simeone stawia ultimatum - albo Atletico sprowadzi Edinsona Cavaniego albo trener nie przedłuży kontraktu. Czy klub z Madrytu stać na Urugwajczyka?
Wątpię żeby Diego się tak zachował.
Hiszpańskie media: Real Madryt latem zaproponuje 45 milionów euro za Roberta Lewandowskiego! [El 92]
Zaproponować może, ale Robert i Bayern się nie zgodzą.
11
Jak by nie zmarnowali kilku dogodnych okazji to by była dwu-cyfrówka. Brawo dla zawodników.
0
W Fifie if Messi i Suarez oby :D
1
Ale to sklepali :P Pięknie dziś grają ze sobą.
0
Hamsik trochę stary, Gundo też lekko szklany.
0
Ciekawe czy ogląda mecz i zazdrości :P
1
Powinien strzelać :P za bardzo altruistycznie.
1
Najbardziej mi zawsze szkoda Bravo, bo nie popełnia błędów, a musi wyciągać piłkę z siatki.
0
Bo widzą perspektywy Montoy albo Adriano na prawej i się boją :P
0
Czyli jednak da się grać spokojnie bez całego MSN :P
0
Szkoda, piękna akcja. I jeszcze Rakitić się pośliznął a Messi miałby na pustą.
0
Mógł nie faulować i zostawić tą sytuację Bravo.
0
Pięknie strzelił. Bravo bez szans.
0
oby jeden mecz.
0
Chyba nie było.
0
Potrzebny nam Paulo Dybala/Luciano Vietto. Obaj z Argentyny więc mogli by się łatwiej zaaklimatyzować. Obaj pasowali by do Barcy.
0
Mam podobne zdanie. Wolał bym kogoś z tych zawodników co już byli wymieniali i są na wyższym poziomie typu Pogba/Reus/Bender. Takie moje zdanie.
0
ładny strzał. Co sądzicie o Rakiticiu jako defensywnym pomocniku. Na pewno może tam grać tylko wtedy zatraci swoje znakomite walory ofensywne.
0
Trzeba powiedzieć, że drugie połowy ze słabszymi drużynami mamy lepsze, zaś pierwsze połowy zazwyczaj gramy lepiej z silniejszymi zespołami. Tak mi się przynajmniej kojarzy.
0
""Mundo Deportivo": Barcelona chce sprowadzić na Camp Nou Jordana Hendersona z Liverpoolu!"
Chyba plotka, lecz co sądzicie o tym transferze.
1
Pięknie to zrobił :D
0
https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie/photos/a.371084656352176.1073741828.364544767006165/637293689731270/?type=1 Jedna z lepszych jedenastek biorąc pod uwagę w miarę okres w którym funkcjonował Ronaldinho.
2
2
Diego Simeone stawia ultimatum - albo Atletico sprowadzi Edinsona Cavaniego albo trener nie przedłuży kontraktu. Czy klub z Madrytu stać na Urugwajczyka?
Wątpię żeby Diego się tak zachował.
2
Hiszpańskie media: Real Madryt latem zaproponuje 45 milionów euro za Roberta Lewandowskiego! [El 92]
Zaproponować może, ale Robert i Bayern się nie zgodzą.
0
Zobaczymy jaki im to wyjdzie :D
0
200 milionów to chyba z 10 letnim kontraktem zawodnika :D Ciekawe jak Ronaldo się przywita na boisku z Baskami :D
1
Szkoda tych meczów o 21 w niedzielę. Wiadomo, że będzie mniej osób bo trzeba w poniedziałek iść do pracy/szkoły.
0
http://www.ligabbva.com/2544_liga-bbva/2984377_los-usuarios-de-ligabbva-com-eligen-el-once-ideal-del-mes-de-febrero.html# Fajne zestawienie.
0
Puchar króla i i liga powinny mnie zadowolić w tym roku :P O LM będzie ciężko, ale wieżę w naszych chłopców.
0
Ciekawe czy te play-offy zagrają z Barcą B :P