0

Tylko ty chyba masz 14 fify, a ja nie wiem jak w tej części jest bo w nią nie grałem.

0

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2uxtx0z&s=8#.VOpPZti6HSo
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2mfynu1&s=8#.VOpPkti6HSo Jovetić poszedł, ale Ozila nie miałem sentymentu sprzedać. Podobne oferty były za Reusa ale jedo to na pewno nie sprzedam. Więc widzisz, że trzeba czekać na oferty szejków :P

0

Spokojnie wyciśniesz więcej. Albo poczekaj na ofertę PSG, City lub Realu.

0

Nie widziałem bo tylko czytam relację gdyż nie mam jak oglądać :D To jak nie było to niezły fart.

0

Jak myślicie, był spalony przy bramce Benzemy?

1

Nie bo jest to bardzo wszechstronny piłkarz, który jako tako znosi rolę rezerwowego.

1

Wiem, tylko z takimi mniejszymi klubami jest zawsze taki problem, że po jakimś lepszym sezonie zawodnicy którzy się wyróżniali po prostu odchodzą do zespołów o lepszej renomie lub idą za kasą.

0

Sevilla na razie gra dobrze jak Krychowiak gra :D

0

Właśnie do tych ludzi się nie zaliczam, dlatego zadaje to pytanie :P Czasem jak mi się strasznie nudzi to oglądnę puchar Włoch na Polsacie Sport :D

0

Też lubię Isamu, ale nie aż tak by sobie taki nik walnąć :P

1

Ogląda ktoś ligę włoską i mógłby mi powiedzieć jak gra ten zawodnik?

1

Według mnie to nie Barca, Real, Atletico są słabsze w tym sezonie tylko pozostali pokazują coraz wyższy poziom. Widać to dokładnie na podstawie europejskich pucharów w których praktycznie zawsze w decydującej fazie jest najwięcej drużyn z Hiszpanii. Więc nie martwił bym się tak przegraną Barcelony. Wiem, że jest to dziwne jak taki klub przegrywa, ale to już nie są tacy przeciwnicy jak choćby 3 lata temu. Teraz są to dużo lepsze drużyny i jak prawa do transmisji się zmienią, a podobno maja się zmienić to będzie jeszcze trudniej ogrywać resztę. W lidze hiszpańskiej jest dużo bardziej taktyczna piłka niż w BPL. Tu coraz częściej będą się zdarzać niespodzianki.

1

Bo to taka nie Hiszpańska pora.

0

https://www.facebook.com/video.php?v=884548018357398&set=vr.884548018357398&type=2&theater Dla mnie tak ten mecz wyglądał. Tylko bez tego strzału na końcu :D

0

Dałem Mascherano bo nic nie zepsuł i zagrał poprawnie :)

0

Teraz wybrać zawodnika meczu :D

0

Czy ten sędzia przypadkiem nie jest z Madrytu?

0

Przydało by się zmienić formację na 3-4-3 bo już nie mogę patrzyć na naszych prawych obrońców. Wszystkich trzech.

0

Odpocznie sobie i tyle.

2

Z Villarreal mecz będzie inny bo po pierwsze oni muszą odrobić wynik więc będą atakować a my kontrować. Po drugie Villarreal zazwyczaj gra w piłkę bo to potrafią robić.

0

Ban + nasi piłkarze na prawej obroni = kłopoty. Alves co chwila jakiś babol, oraz zero w ofensywie. Montoya w defensywie jeszcze jako, tako ale w ataku to mnie niż zero. O Douglasie nawet się nie wypowiem bo to nie ten rozmiar kapelusza. Albo Adriano na prawą obronę, albo Bartra i gramy coś w stylu jak był Abidal czyli jeden super ofensywny, a drugi def lub Pedro na prawą, tylko w tedy przydała by się zmiana formacji i brakowało by zmiennika na atak. Tyle.

0

Ban + nasi piłkarze na prawej obroni = kłopoty. Alves co chwila jakiś babol, oraz zero w ofensywie. Montoya w defensywie jeszcze jako, tako ale w ataku to mnie niż zero. O Douglasie nawet się nie wypowiem bo to nie ten rozmiar kapelusza. Albo Adriano na prawą obronę, albo Bartra i gramy coś w stylu jak był Abidal czyli jeden super ofensywny, a drugi def lub Pedro na prawą, tylko w tedy przydała by się zmiana formacji i brakowało by zmiennika na atak.

0

Dlatego napisałem bardzo ciężko, bo Real jeszcze potraci punkty ale my pewnie też.

0

Publiczność przyszła, a tu taki klops.

0

Jeśli Real jutro wygra to będzie bardzo ciężko wygrać ligę. I znów Hala Dzieci będzie się śmiał :P

0

Nie wypluł, szkoda.

0

Skopał go jak szmatę :D

0

0

1

Co ten liniowy robi. Chyba okularów nie wziął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?