21 lutego 2015, 17:31
1
Po prostu Malaga dziś gra w defensywie bezbłędnie.
21 lutego 2015, 17:28
0
Pique powinien teraz iść jako środkowy napastnik, a Sergio się cofnąć.
21 lutego 2015, 17:22
Niepotrzebnie Iniesta gra po chorobie.
21 lutego 2015, 17:16
Dobry ruch trenera. Rakitić potrafi uderzyć.
21 lutego 2015, 17:12
W drugiej połowie na razie to wygląda lepiej bo grają szybciej.
Barcelona gra lepiej jak nie ma dyrektora sportowego :p Potwierdzone info :D
21 lutego 2015, 17:06
Jeszcze sędziwe gwiżdżą jakieś śmieszne spalone.
21 lutego 2015, 17:05
Najbardziej boli to, ze ta Malaga nic nie gra i strzelony gol by ich zniszczył.
21 lutego 2015, 17:01
Mi szkoda tego, że nie będzie mógł atak sobie odpocząć, gdyż wynik nie jest korzystny.
Pop prostu trener Malagi potrafi ustawić drużynę przeciwko nam. Nie zawsze się wygrywa. Trzeba wierzyć puki mecz się nie skończył.
21 lutego 2015, 16:43
W drugiej połowie powinniśmy wpuścić kogoś z ofensywnych zawodników za któregoś z obrońców.
21 lutego 2015, 16:40
Powinien to puścić Neymarowi. On miałby łatwiej bo na nogę.
21 lutego 2015, 16:34
Ale ich biegło po tej kontrze.
21 lutego 2015, 16:30
Przydał by się bombardier Rakitić który by strzelał z przed 16 metrów w takim meczu.
21 lutego 2015, 16:23
4
Ludzie. Błąd Alvesa to nie znaczy ze cała Barcelona gra źle. Na razie to Malaga nic nie gra, a my gramy tak jak zawsze.
21 lutego 2015, 16:12
2
Coś czuje, ze ten mecz będzie strasznie trudny bo się dziwnie malaga broni.
21 lutego 2015, 16:11
Nasi nie potrafią normalnie bramki stracić :D
21 lutego 2015, 16:10
Nie no podpisywać z nim 3 letni kontrakt jak najszybciej :P
21 lutego 2015, 16:09
Co zrobił? Gorzej się nie da :(
21 lutego 2015, 16:06
Z takim pressingiem to oni nie wytrzymają 70 minut :D
21 lutego 2015, 16:01
Fajnie by było zobaczyć dziś znakomite widowisko. Tylko najlepiej zwycięskie z zerem z tyłu.
21 lutego 2015, 15:48
Miał dać odpocząć, gramy w praktycznie podstawowym :P Szkoda, że nie ma Bartry ani żadnego z młodych na ławce.
21 lutego 2015, 15:47
Zdążyć zdąży, ale czy będzie w formie to wątpię.
21 lutego 2015, 14:52
5
21 lutego 2015, 14:48
Jeszcze Douglas ;)
21 lutego 2015, 13:57
Ale się stara chłopina. Oby nadaremno bo trzeba zmienić ludzi przy korycie.
21 lutego 2015, 13:13
Zamiast Xaviego Iniesta lub Rakitić i skład Sportu znakomity.
21 lutego 2015, 13:04
Jak myślicie kto będzie miał 17 jak song odejdzie ( prawdopodobnie nie będzie grał u nas)? Deulofeu?
21 lutego 2015, 12:53
Młody zawodnik potrzebuje minut, a wątpię, że przy tak dysponowanym Albie by ich dostał sporo.
21 lutego 2015, 10:36
6
Jak by grał dobrze to by nie lądował na trybunach.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Po prostu Malaga dziś gra w defensywie bezbłędnie.
0
Pique powinien teraz iść jako środkowy napastnik, a Sergio się cofnąć.
0
Niepotrzebnie Iniesta gra po chorobie.
0
Dobry ruch trenera. Rakitić potrafi uderzyć.
0
W drugiej połowie na razie to wygląda lepiej bo grają szybciej.
0
Barcelona gra lepiej jak nie ma dyrektora sportowego :p Potwierdzone info :D
0
Jeszcze sędziwe gwiżdżą jakieś śmieszne spalone.
0
Najbardziej boli to, ze ta Malaga nic nie gra i strzelony gol by ich zniszczył.
0
Mi szkoda tego, że nie będzie mógł atak sobie odpocząć, gdyż wynik nie jest korzystny.
0
Pop prostu trener Malagi potrafi ustawić drużynę przeciwko nam. Nie zawsze się wygrywa. Trzeba wierzyć puki mecz się nie skończył.
0
W drugiej połowie powinniśmy wpuścić kogoś z ofensywnych zawodników za któregoś z obrońców.
0
Powinien to puścić Neymarowi. On miałby łatwiej bo na nogę.
0
Ale ich biegło po tej kontrze.
1
Przydał by się bombardier Rakitić który by strzelał z przed 16 metrów w takim meczu.
4
Ludzie. Błąd Alvesa to nie znaczy ze cała Barcelona gra źle. Na razie to Malaga nic nie gra, a my gramy tak jak zawsze.
2
Coś czuje, ze ten mecz będzie strasznie trudny bo się dziwnie malaga broni.
0
Nasi nie potrafią normalnie bramki stracić :D
0
Nie no podpisywać z nim 3 letni kontrakt jak najszybciej :P
0
Co zrobił? Gorzej się nie da :(
0
Z takim pressingiem to oni nie wytrzymają 70 minut :D
0
Fajnie by było zobaczyć dziś znakomite widowisko. Tylko najlepiej zwycięskie z zerem z tyłu.
1
Miał dać odpocząć, gramy w praktycznie podstawowym :P Szkoda, że nie ma Bartry ani żadnego z młodych na ławce.
2
Zdążyć zdąży, ale czy będzie w formie to wątpię.
5
0
Jeszcze Douglas ;)
0
Ale się stara chłopina. Oby nadaremno bo trzeba zmienić ludzi przy korycie.
0
Zamiast Xaviego Iniesta lub Rakitić i skład Sportu znakomity.
0
Jak myślicie kto będzie miał 17 jak song odejdzie ( prawdopodobnie nie będzie grał u nas)? Deulofeu?
1
Młody zawodnik potrzebuje minut, a wątpię, że przy tak dysponowanym Albie by ich dostał sporo.
6
Jak by grał dobrze to by nie lądował na trybunach.