1

Po prostu Malaga dziś gra w defensywie bezbłędnie.

0

Pique powinien teraz iść jako środkowy napastnik, a Sergio się cofnąć.

0

Niepotrzebnie Iniesta gra po chorobie.

0

Dobry ruch trenera. Rakitić potrafi uderzyć.

0

W drugiej połowie na razie to wygląda lepiej bo grają szybciej.

0

Barcelona gra lepiej jak nie ma dyrektora sportowego :p Potwierdzone info :D

0

Jeszcze sędziwe gwiżdżą jakieś śmieszne spalone.

0

Najbardziej boli to, ze ta Malaga nic nie gra i strzelony gol by ich zniszczył.

0

Mi szkoda tego, że nie będzie mógł atak sobie odpocząć, gdyż wynik nie jest korzystny.

0

Pop prostu trener Malagi potrafi ustawić drużynę przeciwko nam. Nie zawsze się wygrywa. Trzeba wierzyć puki mecz się nie skończył.

0

W drugiej połowie powinniśmy wpuścić kogoś z ofensywnych zawodników za któregoś z obrońców.

0

Powinien to puścić Neymarowi. On miałby łatwiej bo na nogę.

0

Ale ich biegło po tej kontrze.

1

Przydał by się bombardier Rakitić który by strzelał z przed 16 metrów w takim meczu.

4

Ludzie. Błąd Alvesa to nie znaczy ze cała Barcelona gra źle. Na razie to Malaga nic nie gra, a my gramy tak jak zawsze.

2

Coś czuje, ze ten mecz będzie strasznie trudny bo się dziwnie malaga broni.

0

Nasi nie potrafią normalnie bramki stracić :D

0

Nie no podpisywać z nim 3 letni kontrakt jak najszybciej :P

0

Co zrobił? Gorzej się nie da :(

0

Z takim pressingiem to oni nie wytrzymają 70 minut :D

0

Fajnie by było zobaczyć dziś znakomite widowisko. Tylko najlepiej zwycięskie z zerem z tyłu.

1

Miał dać odpocząć, gramy w praktycznie podstawowym :P Szkoda, że nie ma Bartry ani żadnego z młodych na ławce.

2

Zdążyć zdąży, ale czy będzie w formie to wątpię.

5

Brawa dla tego Pana za zmianę.

0

Jeszcze Douglas ;)

0

Ale się stara chłopina. Oby nadaremno bo trzeba zmienić ludzi przy korycie.

0

Zamiast Xaviego Iniesta lub Rakitić i skład Sportu znakomity.

0

Jak myślicie kto będzie miał 17 jak song odejdzie ( prawdopodobnie nie będzie grał u nas)? Deulofeu?

1

Młody zawodnik potrzebuje minut, a wątpię, że przy tak dysponowanym Albie by ich dostał sporo.

6

Jak by grał dobrze to by nie lądował na trybunach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?