Reus by był zabezpieczeniem i na pomoc, oraz atak bo jest strasznie uniwersalny.
Co do obrońcy to: Papastatopulos jeśli BvB spadnie (Hummels za drogi i zbyt pożądany) lub Laporte ;ecz wysoka klauzula więc ciężko.
Oba typy kibiców są nie warci uwagi. O Messim takie rzeczy można pisać pod koniec roku jak pokarze się z dobrej strony na czerwcowym Copa America. A co do Realu to nawet szkoda słów. Wygrają następny mecz i opinie zmienią się o 180 stopni. Tak to już jest w dzisiejszej piłce.
Tak jak pisałem rano, Reus przedłużył kontrakt. Teraz problemem do jego zakupu jest i zarząd Borusii bo będą chcieli za niego strasznie dużo kasy gdyż ma nowy kontrakt, oraz brak klauzuli wykupu. Choć plusem jest to, że nikt go nam w lecie nie ukradnie :D
48
Dużo bardziej wolę to niż jakieś arabskie reklamy.
0
Ale fajnie efektownie zrobiona :D A co do reklam z Suarezem, to ta jest klasykiem:
0
0
Ale nie gra. Po co to gdybanie.
0
Reus by był zabezpieczeniem i na pomoc, oraz atak bo jest strasznie uniwersalny.
Co do obrońcy to: Papastatopulos jeśli BvB spadnie (Hummels za drogi i zbyt pożądany) lub Laporte ;ecz wysoka klauzula więc ciężko.
3
Z Atletico to chyba jednak było w lidze. Bo w pucharze to były wyniki 1:0 i 2:3( dwie strzelił Ney).
7
Ciekawe czy Di Maria chciałby jeszcze zagrać w Barcelonie? Nadał by się u nas, bo w Anglii nie pokazuje pełnego potencjału, tym bardziej na środku.
0
Inny styl gry, oraz lepiej grający głową obrońcy.
2
To był jeden z tych piłkarzy Realu którego lubiłem.
1
Prędzej Mourinho przyjdzie do Barcy niż Messi do Chelsea.
1
Podobno jej nie ma, albo jeszcze nie ujawnili bo będzie np. obowiązywać od późniejszego okna transferowego.
0
Oba typy kibiców są nie warci uwagi. O Messim takie rzeczy można pisać pod koniec roku jak pokarze się z dobrej strony na czerwcowym Copa America. A co do Realu to nawet szkoda słów. Wygrają następny mecz i opinie zmienią się o 180 stopni. Tak to już jest w dzisiejszej piłce.
0
Tak jak pisałem rano, Reus przedłużył kontrakt. Teraz problemem do jego zakupu jest i zarząd Borusii bo będą chcieli za niego strasznie dużo kasy gdyż ma nowy kontrakt, oraz brak klauzuli wykupu. Choć plusem jest to, że nikt go nam w lecie nie ukradnie :D
0
Nie podałem źródła bo było to na stronie https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie?fref=nf na facebooku.
0
PILNE!
Marco Reus prawdopodobnie przedłuży kontrakt z BVB!
Czyżby czekał na nasz ruch :P
0
Szczególnie po tym co ostatnio pokazuje Bayern to mamy się bać, nie ma co.
2
Bez przesady. 50 mln kary to strasznie dużo by było.
0
Martin na Levante to dobra opcja, jednak myślę, że Villareal to za dużo dla nie obranego zawodnika.
0
Nadużywasz słowa świetnie :D ale z przekazem się zgadzam.
1
Mamy już lepszy bilans bramek niż Real.
0
Nocny przegląd prasy :P
0
Dzisiaj Luis dobrze ustawił zespół na ten mecz. Taktycznie i personalnie dobrze to wyglądało.
5
Za ok 3/4 lata Messi będzie grał jako typowy rozgrywający na śp.
0
Ale ten czas leci. Jeden z głównych filarów Barcelony.
0
WKS mistrzami. Brawo, a karne to po prostu cudo. Co bramkarz odwalał to nie mam pytań.
0
Mecz był nudny to chociaż karne kozackie.
5
WKS nie potrafi chyba inaczej finałów grać :P Zawsze te karne.
0
Jak coś to Bartew bo gra mniej.
0
A w finale PNA w 118 min 0:0 :D
0
Ter lubi to ;) Ciekawe czy dostanie szanse w tym sezonie w lidze.