48

Dużo bardziej wolę to niż jakieś arabskie reklamy.

0

Ale fajnie efektownie zrobiona :D A co do reklam z Suarezem, to ta jest klasykiem:

cudowny dystans do siebie :P

0

Kto nie widział tej reklamy, to polecam. Jest Suarez.

0

Ale nie gra. Po co to gdybanie.

0

Reus by był zabezpieczeniem i na pomoc, oraz atak bo jest strasznie uniwersalny.
Co do obrońcy to: Papastatopulos jeśli BvB spadnie (Hummels za drogi i zbyt pożądany) lub Laporte ;ecz wysoka klauzula więc ciężko.

3

Z Atletico to chyba jednak było w lidze. Bo w pucharze to były wyniki 1:0 i 2:3( dwie strzelił Ney).

7

Ciekawe czy Di Maria chciałby jeszcze zagrać w Barcelonie? Nadał by się u nas, bo w Anglii nie pokazuje pełnego potencjału, tym bardziej na środku.

0

Inny styl gry, oraz lepiej grający głową obrońcy.

2

To był jeden z tych piłkarzy Realu którego lubiłem.

1

Prędzej Mourinho przyjdzie do Barcy niż Messi do Chelsea.

1

Podobno jej nie ma, albo jeszcze nie ujawnili bo będzie np. obowiązywać od późniejszego okna transferowego.

0

Oba typy kibiców są nie warci uwagi. O Messim takie rzeczy można pisać pod koniec roku jak pokarze się z dobrej strony na czerwcowym Copa America. A co do Realu to nawet szkoda słów. Wygrają następny mecz i opinie zmienią się o 180 stopni. Tak to już jest w dzisiejszej piłce.

0

Tak jak pisałem rano, Reus przedłużył kontrakt. Teraz problemem do jego zakupu jest i zarząd Borusii bo będą chcieli za niego strasznie dużo kasy gdyż ma nowy kontrakt, oraz brak klauzuli wykupu. Choć plusem jest to, że nikt go nam w lecie nie ukradnie :D

0

Nie podałem źródła bo było to na stronie https://www.facebook.com/TransferyPilkarskie?fref=nf na facebooku.

0

PILNE!
Marco Reus prawdopodobnie przedłuży kontrakt z BVB!
Czyżby czekał na nasz ruch :P

0

Szczególnie po tym co ostatnio pokazuje Bayern to mamy się bać, nie ma co.

2

Bez przesady. 50 mln kary to strasznie dużo by było.

0

Martin na Levante to dobra opcja, jednak myślę, że Villareal to za dużo dla nie obranego zawodnika.

0

Nadużywasz słowa świetnie :D ale z przekazem się zgadzam.

1

Mamy już lepszy bilans bramek niż Real.

0

Nocny przegląd prasy :P

0

Dzisiaj Luis dobrze ustawił zespół na ten mecz. Taktycznie i personalnie dobrze to wyglądało.

5

Za ok 3/4 lata Messi będzie grał jako typowy rozgrywający na śp.

0

Ale ten czas leci. Jeden z głównych filarów Barcelony.

0

WKS mistrzami. Brawo, a karne to po prostu cudo. Co bramkarz odwalał to nie mam pytań.

0

Mecz był nudny to chociaż karne kozackie.

5

WKS nie potrafi chyba inaczej finałów grać :P Zawsze te karne.

0

Jak coś to Bartew bo gra mniej.

0

A w finale PNA w 118 min 0:0 :D

0

Ter lubi to ;) Ciekawe czy dostanie szanse w tym sezonie w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?