Fajny mecz z wieloma ciekawymi akcjami. Szkoda, że Villarreal strzelił taką bramkę, bo się cofnęli i czekali na kontry. Jednak jestem dobrej myśli bo gramy dziś spoko.
Inter i Milan jeden klub? A tradycja i historia ma iść w nie pamięć? Nie dziękuje. A co do Guardioli każdy może mieć swoją opinię. Dla mnie zawsze będzie wybitnym trenerem, a jako człowieka to go nie będę oceniał bo go nie znam osobiście.
NIEMCY/ANGLIA Dziennik Metro podaje, że Marco Reus chce się przenieść z Borussii Dortmund do Arsenalu, ponieważ chce pracować z Arsene Wengerem: Głupi? Czy on chce zdobyć jeszcze jakiś trofeum. Ale jednak lepsze 4 miejsce nic 2 Bundesliga.
0
Ważne, że przyszedł. To nie nasze pieniądze wiec mnie to mniej interesuje niż jego znakomita gra. Na razie powoli systematycznie się spłaca.
0
Dzięki, to dawno :P
4
Brawo dla piłkarzy za walkę. Ważne są 3 punkty.
0
Luis wzmacnia defensywę. I dobrze.
0
Czerwona powinna być i drugi gol Messiego. Co się dzieje w tym meczu. I to niby nam sędziowie pomagają.
0
Spalony, karny, pudło/karny.
0
Ponawiam pytanie. Kiedy my ostatnio 2 gole straciliśmy na Camp Nou? Pamięta ktoś?
0
Ta i Messi ma niby prawą tylko do tramwaju, tak.
0
O la la. Co za widowisko. Cudowny mecz.
0
Brawo Rafa. Super.
0
Kiedy ostatnio straciliśmy 2 gole na Camp Nou?
2
A tak go chwaliłem :( Teraz to strasznie zepsuli.
0
Pique nas ratuje strasznie.
0
Pique w takiej formie to top 3 na świecie.
0
Busi, Alves też spoko.
0
Fajny mecz z wieloma ciekawymi akcjami. Szkoda, że Villarreal strzelił taką bramkę, bo się cofnęli i czekali na kontry. Jednak jestem dobrej myśli bo gramy dziś spoko.
5
Jak nie odejdzie za te 20 mln to są głupi.
0
Inter i Milan jeden klub? A tradycja i historia ma iść w nie pamięć? Nie dziękuje. A co do Guardioli każdy może mieć swoją opinię. Dla mnie zawsze będzie wybitnym trenerem, a jako człowieka to go nie będę oceniał bo go nie znam osobiście.
3
Rafinha i Messi tą akcję zrobili.
0
Jaki fart.
0
Fajna rozmowa teraz komentatorów o Messim i Neymarze.
0
Pique wraca do najwyższej formy. Gra znakomicie.
0
Na razie bramkarz klasa. Wszystko czyta.
0
Pokazał w końcu klasę.
0
Dobrze chciał.
0
Luis co chciał zrobić. Szkoda że Rakiticia nie ma.
0
Ney i Messi widzę już grają dobrze.
0
NIEMCY/ANGLIA Dziennik Metro podaje, że Marco Reus chce się przenieść z Borussii Dortmund do Arsenalu, ponieważ chce pracować z Arsene Wengerem: Głupi? Czy on chce zdobyć jeszcze jakiś trofeum. Ale jednak lepsze 4 miejsce nic 2 Bundesliga.
0
Ile prawdy w jednym zdaniu :D
0
Powiedział to co myśli choć nie powinien. Pewne, rzeczy powinny zostać w szatni.