0

Ważne, że przyszedł. To nie nasze pieniądze wiec mnie to mniej interesuje niż jego znakomita gra. Na razie powoli systematycznie się spłaca.

0

Dzięki, to dawno :P

4

Brawo dla piłkarzy za walkę. Ważne są 3 punkty.

0

Luis wzmacnia defensywę. I dobrze.

0

Czerwona powinna być i drugi gol Messiego. Co się dzieje w tym meczu. I to niby nam sędziowie pomagają.

0

Spalony, karny, pudło/karny.

0

Ponawiam pytanie. Kiedy my ostatnio 2 gole straciliśmy na Camp Nou? Pamięta ktoś?

0

Ta i Messi ma niby prawą tylko do tramwaju, tak.

0

O la la. Co za widowisko. Cudowny mecz.

0

Brawo Rafa. Super.

0

Kiedy ostatnio straciliśmy 2 gole na Camp Nou?

2

A tak go chwaliłem :( Teraz to strasznie zepsuli.

0

Pique nas ratuje strasznie.

0

Pique w takiej formie to top 3 na świecie.

0

Busi, Alves też spoko.

0

Fajny mecz z wieloma ciekawymi akcjami. Szkoda, że Villarreal strzelił taką bramkę, bo się cofnęli i czekali na kontry. Jednak jestem dobrej myśli bo gramy dziś spoko.

5

Jak nie odejdzie za te 20 mln to są głupi.

0

Inter i Milan jeden klub? A tradycja i historia ma iść w nie pamięć? Nie dziękuje. A co do Guardioli każdy może mieć swoją opinię. Dla mnie zawsze będzie wybitnym trenerem, a jako człowieka to go nie będę oceniał bo go nie znam osobiście.

3

Rafinha i Messi tą akcję zrobili.

0

Jaki fart.

0

Fajna rozmowa teraz komentatorów o Messim i Neymarze.

0

Pique wraca do najwyższej formy. Gra znakomicie.

0

Na razie bramkarz klasa. Wszystko czyta.

0

Pokazał w końcu klasę.

0

Dobrze chciał.

0

Luis co chciał zrobić. Szkoda że Rakiticia nie ma.

0

Ney i Messi widzę już grają dobrze.

0

NIEMCY/ANGLIA Dziennik Metro podaje, że Marco Reus chce się przenieść z Borussii Dortmund do Arsenalu, ponieważ chce pracować z Arsene Wengerem: Głupi? Czy on chce zdobyć jeszcze jakiś trofeum. Ale jednak lepsze 4 miejsce nic 2 Bundesliga.

0

Ile prawdy w jednym zdaniu :D

0

Powiedział to co myśli choć nie powinien. Pewne, rzeczy powinny zostać w szatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?