Idealny mecz na przełamanie Suareza, a ten na ławce, choć skład mi się podoba. Fajnie, że gra Neymar. Oby coś strzelił i utrzymał trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców.
Większość piłkarzy z Ameryki Południowej potrzebuje u nas klimatyzacje przynajmniej rok. Choćby ostatnie przykłady: Neymar, Alexis. Dopiero później zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Dajcie czas Suarezowi. On dopiero uczy się naszej gry i próbuje się zgrać z kolegami. Miał kilka słabych meczów, ale miał też sporo dobrych.
Dokładnie. Mi się wydaje, że inne kryteria w ogóle nie są brane pod uwagę. Jak by mieli wybierać między trenerem z top 5 na świecie bez "DNA Barcy", a zwykłym jaśkiem który posiada to "DNA", to wybrali by drugą opcję. Niestety.
Po pierwsze Luis Enrique niech pracuje do końca sezonu co najmniej. Wtedy będziemy oceniać jego po wynikach. Nowego trenera i tak zostawmy zarządowi który dopiero zostanie wybrany. A co do de Boera to niech prowadzi dalej Ajax bo fajnie przy nim rozwija się Milik, a to tylko z pożytkiem dla polskiej piłki ;)
0
Ile waży Rafinha? Bo wygląda na dobrze zbudowanego (umięśnionego).
0
Neymar jest już w pierwszej trójce najlepszych zawodników jeśli chodzi o drybling.
0
Kibicuje polakom, ale nie w tym meczu :D
1
Pedro zgolił wąsa? Kiedy?
0
Neymar z Albą grają genialnie ze sobą.
0
Dzisiaj Messi zagra na szpicy. Zobaczymy jak to wyjdzie bo ostatnio grał na skrzydle.
0
Ważne, żeby gola nie stracić.
0
My znowuż obijamy metalowe pręty, niestety.
0
Na wszelki wypadek. Potrzebny jest jakiś zmiennik.
0
Jak by mu anulowali, to już by było przegięcie.
1
Suareza za nie sportowe zachowanie nie dopuścili do nagród za rok 2014.
0
Już czekam na skróty Hala Dzieci :P Oj będzie się działo :D
0
Ronaldo chyba się zdenerwował. Ile mógłby mieć meczy zawieszenia za taki incydent?
0
Chyba w swoim domu.
0
Tak szczerze to ta jedenastka jest robiona ewidentnie z głową.
0
Idealny mecz na przełamanie Suareza, a ten na ławce, choć skład mi się podoba. Fajnie, że gra Neymar. Oby coś strzelił i utrzymał trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców.
0
Trzeba zagrać z nimi tak jak w Pucharze Króla. Wtedy o wynik będę spokojny.
0
To już wiemy co jutro będzie :P hat-trick, gdyż ten Pan nie potrafi inaczej rekordów pobijać :D
0
To strasznie słabo.
0
Haha, na pewno nie. Ale mam pytanie? On ma jakąś klauzurę wykupu?
0
Szkoda, ze nie powołał Rakitićia akurat teraz. Wiem, że też musi odpocząć, ale akurat był w bardzo dobrej formie.
0
Szczerze, wszystkie DUŻO lepsze od tych co mają być.
0
Gra coraz lepiej. Niech podpisze z nami.
1
Wyjazdowe spoko, ale domowe mi się jakoś nie podobają.
0
Większość piłkarzy z Ameryki Południowej potrzebuje u nas klimatyzacje przynajmniej rok. Choćby ostatnie przykłady: Neymar, Alexis. Dopiero później zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Dajcie czas Suarezowi. On dopiero uczy się naszej gry i próbuje się zgrać z kolegami. Miał kilka słabych meczów, ale miał też sporo dobrych.
0
Ciekawe czy jak Messi teraz gra na skrzydle ( przynajmniej tak jest ustawiony) to hala dzieci przestaną tłumaczyć Ronaldo, że jest skrzydłowym?
0
Dokładnie. Mi się wydaje, że inne kryteria w ogóle nie są brane pod uwagę. Jak by mieli wybierać między trenerem z top 5 na świecie bez "DNA Barcy", a zwykłym jaśkiem który posiada to "DNA", to wybrali by drugą opcję. Niestety.
0
Po pierwsze Luis Enrique niech pracuje do końca sezonu co najmniej. Wtedy będziemy oceniać jego po wynikach. Nowego trenera i tak zostawmy zarządowi który dopiero zostanie wybrany. A co do de Boera to niech prowadzi dalej Ajax bo fajnie przy nim rozwija się Milik, a to tylko z pożytkiem dla polskiej piłki ;)
5
Przy czymś takim to chyba zalicza się jako bramkę z gry?
0
W końcu sędzia dobrze.