0

Ile waży Rafinha? Bo wygląda na dobrze zbudowanego (umięśnionego).

0

Neymar jest już w pierwszej trójce najlepszych zawodników jeśli chodzi o drybling.

0

Kibicuje polakom, ale nie w tym meczu :D

1

Pedro zgolił wąsa? Kiedy?

0

Neymar z Albą grają genialnie ze sobą.

0

Dzisiaj Messi zagra na szpicy. Zobaczymy jak to wyjdzie bo ostatnio grał na skrzydle.

0

Ważne, żeby gola nie stracić.

0

My znowuż obijamy metalowe pręty, niestety.

0

Na wszelki wypadek. Potrzebny jest jakiś zmiennik.

0

Jak by mu anulowali, to już by było przegięcie.

1

Suareza za nie sportowe zachowanie nie dopuścili do nagród za rok 2014.

0

Już czekam na skróty Hala Dzieci :P Oj będzie się działo :D

0

Ronaldo chyba się zdenerwował. Ile mógłby mieć meczy zawieszenia za taki incydent?

0

Chyba w swoim domu.

0

Tak szczerze to ta jedenastka jest robiona ewidentnie z głową.

0

Idealny mecz na przełamanie Suareza, a ten na ławce, choć skład mi się podoba. Fajnie, że gra Neymar. Oby coś strzelił i utrzymał trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców.

0

Trzeba zagrać z nimi tak jak w Pucharze Króla. Wtedy o wynik będę spokojny.

0

To już wiemy co jutro będzie :P hat-trick, gdyż ten Pan nie potrafi inaczej rekordów pobijać :D

0

To strasznie słabo.

0

Haha, na pewno nie. Ale mam pytanie? On ma jakąś klauzurę wykupu?

0

Szkoda, ze nie powołał Rakitićia akurat teraz. Wiem, że też musi odpocząć, ale akurat był w bardzo dobrej formie.

0

Szczerze, wszystkie DUŻO lepsze od tych co mają być.

0

Gra coraz lepiej. Niech podpisze z nami.

1

Wyjazdowe spoko, ale domowe mi się jakoś nie podobają.

0

Większość piłkarzy z Ameryki Południowej potrzebuje u nas klimatyzacje przynajmniej rok. Choćby ostatnie przykłady: Neymar, Alexis. Dopiero później zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Dajcie czas Suarezowi. On dopiero uczy się naszej gry i próbuje się zgrać z kolegami. Miał kilka słabych meczów, ale miał też sporo dobrych.

0

Ciekawe czy jak Messi teraz gra na skrzydle ( przynajmniej tak jest ustawiony) to hala dzieci przestaną tłumaczyć Ronaldo, że jest skrzydłowym?

0

Dokładnie. Mi się wydaje, że inne kryteria w ogóle nie są brane pod uwagę. Jak by mieli wybierać między trenerem z top 5 na świecie bez "DNA Barcy", a zwykłym jaśkiem który posiada to "DNA", to wybrali by drugą opcję. Niestety.

0

Po pierwsze Luis Enrique niech pracuje do końca sezonu co najmniej. Wtedy będziemy oceniać jego po wynikach. Nowego trenera i tak zostawmy zarządowi który dopiero zostanie wybrany. A co do de Boera to niech prowadzi dalej Ajax bo fajnie przy nim rozwija się Milik, a to tylko z pożytkiem dla polskiej piłki ;)

5

Przy czymś takim to chyba zalicza się jako bramkę z gry?

0

W końcu sędzia dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?