16 stycznia 2015, 21:38
0
Bez przesady. Jest młody ale to nasz chyba aktualnie drugi najlepszy zawodnik :D
16 stycznia 2015, 20:22
Czemu, ja do młodzieży zaliczam też Rafinhe, Roberto, Bartre, Montoye :P
16 stycznia 2015, 16:57
Bo Roberto to klasa sama w sobie.
17
I prawidłowo. Dawać jak najwięcej szans młodzieży.
16 stycznia 2015, 16:56
Jest dobrze bo nie ma tego rzeźnika z Pampeluny.
16 stycznia 2015, 16:54
Zmienia się i dobrze.
16 stycznia 2015, 16:53
Jak Rafinha będzie tak grał jak wczoraj to o pomoc jestem spokojny.
16 stycznia 2015, 16:48
1
Nie no, zagrał jeszcze kilka spoko meczów.
16 stycznia 2015, 16:46
Co jak co, ale Rafinha wczoraj imponował.
16 stycznia 2015, 16:37
Chyba większość tak miała :P
16 stycznia 2015, 00:23
Nawet na sport.pl jest artykuł o poziomie komentowania na TVP w trakcie meczów Barcelony. Tam zaproponowali Laskowskiego. Oby dostał on mecz z Atletico.
16 stycznia 2015, 00:03
27
Zróbcie jeszcze artykuł o asyście Douglasa to pobijecie ilość komentarzy :D
16 stycznia 2015, 00:02
Nie wiadomo ile tak na prawdę dano za niego. Oby nie było jak z Neymarem.
15 stycznia 2015, 23:57
4
Douglas wyraża więcej niż 1000 słów.
15 stycznia 2015, 23:55
2
Najlepsze wydarzenie roku 2015? Mecz i cudowna asysta Douglasa.
15 stycznia 2015, 23:53
Dla niego powinni skalę poszerzyć.
15 stycznia 2015, 23:51
Kogo to obchodzi. Douglas zalicza asystę. Pierwszą z wielu.
15 stycznia 2015, 23:49
Nie no Douglas Mvp jak nic. Przecież nikt tak nie gra jak nowy Alves.
15 stycznia 2015, 23:47
8
I tak podał do tyłu :D
On podał chociaż raz do przodu.
15 stycznia 2015, 23:46
Od sezonu 2015/16 jak najbardziej, ale w tym jeszcze bym zostawił Bravo.
15 stycznia 2015, 23:43
Jak dla mnie MVP. Brakuje mu tylko gola lub asysty.
15 stycznia 2015, 23:41
12
Rafinha kiwie graczy jak dzieci, ale według komentatora za długo i nie potrzebnie. Zdobywa teren dryblingami a to jest ważne, że nie kiwie w miejscu.
15 stycznia 2015, 23:37
Wszystko fajnie tylko ja bym Bravo nie posadził na ławce bo broni bardzo pewnie.
15 stycznia 2015, 23:35
Chyba panu komentatorowi myli się Rafinha z Adriano. Ale czego ja oczekuje, przecież to jedynka. Jak na TvP to i tak dobrze.
15 stycznia 2015, 23:30
W 2015 roku na razie jest dobrze :P
15 stycznia 2015, 23:29
Ter Stegen klasa mistrza :D
15 stycznia 2015, 23:28
Munir niech zacznie trenować i grać w Barcy B bo pierwsza drużyna to na razie ewidentnie za wysokie progi dla niego.
15 stycznia 2015, 23:25
Szkoda, byłby gol ala Messi.
15 stycznia 2015, 23:24
Munir to w ogóle siły nie ma. Jego by Giovinco przepchał.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Bez przesady. Jest młody ale to nasz chyba aktualnie drugi najlepszy zawodnik :D
0
Czemu, ja do młodzieży zaliczam też Rafinhe, Roberto, Bartre, Montoye :P
0
Bo Roberto to klasa sama w sobie.
17
I prawidłowo. Dawać jak najwięcej szans młodzieży.
0
Jest dobrze bo nie ma tego rzeźnika z Pampeluny.
0
Zmienia się i dobrze.
0
Jak Rafinha będzie tak grał jak wczoraj to o pomoc jestem spokojny.
1
Nie no, zagrał jeszcze kilka spoko meczów.
0
Co jak co, ale Rafinha wczoraj imponował.
0
Chyba większość tak miała :P
1
Nawet na sport.pl jest artykuł o poziomie komentowania na TVP w trakcie meczów Barcelony. Tam zaproponowali Laskowskiego. Oby dostał on mecz z Atletico.
27
Zróbcie jeszcze artykuł o asyście Douglasa to pobijecie ilość komentarzy :D
0
Nie wiadomo ile tak na prawdę dano za niego. Oby nie było jak z Neymarem.
4
Douglas wyraża więcej niż 1000 słów.
2
Najlepsze wydarzenie roku 2015? Mecz i cudowna asysta Douglasa.
1
Dla niego powinni skalę poszerzyć.
0
Kogo to obchodzi. Douglas zalicza asystę. Pierwszą z wielu.
1
Nie no Douglas Mvp jak nic. Przecież nikt tak nie gra jak nowy Alves.
8
I tak podał do tyłu :D
0
On podał chociaż raz do przodu.
0
Od sezonu 2015/16 jak najbardziej, ale w tym jeszcze bym zostawił Bravo.
1
Jak dla mnie MVP. Brakuje mu tylko gola lub asysty.
12
Rafinha kiwie graczy jak dzieci, ale według komentatora za długo i nie potrzebnie. Zdobywa teren dryblingami a to jest ważne, że nie kiwie w miejscu.
0
Wszystko fajnie tylko ja bym Bravo nie posadził na ławce bo broni bardzo pewnie.
0
Chyba panu komentatorowi myli się Rafinha z Adriano. Ale czego ja oczekuje, przecież to jedynka. Jak na TvP to i tak dobrze.
0
W 2015 roku na razie jest dobrze :P
0
Ter Stegen klasa mistrza :D
2
Munir niech zacznie trenować i grać w Barcy B bo pierwsza drużyna to na razie ewidentnie za wysokie progi dla niego.
0
Szkoda, byłby gol ala Messi.
0
Munir to w ogóle siły nie ma. Jego by Giovinco przepchał.