0

Jak defensywnego pomocnika nie widać to jest ok :D

0

Prawa noga to nie jest najmocniejsza strona Adriano o.O A mi się zdaje, że on obunożny jest.

0

Kurde myślałem, że Douglas na pomoc by oddalać zagrożenie :D tu Halilović wchodzi.

1

Gdyby nie kontuzje to bracia Alcântara by rządzili w swoich klubach.

3

Mecz bez Iwańskiego i życie staje się piękniejsze.
ps. Rafinha

3

Oby w Fifa 16 Rafinha miał 5* sztuczek bo nie ma śpo w bbva do skiler składu.

0

Montoya chyba podawał do Roberto przy bramce więc asystę ma.

1

Nie, ja chcę by na zero z tyłu wygrali. Nie potrzebuje się dzisiaj denerwować :D

0

Dobrze, że oni strzelać nie potrafią.

0

Pedro, Pedrito. Golaso!

1

W końcu Munir się dobrze zastawił. Brawo.

0

O Roberto w końcu coś pokazał. I to słabszą nogą.

1

Neuer w wieku Ter Stegena grał w Schalke? Jeśli tak o on będzie od niego lepszy.

6

Rafinha kiwie jak Isco dziś. Oby był lepszy z tego efekt.

1

ładna klepa była.

0

Wszystko oprócz ostatniego podania dziś wychodzi.

0

Messi, Neymar, Suarez, Rakitić, Xavi, Matheu, Alves. Ile graczy do wolnych. Kogo wybierać.

0

I tak będą mówić :D

0

Francuz huknie.

Ps. Ale gol. A miałem się śmiać :D

0

Red powinien być.

0

Bez nogi i tak by lepiej zagrał niż Munir.

3

Adriano i Roberto vs Alba i Neymar. Trudny wybór.

1

Mógł wziąć Neymara na ławkę i wpuścić w drugiej połowie. Nastrzelał by sobie chłopak.

0

Chyba celowniki nie ustawione.

0

Adriano snajper.

0

Dalej mógł wycofać. Do Bartry od razu.

0

Zwód Tello działa :D

0

Dobrze, że spalony bo bym zabił :D

0

Ter źle podał. Co się stało?

0

Też, ale jak nawet atak grał dobrze a pomoc kulała, to były takie wyniki jak z Celtą, Malagą itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?