15 stycznia 2015, 23:22
0
Jak defensywnego pomocnika nie widać to jest ok :D
15 stycznia 2015, 23:21
Prawa noga to nie jest najmocniejsza strona Adriano o.O A mi się zdaje, że on obunożny jest.
15 stycznia 2015, 23:19
Kurde myślałem, że Douglas na pomoc by oddalać zagrożenie :D tu Halilović wchodzi.
15 stycznia 2015, 23:16
1
Gdyby nie kontuzje to bracia Alcântara by rządzili w swoich klubach.
15 stycznia 2015, 23:14
3
Mecz bez Iwańskiego i życie staje się piękniejsze. ps. Rafinha
15 stycznia 2015, 22:53
Oby w Fifa 16 Rafinha miał 5* sztuczek bo nie ma śpo w bbva do skiler składu.
15 stycznia 2015, 22:51
Montoya chyba podawał do Roberto przy bramce więc asystę ma.
15 stycznia 2015, 22:46
Nie, ja chcę by na zero z tyłu wygrali. Nie potrzebuje się dzisiaj denerwować :D
Dobrze, że oni strzelać nie potrafią.
15 stycznia 2015, 22:44
Pedro, Pedrito. Golaso!
15 stycznia 2015, 22:43
W końcu Munir się dobrze zastawił. Brawo.
15 stycznia 2015, 22:41
O Roberto w końcu coś pokazał. I to słabszą nogą.
15 stycznia 2015, 22:40
Neuer w wieku Ter Stegena grał w Schalke? Jeśli tak o on będzie od niego lepszy.
15 stycznia 2015, 22:36
6
Rafinha kiwie jak Isco dziś. Oby był lepszy z tego efekt.
15 stycznia 2015, 22:34
ładna klepa była.
15 stycznia 2015, 22:33
Wszystko oprócz ostatniego podania dziś wychodzi.
15 stycznia 2015, 22:24
Messi, Neymar, Suarez, Rakitić, Xavi, Matheu, Alves. Ile graczy do wolnych. Kogo wybierać.
15 stycznia 2015, 22:22
I tak będą mówić :D
Francuz huknie. Ps. Ale gol. A miałem się śmiać :D
15 stycznia 2015, 22:20
Red powinien być.
15 stycznia 2015, 22:19
Bez nogi i tak by lepiej zagrał niż Munir.
15 stycznia 2015, 22:18
Adriano i Roberto vs Alba i Neymar. Trudny wybór.
15 stycznia 2015, 22:16
Mógł wziąć Neymara na ławkę i wpuścić w drugiej połowie. Nastrzelał by sobie chłopak.
15 stycznia 2015, 22:11
Chyba celowniki nie ustawione.
15 stycznia 2015, 22:08
Adriano snajper.
Dalej mógł wycofać. Do Bartry od razu.
15 stycznia 2015, 22:05
Zwód Tello działa :D
15 stycznia 2015, 22:03
Dobrze, że spalony bo bym zabił :D
15 stycznia 2015, 22:02
Ter źle podał. Co się stało?
15 stycznia 2015, 22:01
Też, ale jak nawet atak grał dobrze a pomoc kulała, to były takie wyniki jak z Celtą, Malagą itp.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak defensywnego pomocnika nie widać to jest ok :D
0
Prawa noga to nie jest najmocniejsza strona Adriano o.O A mi się zdaje, że on obunożny jest.
0
Kurde myślałem, że Douglas na pomoc by oddalać zagrożenie :D tu Halilović wchodzi.
1
Gdyby nie kontuzje to bracia Alcântara by rządzili w swoich klubach.
3
Mecz bez Iwańskiego i życie staje się piękniejsze.
ps. Rafinha
3
Oby w Fifa 16 Rafinha miał 5* sztuczek bo nie ma śpo w bbva do skiler składu.
0
Montoya chyba podawał do Roberto przy bramce więc asystę ma.
1
Nie, ja chcę by na zero z tyłu wygrali. Nie potrzebuje się dzisiaj denerwować :D
0
Dobrze, że oni strzelać nie potrafią.
0
Pedro, Pedrito. Golaso!
1
W końcu Munir się dobrze zastawił. Brawo.
0
O Roberto w końcu coś pokazał. I to słabszą nogą.
1
Neuer w wieku Ter Stegena grał w Schalke? Jeśli tak o on będzie od niego lepszy.
6
Rafinha kiwie jak Isco dziś. Oby był lepszy z tego efekt.
1
ładna klepa była.
0
Wszystko oprócz ostatniego podania dziś wychodzi.
0
Messi, Neymar, Suarez, Rakitić, Xavi, Matheu, Alves. Ile graczy do wolnych. Kogo wybierać.
0
I tak będą mówić :D
0
Francuz huknie.
Ps. Ale gol. A miałem się śmiać :D
0
Red powinien być.
0
Bez nogi i tak by lepiej zagrał niż Munir.
3
Adriano i Roberto vs Alba i Neymar. Trudny wybór.
1
Mógł wziąć Neymara na ławkę i wpuścić w drugiej połowie. Nastrzelał by sobie chłopak.
0
Chyba celowniki nie ustawione.
0
Adriano snajper.
0
Dalej mógł wycofać. Do Bartry od razu.
0
Zwód Tello działa :D
0
Dobrze, że spalony bo bym zabił :D
0
Ter źle podał. Co się stało?
0
Też, ale jak nawet atak grał dobrze a pomoc kulała, to były takie wyniki jak z Celtą, Malagą itp.