ANGLIA Transferowe szaleństwo w Manchesterze United trwa. Według katalońskiego Sportu Czerwone Diabły zagięły parol na Daniego Alvesa. Louis Van Gaal ma uważać Brazylijczyka za idealnego obrońcę do swojego systemu 3-5-2. Sporą rolę w transferze może odegrać Victor Valdes, który spędził z Danim Alvesem sześć lat w Barcelonie i do dziś utrzymuje z defensorem bliską relację.
Szkoda, bo teraz gdy zaczął grać dobrze to nie przedłużają kontraktu. Na prawej obronie jest luka ale bez Daniego będzie tylko gorzej. A to że w systemie 3-5-2 znalazłby się znakomicie to według mnie jest prawda bo miał by więcej swobody w ofensywie.
Jak by poprowadził drużynę młodzieżową to by było super. Tylka na razie brakuje mu doświadczenia. Jeszcze tak ze 2 lata niech działa w Barcelonie. Wtedy będzie gotowy.
ISZPANIA Jak twierdzą brytyjscy dziennikarze, żona Luki Modricia czuje się źle w Hiszpanii. Z tego powodu pomocnik Realu Madryt miałby być naciskany na powrót do Anglii. Zainteresowane Modriciem są dwa kluby - Chelsea oraz Manchester United. kolejne ploty
HISZPANIA Karim Benzema odejdzie z Realu Madryt - donosi "Daily Star". Według angielskiej gazety Królewscy sprzedadzą francuskiego gwiazdora do Liverpoolu latem. Suma transferu wyniesie 50 milionów euro. Dzięki tej transakcji Real będzie miał pieniądze na sprowadzenie Edinsona Cavaniego z Paris Saint-Germain. Hahahaha Cavani o.O
0
Ja to wiem i się z tego ciesze :P
0
Manchester United ma złożyć ofertę za Pique w wysokości 20 mln euro (śmiesznie mało). Co sądzicie o możliwości tego transferu?
0
ANGLIA Transferowe szaleństwo w Manchesterze United trwa. Według katalońskiego Sportu Czerwone Diabły zagięły parol na Daniego Alvesa. Louis Van Gaal ma uważać Brazylijczyka za idealnego obrońcę do swojego systemu 3-5-2. Sporą rolę w transferze może odegrać Victor Valdes, który spędził z Danim Alvesem sześć lat w Barcelonie i do dziś utrzymuje z defensorem bliską relację.
Szkoda, bo teraz gdy zaczął grać dobrze to nie przedłużają kontraktu. Na prawej obronie jest luka ale bez Daniego będzie tylko gorzej. A to że w systemie 3-5-2 znalazłby się znakomicie to według mnie jest prawda bo miał by więcej swobody w ofensywie.
0
Na pierwsze się chyba Reus nie zgodzi. Druga opcja jest ciekawa. Jak na prawdę kocha klub to przyjdzie do Barcelony.
0
Jak by poprowadził drużynę młodzieżową to by było super. Tylka na razie brakuje mu doświadczenia. Jeszcze tak ze 2 lata niech działa w Barcelonie. Wtedy będzie gotowy.
0
Tylko trzeba też patrzeć ile dany zawodnik gra. Busquets i Messi grają bardzo dużo więc stąd takie statystyki obu panów.
0
Spoko. Jak by wszystko było takie same to by było nudno na świecie. Jednak dziękuję za wymianę poglądów :P
0
Jak człowiek ma choć trochę dystansu do siebie to z takich rzeczy się śmieje, a nie obraża.
0
A nasi zawodnicy grający w Sevilli się wczoraj spisali znakomicie. Jeden asysta, drugi gol. Oby wrócili jak najszybciej i wzmocnili zespół.
0
Jeśli uznaliście to za obrazę to sorry. Ja bardziej użyłem tego określenia żartobliwie. A Neymara podziwiam.
0
A kiedyś coś takiego usłyszałem i mi się spodobało. Chyba u Hala Dzieci to było.
1
3
Niech jeszcze powie, że on jest dużo lepszy od nich.
0
Jeśli nie będzie kolejnych reklam na koszulce to jak najbardziej ok.
0
Każdy może mieć swoją opinię, a jego jest taka. Tyle.
0
Na razie nie ma do niego zastrzeżeń. W tym sezonie miejsca nie odda.
0
ISZPANIA Jak twierdzą brytyjscy dziennikarze, żona Luki Modricia czuje się źle w Hiszpanii. Z tego powodu pomocnik Realu Madryt miałby być naciskany na powrót do Anglii. Zainteresowane Modriciem są dwa kluby - Chelsea oraz Manchester United. kolejne ploty
0
HISZPANIA Karim Benzema odejdzie z Realu Madryt - donosi "Daily Star". Według angielskiej gazety Królewscy sprzedadzą francuskiego gwiazdora do Liverpoolu latem. Suma transferu wyniesie 50 milionów euro. Dzięki tej transakcji Real będzie miał pieniądze na sprowadzenie Edinsona Cavaniego z Paris Saint-Germain. Hahahaha Cavani o.O
0
Szkoda, że z tej kamery. Przydało by się w zwolnionym tempie.
13
Bobry mecz Ivana dziś. Oby powoli wchodził na poziom który osiągną w Sevilli.
0
Podsumowanie występu gospodarzy.
1
Za mocno podał.
0
W końcu klasa.
1
Dziwny ten stadion. Worki fruwają, murawa do kitu, śmieszne trybuny. W Polsce są lepsze.
0
Co te worki tak latajo?
0
Aż uciekają ze stadionu,
0
Brawo, co za strzał, co za wykończenie.
0
Czyściej się nie da tego wyjąć.
0
Bez przesady, chyba aż takimi hipokrytami nie są :P
0
Lupeta :P