25 stycznia 2015, 12:32
0
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=slJ7FjV8xa4&x-yt-cl=84503534 Do tańca z gwiazdami ćwiczy jak nic.
25 stycznia 2015, 10:33
Może zapuszcza jak Rakitić :D
24 stycznia 2015, 22:42
1
Duży talent, ale trzeba go odpowiednio wprowadzać do zespołu.
24 stycznia 2015, 21:35
24
Ten się nie liczy bo nie pobił hattrickiem :P
24 stycznia 2015, 21:02
W końcu chyba się przełamali na tych wyjazdach.
24 stycznia 2015, 20:53
Jeśli by sprzedali Pedro to potrzebny jest inny napastnik który walczył by o pierwszy skład i był wartościowym zmiennikiem.
24 stycznia 2015, 20:51
Widzę, że i redakcja ciśnie bekę z Douglasa :D
24 stycznia 2015, 20:34
Pierwszy na szczęście u siebie, a na Camp Nou gramy bajkę ostatnio.
24 stycznia 2015, 20:33
4
No na pewno. Dobra obrona + zabójczy duet w ataku. Jeszcze tylko pomoc i Suarez niech dołączą do ich poziomu.
24 stycznia 2015, 20:25
Teraz liczy się tylko Atletico. Gol na wyjeździe powinien zakończyć dywagacje na temat rewanżu.
24 stycznia 2015, 20:23
My nie potrafimy grać do strzelonej bramki. Później już jest łatwo.
24 stycznia 2015, 20:22
3
Przynajmniej jeden Pique pokazuje klasę przy stałych fragmentach. Dziś grał jak profesor.
24 stycznia 2015, 20:20
Chyba z kontry. To już wiem czemu Ronaldo taki zdenerwowany :P
24 stycznia 2015, 20:03
Z Pique w takiej formie o obronę jestem spokojny.
24 stycznia 2015, 19:49
Ale ciężki wybór MvP spotkania :D
24 stycznia 2015, 19:48
Tytoń wyrównuje swój rekord, ładnie.
Chyba to jest jednak prawda, że u Luisa Enrique zespoły grają lepiej po przerwie zimowej.
24 stycznia 2015, 19:45
Chciałem dać zawodnika meczu Pique ale nie będę mógł niestety :P
24 stycznia 2015, 19:44
Bartra lepiej podaje niż pomocnicy :D
Brawo, Suarez ucz się :D
24 stycznia 2015, 19:42
Co jak co, ale sędzia dzisiaj prowadzi dobrze spotkanie. W końcu.
24 stycznia 2015, 19:39
Dlatego jak będzie można robić transfery to pomocnik jest potrzebny na gwałt. No chyba, że Rakitić będzie się coraz bardziej rozkręcał.
24 stycznia 2015, 19:28
Szkoda Tytonia. Nic nie jest winien. Zawsze żal jest Polaków.
24 stycznia 2015, 19:27
Genialni są dziś. Teraz czas na Suareza.
Roberto powinien wejść. Sergio się wystarczająco już nagrał.
24 stycznia 2015, 19:25
Brawo, wszystko z nie udanego triku :P
24 stycznia 2015, 19:21
Brawo Martin, więcej takich akcji. Mi się wydaje jak by się bał.
24 stycznia 2015, 19:18
Niepotrzebny faul.
24 stycznia 2015, 19:17
Skuteczność na poziomie polskiej A klasy.
24 stycznia 2015, 19:16
Byle by nie stracić głupio bramki. Trzeba śrubować rekord.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=slJ7FjV8xa4&x-yt-cl=84503534 Do tańca z gwiazdami ćwiczy jak nic.
0
Może zapuszcza jak Rakitić :D
1
Duży talent, ale trzeba go odpowiednio wprowadzać do zespołu.
24
Ten się nie liczy bo nie pobił hattrickiem :P
0
W końcu chyba się przełamali na tych wyjazdach.
0
Jeśli by sprzedali Pedro to potrzebny jest inny napastnik który walczył by o pierwszy skład i był wartościowym zmiennikiem.
0
Widzę, że i redakcja ciśnie bekę z Douglasa :D
0
Pierwszy na szczęście u siebie, a na Camp Nou gramy bajkę ostatnio.
4
No na pewno. Dobra obrona + zabójczy duet w ataku. Jeszcze tylko pomoc i Suarez niech dołączą do ich poziomu.
0
Teraz liczy się tylko Atletico. Gol na wyjeździe powinien zakończyć dywagacje na temat rewanżu.
0
My nie potrafimy grać do strzelonej bramki. Później już jest łatwo.
3
Przynajmniej jeden Pique pokazuje klasę przy stałych fragmentach. Dziś grał jak profesor.
0
Chyba z kontry. To już wiem czemu Ronaldo taki zdenerwowany :P
4
Z Pique w takiej formie o obronę jestem spokojny.
1
Ale ciężki wybór MvP spotkania :D
0
Tytoń wyrównuje swój rekord, ładnie.
0
Chyba to jest jednak prawda, że u Luisa Enrique zespoły grają lepiej po przerwie zimowej.
0
Chciałem dać zawodnika meczu Pique ale nie będę mógł niestety :P
0
Bartra lepiej podaje niż pomocnicy :D
0
Brawo, Suarez ucz się :D
0
Co jak co, ale sędzia dzisiaj prowadzi dobrze spotkanie. W końcu.
0
Dlatego jak będzie można robić transfery to pomocnik jest potrzebny na gwałt. No chyba, że Rakitić będzie się coraz bardziej rozkręcał.
0
Szkoda Tytonia. Nic nie jest winien. Zawsze żal jest Polaków.
0
Genialni są dziś. Teraz czas na Suareza.
0
Roberto powinien wejść. Sergio się wystarczająco już nagrał.
0
Brawo, wszystko z nie udanego triku :P
0
Brawo Martin, więcej takich akcji. Mi się wydaje jak by się bał.
0
Niepotrzebny faul.
0
Skuteczność na poziomie polskiej A klasy.
0
Byle by nie stracić głupio bramki. Trzeba śrubować rekord.