Zdaniem Sky Sports 17-letni supertalent Anderlechtu Bruksela Youri Tielemans będzie pierwszym zawodnikiem, którego pozyska Barcelona w 2016 roku po tym jak klubowi skończy się zakaz transferowy.
Ciekawy młody pomocnik. Ale wolał bym piłkarza ukształtowanego który by od razu wzmocnił pierwszy zespół, a nie rezerwy.
Gra tam dobrze więc jego cena rośnie i po okresie wypożyczenia może będzie chciało go kupić więcej klubów. No chyba, że tak występami zaimponuje Enrique (lub innemu trenerowi) i zechce by grał w składzie Barcelony.
I bardzo dobrze, że spięli dupę. Od początku powinni się starać. A co do Enrique to jednak chyba w niektórych sprawach wyciągną wnioski. Nie będę go oceniał teraz tylko po zakończeniu sezonu.
2
W końcu Ivan pokazał klasę.
0
Gol Messi. A już go krytykował :D
0
Bramkarz na razie gra pewnie.
0
Co rozegrali.
0
Gwizdek arbitka :D
0
Na razie wszystko ciśniemy lewą stroną.
0
Co upamiętnia minuta ciszy?
6
Trzeba dodać, że strasznie dużo obiliśmy też metalowych prętów w próbach z dystansu, czy przy strzałach głową.
0
Aż trzech obrońców na ławce. No nieźle.
0
Nasze MSN w formie to o gole nie jest trudno ;)
0
Szybko karteczki w meczu lecą.
15
Brazylijski duecik zawsze na pierwszym planie :D
0
Bartra i Rafinha powinni grać.
0
To ciekawe czemu kupił Bale? On też modelem nie jest.
0
Dziwne, a ja widzę w drużynie Realu zmęczenie. Ale co ja mogę wiedzieć.
0
Liczę na występ Bartry i Rafinhy.
0
A no rzeczywiście. Źle przeczytałem. Dla tego wydawali mi się tacy mali :P
0
Zdaniem Sky Sports 17-letni supertalent Anderlechtu Bruksela Youri Tielemans będzie pierwszym zawodnikiem, którego pozyska Barcelona w 2016 roku po tym jak klubowi skończy się zakaz transferowy.
Ciekawy młody pomocnik. Ale wolał bym piłkarza ukształtowanego który by od razu wzmocnił pierwszy zespół, a nie rezerwy.
0
Gra tam dobrze więc jego cena rośnie i po okresie wypożyczenia może będzie chciało go kupić więcej klubów. No chyba, że tak występami zaimponuje Enrique (lub innemu trenerowi) i zechce by grał w składzie Barcelony.
0
Trzeba wygrać. Real nastrzelał tu sobie. Mamy atak by to uczynić. I cieszył bym się z zera z tyłu.
0
Widzę, że rośnie kolejne pokolenie. Ciekawe czy obronią młodzieżową ligę mistrzów.
0
Oby wygrali, bo zwycięstwo jest strasznie potrzebne by podnieść morale.
0
Na pewno obecność Abidala podniesie morale piłkarzom.
0
Asystę już ma :P
0
Co drugi Xavi? Tam trzeba wygrać, nie ważne jaka murawa.
0
I bardzo dobrze, że spięli dupę. Od początku powinni się starać. A co do Enrique to jednak chyba w niektórych sprawach wyciągną wnioski. Nie będę go oceniał teraz tylko po zakończeniu sezonu.
0
Teraz wygląda jak by się to zmieniało. Czyżby miał nadejść teraz lepszy okres? Oby.
0
I bardzo dobrze bo Barcy B może dać sporo i w końcu wygrają.
0
Trochę chyba jednak za szybko oceniają Real. Są zmęczeni bo grają cały czas podobnym składem.
0
Co jak co, ale ostatnio grywa bardzo dobrze.