2

W końcu Ivan pokazał klasę.

0

Gol Messi. A już go krytykował :D

0

Bramkarz na razie gra pewnie.

0

Co rozegrali.

0

Gwizdek arbitka :D

0

Na razie wszystko ciśniemy lewą stroną.

0

Co upamiętnia minuta ciszy?

6

Trzeba dodać, że strasznie dużo obiliśmy też metalowych prętów w próbach z dystansu, czy przy strzałach głową.

0

Aż trzech obrońców na ławce. No nieźle.

0

Nasze MSN w formie to o gole nie jest trudno ;)

0

Szybko karteczki w meczu lecą.

15

Brazylijski duecik zawsze na pierwszym planie :D

0

Bartra i Rafinha powinni grać.

0

To ciekawe czemu kupił Bale? On też modelem nie jest.

0

Dziwne, a ja widzę w drużynie Realu zmęczenie. Ale co ja mogę wiedzieć.

0

Liczę na występ Bartry i Rafinhy.

0

A no rzeczywiście. Źle przeczytałem. Dla tego wydawali mi się tacy mali :P

0

Zdaniem Sky Sports 17-letni supertalent Anderlechtu Bruksela Youri Tielemans będzie pierwszym zawodnikiem, którego pozyska Barcelona w 2016 roku po tym jak klubowi skończy się zakaz transferowy.
Ciekawy młody pomocnik. Ale wolał bym piłkarza ukształtowanego który by od razu wzmocnił pierwszy zespół, a nie rezerwy.

0

Gra tam dobrze więc jego cena rośnie i po okresie wypożyczenia może będzie chciało go kupić więcej klubów. No chyba, że tak występami zaimponuje Enrique (lub innemu trenerowi) i zechce by grał w składzie Barcelony.

0

Trzeba wygrać. Real nastrzelał tu sobie. Mamy atak by to uczynić. I cieszył bym się z zera z tyłu.

0

Widzę, że rośnie kolejne pokolenie. Ciekawe czy obronią młodzieżową ligę mistrzów.

0

Oby wygrali, bo zwycięstwo jest strasznie potrzebne by podnieść morale.

0

Na pewno obecność Abidala podniesie morale piłkarzom.

0

Asystę już ma :P

0

Co drugi Xavi? Tam trzeba wygrać, nie ważne jaka murawa.

0

I bardzo dobrze, że spięli dupę. Od początku powinni się starać. A co do Enrique to jednak chyba w niektórych sprawach wyciągną wnioski. Nie będę go oceniał teraz tylko po zakończeniu sezonu.

0

Teraz wygląda jak by się to zmieniało. Czyżby miał nadejść teraz lepszy okres? Oby.

0

I bardzo dobrze bo Barcy B może dać sporo i w końcu wygrają.

0

Trochę chyba jednak za szybko oceniają Real. Są zmęczeni bo grają cały czas podobnym składem.

0

Co jak co, ale ostatnio grywa bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?