Tak dziś napisali w przeglądzie sportowym. Ja się tam ciesze bo w rezerwach się marnują, a Luis nie może im zapewnić tyle minut. W lecie będzie bul głowy bo wróci z wypożyczeń wiele dobrych zawodników :D
ANGLIA Dwóch zawodników Barcelony będzie do końca sezonu występować w Stoke City. Angielski klub bierze na wypożyczenie Adamę Traore oraz Sandro.
Daily Star o.O O niusa jeszcze nie było?
Zgadzam się. Powinni ten chory przepis o nieletnich zawodnikach zmienić. Jest zły i przeszkadza młodzieży, szczególnie tej z biednych rodzin godni żyć i robić to co kochają.
0
Nawet pole karne nie było. Co za.
0
Hahaha sędziowanie po gospodarsku.
0
Poprawiliśmy obronę po stałych fragmentach. To bardzo dobrze na mecze z Realem czy Atleti.
0
Lol, zawieszenie dla niego. Chamstwo :D
0
Po bramce gramy zdecydowanie lepiej.
0
Szkoda że nie stanął na połowie. Ter cudownie to podał.
0
Enrique co emocje ponoszą :P
0
Niestety ale wiele osób nie wierzy w naszych zawodników. A szkoda.
0
Mamy znakomity wynik. Za mórować się jak Atleti :D Przynajmniej już dogrywki nie będzie.
0
Neymar pięknie. Kontra to czego nie umiemy.
0
Chyba się Gimenez Ronaldo na oglądał :D
0
No to tyle z rekordu Tera :(
0
Acha, szybko się zaczęło :D
0
Człowiek bez DNA Barcy się nie liczy. Skandal!
0
0
Stoke powoli robi się dla nas jak Vittese dla Chelsea :P
0
Sorry za błędy.
0
Tak dziś napisali w przeglądzie sportowym. Ja się tam ciesze bo w rezerwach się marnują, a Luis nie może im zapewnić tyle minut. W lecie będzie bul głowy bo wróci z wypożyczeń wiele dobrych zawodników :D
12
ANGLIA Dwóch zawodników Barcelony będzie do końca sezonu występować w Stoke City. Angielski klub bierze na wypożyczenie Adamę Traore oraz Sandro.
Daily Star o.O O niusa jeszcze nie było?
0
I dobrze, że przyszedł Alexis. Nie lubię takiego gdybania.
0
Trzeba zagrać tak jak w ostatnich meczach. Pewnie w defensywie. Z przodu można coś urwać ale nie jest to priorytet. Na zero z tyłu wystarczy.
0
Zgadzam się. Powinni ten chory przepis o nieletnich zawodnikach zmienić. Jest zły i przeszkadza młodzieży, szczególnie tej z biednych rodzin godni żyć i robić to co kochają.
0
Czego on nie robił :P
0
Niepotrzebne to jest. Lepiej mieć porządny okres przygotowawczy.
0
Lepsze niż meczówki :D
0
W lecie był za drogi. Jak stanieje to jak najbardziej :D
0
Trzeba w niego wierzyć, bo to znakomity piłkarz i człowiek.
0
Jak chcą to niech wpłacą klauzulę.
0
Ten z Sevilli lub Fiorentiny. Ale na razie i tak będzie tylko zastępczy. Od lata można myśleć.
0
Jak zagrają tak jak w pierwszym meczu, to nie mają co liczyć nawet na awans.