0

Nawet pole karne nie było. Co za.

0

Hahaha sędziowanie po gospodarsku.

0

Poprawiliśmy obronę po stałych fragmentach. To bardzo dobrze na mecze z Realem czy Atleti.

0

Lol, zawieszenie dla niego. Chamstwo :D

0

Po bramce gramy zdecydowanie lepiej.

0

Szkoda że nie stanął na połowie. Ter cudownie to podał.

0

Enrique co emocje ponoszą :P

0

Niestety ale wiele osób nie wierzy w naszych zawodników. A szkoda.

0

Mamy znakomity wynik. Za mórować się jak Atleti :D Przynajmniej już dogrywki nie będzie.

0

Neymar pięknie. Kontra to czego nie umiemy.

0

Chyba się Gimenez Ronaldo na oglądał :D

0

No to tyle z rekordu Tera :(

0

Acha, szybko się zaczęło :D

0

Człowiek bez DNA Barcy się nie liczy. Skandal!

0

Jeśli ktoś nie widział nowego filmu addidasa promującego buty to polecam. Super montaż i muzyka.

0

Stoke powoli robi się dla nas jak Vittese dla Chelsea :P

0

Sorry za błędy.

0

Tak dziś napisali w przeglądzie sportowym. Ja się tam ciesze bo w rezerwach się marnują, a Luis nie może im zapewnić tyle minut. W lecie będzie bul głowy bo wróci z wypożyczeń wiele dobrych zawodników :D

12

ANGLIA Dwóch zawodników Barcelony będzie do końca sezonu występować w Stoke City. Angielski klub bierze na wypożyczenie Adamę Traore oraz Sandro.
Daily Star o.O O niusa jeszcze nie było?

0

I dobrze, że przyszedł Alexis. Nie lubię takiego gdybania.

0

Trzeba zagrać tak jak w ostatnich meczach. Pewnie w defensywie. Z przodu można coś urwać ale nie jest to priorytet. Na zero z tyłu wystarczy.

0

Zgadzam się. Powinni ten chory przepis o nieletnich zawodnikach zmienić. Jest zły i przeszkadza młodzieży, szczególnie tej z biednych rodzin godni żyć i robić to co kochają.

0

Czego on nie robił :P

0

Niepotrzebne to jest. Lepiej mieć porządny okres przygotowawczy.

0

Lepsze niż meczówki :D

0

W lecie był za drogi. Jak stanieje to jak najbardziej :D

0

Trzeba w niego wierzyć, bo to znakomity piłkarz i człowiek.

0

Jak chcą to niech wpłacą klauzulę.

0

Ten z Sevilli lub Fiorentiny. Ale na razie i tak będzie tylko zastępczy. Od lata można myśleć.

0

Jak zagrają tak jak w pierwszym meczu, to nie mają co liczyć nawet na awans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?