Komentator mówi, że Messi nie lubi prawego skrzydła. A mi się wydaje, że lubi. A tak w ogóle jest mu to obojętne bo i tak gra na każdej pozycji. Jest wolnym elektronem. A na pewno woli dobro całej drużyny a na prawej stronie daje więcej niż Suarez na skrzydle.
1
Ja bym czekał i tak z oceną do końca sezonu. Trenera powinno się oceniać po trofeach.
8
Ronaldo się chyba trochę boi o złotego buta teraz :D
0
Ładnie dziś grali.
1
Prawdę powiedział :P
0
Heheh. Tam to jednak można się czasem pośmiać :P
0
Adriano nie jest przypadkiem lewo nożny? Bo mnie komentator zmylił.
0
o.O Co zasadził. Ale walnął. Chyba się przełamie :D
0
Słuszna zmiana. Niech odpocznie bo gra dużo.
0
W powtórce zauważyłem :D
0
Pewnie, ale następnym razem Masche niech strzela :P
0
Sorry jednak był karny.
0
Oj, chyba karnego nie było. I kto strzela :P
0
Dobry mecz Chorwata. Taki Ivan jest nam potrzebny.
0
Pedro gra dobrze, ale uważam, że i tak daje więcej wchodząc z ławki.
0
Strasznie ładnie graja dziś. Tak jak w dziadka na 16 metrze :D
0
Ach ten doping Azjatów. Lepszy jest na okręgówce w Polsce.
0
Ale my dużo mamy sytuacji dziś. Szkoda, ze tak nie wiele brakuje by było więcej goli.
8
Bartra na razie gra znakomicie. Super czyta grę i ma asystę. On tak jak już wspominałem powinien grac dużo częściej.
0
Miał podać. A ostry kąt.
0
Aj, niewiele.
1
Brawo. Pięknie, to za ten spalony.
0
0
Bravo, ty ty ty. Nie ładnie :D
0
Jak grają bo ja na dwa mecze nie potrafię :D
2
Komentator mówi, że Messi nie lubi prawego skrzydła. A mi się wydaje, że lubi. A tak w ogóle jest mu to obojętne bo i tak gra na każdej pozycji. Jest wolnym elektronem. A na pewno woli dobro całej drużyny a na prawej stronie daje więcej niż Suarez na skrzydle.
0
Ale strzelił :D Cudo ;)
0
Bartra tak powinien zrobić z Bale.
0
Przeszło wszystkich :P
3
Pięknie Bartra.
0
Ogląda też ktoś Ajax?