1

Ja bym czekał i tak z oceną do końca sezonu. Trenera powinno się oceniać po trofeach.

8

Ronaldo się chyba trochę boi o złotego buta teraz :D

0

Ładnie dziś grali.

1

Prawdę powiedział :P

0

Heheh. Tam to jednak można się czasem pośmiać :P

0

Adriano nie jest przypadkiem lewo nożny? Bo mnie komentator zmylił.

0

o.O Co zasadził. Ale walnął. Chyba się przełamie :D

0

Słuszna zmiana. Niech odpocznie bo gra dużo.

0

W powtórce zauważyłem :D

0

Pewnie, ale następnym razem Masche niech strzela :P

0

Sorry jednak był karny.

0

Oj, chyba karnego nie było. I kto strzela :P

0

Dobry mecz Chorwata. Taki Ivan jest nam potrzebny.

0

Pedro gra dobrze, ale uważam, że i tak daje więcej wchodząc z ławki.

0

Strasznie ładnie graja dziś. Tak jak w dziadka na 16 metrze :D

0

Ach ten doping Azjatów. Lepszy jest na okręgówce w Polsce.

0

Ale my dużo mamy sytuacji dziś. Szkoda, ze tak nie wiele brakuje by było więcej goli.

8

Bartra na razie gra znakomicie. Super czyta grę i ma asystę. On tak jak już wspominałem powinien grac dużo częściej.

0

Miał podać. A ostry kąt.

0

Aj, niewiele.

1

Brawo. Pięknie, to za ten spalony.

0

Tyle mam do powodzenia do liniowego.

0

Bravo, ty ty ty. Nie ładnie :D

0

Jak grają bo ja na dwa mecze nie potrafię :D

2

Komentator mówi, że Messi nie lubi prawego skrzydła. A mi się wydaje, że lubi. A tak w ogóle jest mu to obojętne bo i tak gra na każdej pozycji. Jest wolnym elektronem. A na pewno woli dobro całej drużyny a na prawej stronie daje więcej niż Suarez na skrzydle.

0

Ale strzelił :D Cudo ;)

0

Bartra tak powinien zrobić z Bale.

0

Przeszło wszystkich :P

3

Pięknie Bartra.

0

Ogląda też ktoś Ajax?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?