Takie pytanko. Którą nogę lepszą ma Adriano? Bo mi się zdaje, że lewą, a komentator w meczu mówił ostatnio że prawą. I uprzedzam odpowiedź - tak wiem, że jest obu nożny.
Jak myślicie. Jeśli nasz trener Luis osiągnie sporo z Barceloną w tym sezonie, czyli zdobędzie jakiś puchar to jak przyjdzie nowy zarząd i prezes ( najprawdopodobniej) to zmienią trenera tylko dlatego, że Enrique wybrali poprzednicy?
W każdym klubie muszą być chyba tacy zawodnicy co są strasznie medialni i rozrywkowi. I to jest wartość dodana. Tym bardziej jeśli mają wolne tak jak dziś.
Vermaelen wraca do formy i wskakuje jako obrońca, to Bartrę bym widział jako prawego obrońcę bo Alves pewnie odejdzie. Alba wtedy super ofensywnie by grał. No chyba, że formacja 1-3-5-2. Bo jakoś na razie Montoya mnie nie przekonuje.
0
A miał grać ktoś z dwójki Munir/Sandro, a tu nawet powołania nie dostali. Szkoda.
0
Wiem, że niema klauzuli ale to nie przeszkadza by było dużo chętnych by go zatrudnić. Tym bardziej jak BvB nie grało by w żadnych pucharach.
0
Reus się chyba w końcu po kontuzji otrząsnął i wraca do formy. Oj będą się o niego bili w lecie, będą.
0
Ciekawe komu da odpocząć Luis w dzisiejszym meczu. Podobno Sandro i Munir mają zagrać w spotkaniu.
0
Jak Busquets chce odejść to nich płacą klauzulę. Choć wątpię by Hiszpan chciał odejść, tym bardziej, że ma przedłużyć kontrakt.
2
Nie, nie i jeszcze raz nie. Takiego defensywnego pomocnika nie ma na rynku.
0
Neymar powinien sobie odpocząć i wejść w drugiej połowi.
2
Takie pytanko. Którą nogę lepszą ma Adriano? Bo mi się zdaje, że lewą, a komentator w meczu mówił ostatnio że prawą. I uprzedzam odpowiedź - tak wiem, że jest obu nożny.
0
Jak Messi jest zadowolony to inni też są :P A o wyniki sportowe nie ma co się martwić.
0
I bardzo dobrze. Jest szansa kogoś sprowadzić.
0
Dwójka z tych transferów w pełni by mnie usatysfakcjonowała. Danilo i Reus. Choć każdy z wymienionych jest spoko.
0
Bardzo dobry piłkarz. Kapitan swojego zespołu i jeszcze młody. Tylko czy pasował by do naszego stylu gry?
0
Hehe. Ale nie wiem czemu w filmiku jest naliczone 107 asyst.
4
0
Bardzo dobra informacja. 40 mln piechotą nie chodzi :P
0
Tak dla przypomnienia. Wszystkie asysty Messiego w lidze BBVA.
0
On akurat powinien odpoczywać bo gra praktycznie w każdym meczu. Trening bu się przydał tym co siedzą na ławce.
0
Tak wiem, że jest na to nikła szansa, gdyż składa się na to wiele czynników. Lecz mogłeś wyczuć nutkę ironi poprzez dodanie uśmieszku :P
0
Nie znajdziemy lepszego zawodnika który akceptuje rolę zmiennika. Alexis by nie chciał wchodzić tylko z ławki.
0
Niech nie przedłuża kontraktu i przyjdzie za darmo :D
0
Musi najpierw wrócić do formy po kontuzji. Dopiero wtedy zacznie grać.
0
Messi zaczął grać inaczej odkąd występuje na prawym skrzydle. I na razie są tylko plusy ze zmiany pozycji. Suarez na środku też ma łatwiej.
0
1
Jak myślicie. Jeśli nasz trener Luis osiągnie sporo z Barceloną w tym sezonie, czyli zdobędzie jakiś puchar to jak przyjdzie nowy zarząd i prezes ( najprawdopodobniej) to zmienią trenera tylko dlatego, że Enrique wybrali poprzednicy?
1
W każdym klubie muszą być chyba tacy zawodnicy co są strasznie medialni i rozrywkowi. I to jest wartość dodana. Tym bardziej jeśli mają wolne tak jak dziś.
0
Tylko wtedy nie mamy zmiennika do ataku. Co do Bartry na prawej obronie, to ka bym widział taką rolę dla niego jaką miał Abidal.
0
Vermaelen wraca do formy i wskakuje jako obrońca, to Bartrę bym widział jako prawego obrońcę bo Alves pewnie odejdzie. Alba wtedy super ofensywnie by grał. No chyba, że formacja 1-3-5-2. Bo jakoś na razie Montoya mnie nie przekonuje.
0
TO jest fejk. A jeśli nie to tracę wiarę w ludzkość :D
0
Czasami tak :D Po co czas marnować :P
3
Powoli trzeba się szykować do spania bo się ferie kończą i rytm siedzenia do 5 i spania do 10 trzeba zmienić :D