0

Powinien to Suarez kończyć.

0

0

Dobra zmiana ofensywna.

0

No i się wykartkował :P

0

Neymar chyba będzie robił takiego irokeza jakiego miał w Santosie :P

2

A miał na rękach, szkoda.

0

Musiał być karny.

1

Ale to wykończył pięknie.

0

Brawa dla Suareza za próbę.

0

Wygląda na mocną kontuzję nosa.

0

Jak by tylko te guziki były trochę inne :P

1

Fajny skład, oby w drugiej połowie wpuścić Rafinhe, Pedro i Montoye lub Busquetsa by się wykartkował.

0

Ja nie chcę Montoy na prawej obronie, ale patrząc rozsądnie wątpię, że będzie tam grał Bartra. Źle mnie zrozumiałeś widocznie bo ja też bym Montoya nie chciał w klubie :P Ale zdaje mi się, ze on będzie podstawowym dlatego w takich meczach powinien grać. Alves by sobie odpoczął.

0

P$G w Szwecji bo Ibra :D

0

Wiem, że nie ma talentu ale po odejściu Alvesa według ciebie kto ma grać na prawej obronie?

21

Dobry skład, ale ja bym wystawił tych co się maja wykartkować.

12

Cała trójka mogła by się dziś wykartkować bo powinniśmy sobie bez nich poradzić z Rayo. Z Eibarem nie będzie tak łatwo bo grają u siebie i są w miarę dobrej dyspozycji.

0

Żeby się rozwijał i później coś sobą prezentował to powinien grać.

0

Dziś w takim meczu powinien zagrać i Bartra i Montoya. Liczę też, że zagra Rafinha.

0

Napisał bym, że liczę na manitę, ale po ostatnim meczu z Malagą nie będę wyrokował :P

0

2 mamy.

0

U nas grał inaczej i takiego Alexisa bym chciał. Ale zgadzam się, że czasami za dużo chce, choć i tak sam wczoraj starał się ciągnąć grę Arsenalu.

0

od 8 do 16 szkoła, w domu o 17 :p

0

Ja mażę żeby w końcu zamkną maje usta i bym już nie musiał przeżywać sprzedaży Sancheza :P

0

Wiem, że jest to komiczne, dlatego napisałem rzekomej próbie ugryzienia. Czytanie ze zrozumieniem nie boli ;)

3

3

Wiem o tym. To napisałem do tych ludzi co zawsze odpowiadają "Ban transferowy", "Zakaz transferowy" :)

0

50 mln to dużo. Wątpię by Barca tyle dała.

0

Wielkie dzięki, tu przynajmniej widać co się stało naprawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?