6 marca 2015, 00:57
0
Wiadomo, samo zwycięstwo to priorytet.
5 marca 2015, 08:07
Fajnie by było wygrać w Madrycie :P Taki kolejny pstryczek w stronę Realu.
5 marca 2015, 07:50
http://fangol.pl/viewgallery/89610/1/barcelona-2002-03?barc Tyle wspomnień.
4 marca 2015, 22:33
A kto by nie chciał z piłkarzy Barcelony? Mało prawdopodobne.
4 marca 2015, 22:18
Oby to nie było nic poważnego bo ostatnio gra dobrze.
4 marca 2015, 00:37
3
Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
3 marca 2015, 23:23
Można by go sprowadzić w zimie bo nie mamy zmiennika na atak, gdyż Pedro sobie nie wyobrażam na szpicy.
3 marca 2015, 01:30
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,barcelona-znowu-ma-problemy-bedzie-musiala-zaplacic-100-milionow-,artykul,547283,1,459.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage Wątpię.
2 marca 2015, 23:28
Ostatnio jest tak, ze tylko dwójka z tercetu ofensywnego potrafi błyszczeć w jednym meczu. Ciekawe z czego to wynika?
2 marca 2015, 23:21
1
Jest to chyba jeden z nielicznych napastników na świecie który mógłby się sprawdzić w naszym systemie. Oby grał jak najdłużej.
2 marca 2015, 23:11
Jak by nie chciał przedłużyć to sprzedać bo kasa się przyda, a szkoda by odszedł za darmo.
1 marca 2015, 23:01
Kozackie, nie wiem którą wybrać.
1 marca 2015, 22:56
Wiem, dlatego jestem dobrej myśli. A my kontry za Enrique mamy dobre.
1 marca 2015, 22:51
Oby z nami tak nie zagrali :P
Brawo dla żółtej łodzi podwodnej.
1 marca 2015, 22:50
Oby się obronili.
1 marca 2015, 11:43
22
Oby osiągnął co najmniej 300 spotkań.
1 marca 2015, 11:02
Oby to nie było tak jak z Realem Madryt Castilla.
28 lutego 2015, 22:40
Sędzia podobno debiutował, a spisał się nader dobrze.
28 lutego 2015, 18:05
Ale na Eibar by się przydali bo gramy na wyjeździe, a Rayo jest trochę łatwiejszym przeciwnikiem.
28 lutego 2015, 18:04
4
Pedro też dziś nie zachwycił. Oprócz zmarnowanej okazji to go nawet widać nie było.
Szkoda, że Alba i Sergio tego nie zrobili.
28 lutego 2015, 18:00
"Sky Sports": New York City FC potwierdził, że pragnie sprowadzić Xaviego! [El 92]. Za 2 lata ok.
28 lutego 2015, 17:55
https://www.facebook.com/video.php?v=602011163263197&set=vr.602011163263197&type=2&theater Najperws Spider-Man teraz to :P Co będzie następne.
28 lutego 2015, 17:50
Messi jakiś nie swój :D Rakitić MVP spotkania.
28 lutego 2015, 17:46
Pedro, co on chciał zrobić :D
28 lutego 2015, 17:37
2
Suarez zszedł bo będzie grał za tydzień a Neymar nie. Nie chce go przemęczać Enrique.
28 lutego 2015, 17:33
Busquets wchodzi by się wykartkować :P
28 lutego 2015, 17:32
Bravo, Suarez i Rakitić dziś jak najbardziej na +. Neymar, Mascherano, Mathieu słabiej. Reszta przyzwoicie.
28 lutego 2015, 17:28
Spalony, lepiej jak by Suarez strzelał bo by znów Rakitić miał asystę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wiadomo, samo zwycięstwo to priorytet.
0
Fajnie by było wygrać w Madrycie :P Taki kolejny pstryczek w stronę Realu.
0
http://fangol.pl/viewgallery/89610/1/barcelona-2002-03?barc Tyle wspomnień.
0
A kto by nie chciał z piłkarzy Barcelony? Mało prawdopodobne.
0
Oby to nie było nic poważnego bo ostatnio gra dobrze.
3
Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
0
Można by go sprowadzić w zimie bo nie mamy zmiennika na atak, gdyż Pedro sobie nie wyobrażam na szpicy.
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,barcelona-znowu-ma-problemy-bedzie-musiala-zaplacic-100-milionow-,artykul,547283,1,459.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
Wątpię.
0
Ostatnio jest tak, ze tylko dwójka z tercetu ofensywnego potrafi błyszczeć w jednym meczu. Ciekawe z czego to wynika?
1
Jest to chyba jeden z nielicznych napastników na świecie który mógłby się sprawdzić w naszym systemie. Oby grał jak najdłużej.
0
Jak by nie chciał przedłużyć to sprzedać bo kasa się przyda, a szkoda by odszedł za darmo.
0
Kozackie, nie wiem którą wybrać.
0
Wiem, dlatego jestem dobrej myśli. A my kontry za Enrique mamy dobre.
1
Oby z nami tak nie zagrali :P
1
Brawo dla żółtej łodzi podwodnej.
1
Oby się obronili.
22
Oby osiągnął co najmniej 300 spotkań.
0
Oby to nie było tak jak z Realem Madryt Castilla.
0
Sędzia podobno debiutował, a spisał się nader dobrze.
0
Ale na Eibar by się przydali bo gramy na wyjeździe, a Rayo jest trochę łatwiejszym przeciwnikiem.
4
Pedro też dziś nie zachwycił. Oprócz zmarnowanej okazji to go nawet widać nie było.
0
Szkoda, że Alba i Sergio tego nie zrobili.
0
"Sky Sports": New York City FC potwierdził, że pragnie sprowadzić Xaviego! [El 92]. Za 2 lata ok.
1
https://www.facebook.com/video.php?v=602011163263197&set=vr.602011163263197&type=2&theater Najperws Spider-Man teraz to :P Co będzie następne.
0
Messi jakiś nie swój :D Rakitić MVP spotkania.
0
Pedro, co on chciał zrobić :D
2
Suarez zszedł bo będzie grał za tydzień a Neymar nie. Nie chce go przemęczać Enrique.
0
Busquets wchodzi by się wykartkować :P
0
Bravo, Suarez i Rakitić dziś jak najbardziej na +. Neymar, Mascherano, Mathieu słabiej. Reszta przyzwoicie.
0
Spalony, lepiej jak by Suarez strzelał bo by znów Rakitić miał asystę.