0

Wiadomo, samo zwycięstwo to priorytet.

0

Fajnie by było wygrać w Madrycie :P Taki kolejny pstryczek w stronę Realu.

0

A kto by nie chciał z piłkarzy Barcelony? Mało prawdopodobne.

0

Oby to nie było nic poważnego bo ostatnio gra dobrze.

3

Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

0

Można by go sprowadzić w zimie bo nie mamy zmiennika na atak, gdyż Pedro sobie nie wyobrażam na szpicy.

0

Ostatnio jest tak, ze tylko dwójka z tercetu ofensywnego potrafi błyszczeć w jednym meczu. Ciekawe z czego to wynika?

1

Jest to chyba jeden z nielicznych napastników na świecie który mógłby się sprawdzić w naszym systemie. Oby grał jak najdłużej.

0

Jak by nie chciał przedłużyć to sprzedać bo kasa się przyda, a szkoda by odszedł za darmo.

0

Kozackie, nie wiem którą wybrać.

0

Wiem, dlatego jestem dobrej myśli. A my kontry za Enrique mamy dobre.

1

Oby z nami tak nie zagrali :P

1

Brawo dla żółtej łodzi podwodnej.

1

Oby się obronili.

22

Oby osiągnął co najmniej 300 spotkań.

0

Oby to nie było tak jak z Realem Madryt Castilla.

0

Sędzia podobno debiutował, a spisał się nader dobrze.

0

Ale na Eibar by się przydali bo gramy na wyjeździe, a Rayo jest trochę łatwiejszym przeciwnikiem.

4

Pedro też dziś nie zachwycił. Oprócz zmarnowanej okazji to go nawet widać nie było.

0

Szkoda, że Alba i Sergio tego nie zrobili.

0

"Sky Sports": New York City FC potwierdził, że pragnie sprowadzić Xaviego! [El 92]. Za 2 lata ok.

1

0

Messi jakiś nie swój :D Rakitić MVP spotkania.

0

Pedro, co on chciał zrobić :D

2

Suarez zszedł bo będzie grał za tydzień a Neymar nie. Nie chce go przemęczać Enrique.

0

Busquets wchodzi by się wykartkować :P

0

Bravo, Suarez i Rakitić dziś jak najbardziej na +. Neymar, Mascherano, Mathieu słabiej. Reszta przyzwoicie.

0

Spalony, lepiej jak by Suarez strzelał bo by znów Rakitić miał asystę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?