0

Nie wiem czy każdy widział. Polecam bo sama prawda.

0

""The Telegraph": Marco Reus latem ma trafić do Arsenalu!
Reprezentant Niemiec ma zastąpić Theo Walcotta, który prawdopodobnie nie przedłuży wygasającego w 2016 roku kontraktu. [Krzyychu_pl]" Trzeba się spieszyć bo nam wszystkich dobrych piłkarzy ukradną do pomocy :P

0

""Marca": David Alaba zdecydował się na transfer do Realu Madryt! [El 92]" Wczoraj pisałem o tym, a tu taki zwrot w sytuacji. No nieźle.

0

Ciekawe kto by przejął 6 po możliwym odejściu Xaviego? Jakieś propozycje?

1

Na razie Nawałka dobrze wszystko poukładał więc nie potrzebna zmiana. Po mistrzostwach Europy można myśleć jak będą wybory w PZPN.

0

Wyczytałem, że to niby Błaszczykowski w PZPN ma wtyki i to załatwił :P
A może po prostu trenera Torino do Glika ciągnie :D I myśli, że jak by odszedł w lecie to to jedyna możliwość by go trenować :P

0

Ostatnio ma bardzo dobra formę. Jak ją utrzyma to widzę tylko jeden minus. Mało minut dla Bartry no chyba, że trójką w obronie bo Alba teraz kontuzja (wiem że krótko ale zawsze).

0

"Według "Tuttosport" Giampiero Ventura (obecny szkoleniowiec Torino) zostanie następcą Adama Nawałki!" Hahah To Nawałka już zwolniony :D

44

I to akurat jest głównie zasługa trenera.

0

Bardzo dobrze bo broni regularnie i co najważniejsze dobrze, a przecież Swansea City to nie jakiś potentat i obrony nie maja wybitnej.

1

""Marca": Real Madryt chce za 40 milionów euro wykupić Davida Alabe z Bayernu Monachium! [El 92]" 1- Pep nie sprzeda bo to jeden z najbardziej uniwersalnych zawodników. 2 - Cena śmieszna.

1

Teraz to na pewno pomocnik nam się przyda.

3

"Daily Telegraph": Wojciech Szczęsny po sezonie przeniesie się do AS Romy!

0

Pięknie.

0

A mnie rozwala to, ze wstawiłem ten link dwa razy i tu jest spory odzew czytelników ( co mnie cieszy), a pod drugim nie ma nic :P Co do filmu o jest genialny i wzruszający.

0

http://www.pilka24.com.pl/video-francja-1-3-brazylia-skrot-meczu-i-bramki/ Co by nie mówić, Neymar dziś ładną bramkę zasadził.

25

Piękne.

0

Polecam bardzo ten materiał o naszej legendzie, Bardzo dobrze zrobiony. Popłakałem się :)

0

Real się nie zgodził więc niech nie marudzą bo finał powinien być na jak największym obiekcie, bo w końcu mecze piłki nożnej są dla kibiców.

0

"PIŁKARZE CITY WIERZĄ, ŻE LATEM DOŁĄCZY DO NICH RONALDO
Według dziennikarza "Sky Sports" Grahama Huntera zawodnicy Manchesteru City liczą, że klub złoży ofertę za Cristiano Ronaldo.
Pozycja Portugalczyka w Realu Madryt nie jest już tak pewna niż dotychczas ze względu na słabszą dyspozycję piłkarza oraz zachowanie, które może burzyć atmosferę drużyny.
Hunter twierdzi, że przyszłość Ronaldo nie jest jeszcze przesądzona, ale podkreśla, iż decyzja o ewentualnym odejściu będzie należeć do samego gracza, a nie do klubu ze stolicy Hiszpanii.
Według dziennikarza piłkarze „The Citizens” w szatni rozmawiają o transferze Cristiano Ronaldo. Gracze angielskiego zespołu nie mówią o sprawie w kontekście marzeń, ale wręcz są pewni, że klub latem wykupi „CR7”.
- Wiem, że gracze Manchesteru City między sobą bardzo często i stanowczo mówili, że klub szykuje się do poważnego zakupu. Wszyscy mamy świadomość, że „Obywatele” dysponują petrodolarami i chcą je dobrze wykorzystać – powiedział.
- Ostatecznie jednak to sam piłkarz zdecyduje o swojej przyszłości. Kiedy jesteś numerem jeden na świecie, to ty decydujesz. Mimo wszystko nie sądzę, że Cristiano zechce odejść już teraz – dodał." :P A trenowac go będzie Guardiola.

2

""Sport Bild": Branislav Ivanović chce przejść do drużyny Pepa Guardioli! [El 92]"

0

Może 2+1 by było ok?

9


:P

0

Po przerwie reprezentacyjnej powinien już w miarę oswoić się z treningami. Liczę na wejście w końcówce któregoś z najbliższych meczów ligowych.

0

"Mats Hummels jest gotowy, aby latem zamienić Borussię Dortmund na Manchester United – czytamy w Daily Mail." Hehe :P

0

Pomocnik i atakujący bo czasami nie ma kogo wpuścić, a i nie wiadomo czy Pedro zostanie.

0

Dy­ba­la, Vietto, Lacazette. Kto według was najlepiej by pasował? Cała trójka to super zawodnicy.

11

Ciągnie go ewidentnie do nas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?