0

Jest dobrze.

0

Za niski jest :D

0

Ale chuchnął. Szkoda, ze brawo nie obronił.

1

Na razie nie ma kogo krytykować z naszych zawodników. Można tylko chwalić.

0

Chyba mam spóźniony strim bo wcześniej przeczytałem, że Neymar strzeli gola niż zobaczyłem :D

0

Grzesiu bez żółtej to nie Grzesiu :D

0

Grał za dużo trochę. Może był zmęczony albo poobijany?

4

Piękna akcje. Na razie Neymar gra bardzo dobrze. Chyba służyła mu przerwa.

0

Pogba + Vietto/Lacazette(marzenie) i prawy obrońca = idealny skład na następne sezony

0

Zamiast 2 spalonych których nie było to 2 faule które były :D

0

Piękne akcja na koniec.

1

Ale by był gol. Na szczęście czyste konto zostanie.

1

Drugi mecz z rzędu nam gola boczni kradną. Nieładnie, a to niby nam sędziowie pomagają :D

2

Rożne to normalnie stają się naszą mocną stroną.

0

ładnie, trzeba próbować.

0

Brawo

23

Tak na rozluźnienie w przerwie takie jaja :D

0

A już się bałem, że czerwo.

0

Pedro na obronę to według mnie dobry pomysł. Atak łatwiej uzupełnić niż PO.

0

Mówił o rogalu Isco, to Messi pokazał jeszcze lepszego :D

0

Według mnie Rakitić pomimo wzrostu powinien wrzucać rożne.

0

Na razie grają szybko, czyli jest dobrze.

1

Powinien dostać owację na stojąco :)

0

Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.

0

Oglądam tylko Lecha, ewentualnie przejdę się na Podbeskidzie bo mieszkam niedaleko Bielska :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?