11 kwietnia 2015, 20:46
0
Jest dobrze.
11 kwietnia 2015, 20:38
Za niski jest :D
Ale chuchnął. Szkoda, ze brawo nie obronił.
11 kwietnia 2015, 20:34
1
Na razie nie ma kogo krytykować z naszych zawodników. Można tylko chwalić.
11 kwietnia 2015, 20:31
Chyba mam spóźniony strim bo wcześniej przeczytałem, że Neymar strzeli gola niż zobaczyłem :D
11 kwietnia 2015, 20:30
Grzesiu bez żółtej to nie Grzesiu :D
11 kwietnia 2015, 20:27
Grał za dużo trochę. Może był zmęczony albo poobijany?
11 kwietnia 2015, 20:15
4
Piękna akcje. Na razie Neymar gra bardzo dobrze. Chyba służyła mu przerwa.
10 kwietnia 2015, 17:37
Pogba + Vietto/Lacazette(marzenie) i prawy obrońca = idealny skład na następne sezony
10 kwietnia 2015, 17:16
2
http://transfery-pilkarskie.pl/nowy-napastnik-w-fc-barcelonie/ Oby ktoś inny.
8 kwietnia 2015, 23:44
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,17713714,Serie_A__Inter_Mediolan_chce_sciagnac_Yaya_Toure.html#MT_2zdj Nie za dużo :D
8 kwietnia 2015, 22:29
http://fangol.pl/view/94034/tak-na-fanow-dzialaja?barc Hehe
8 kwietnia 2015, 21:51
Zamiast 2 spalonych których nie było to 2 faule które były :D
8 kwietnia 2015, 21:49
Piękne akcja na koniec.
8 kwietnia 2015, 21:48
Ale by był gol. Na szczęście czyste konto zostanie.
8 kwietnia 2015, 21:38
Drugi mecz z rzędu nam gola boczni kradną. Nieładnie, a to niby nam sędziowie pomagają :D
8 kwietnia 2015, 21:32
Rożne to normalnie stają się naszą mocną stroną.
8 kwietnia 2015, 21:16
ładnie, trzeba próbować.
8 kwietnia 2015, 21:12
Brawo
8 kwietnia 2015, 20:53
23
8 kwietnia 2015, 20:44
A już się bałem, że czerwo.
8 kwietnia 2015, 20:41
Pedro na obronę to według mnie dobry pomysł. Atak łatwiej uzupełnić niż PO.
8 kwietnia 2015, 20:37
http://www.przegladsportowy.pl/klopoty-odegaarda-w-realu-obrazil-sie-i-nie-chce-trenowac.-za-duze-ego-,artykul,557759,1,13057.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage Wielka gwiazda z Norwegi :P
8 kwietnia 2015, 20:34
Mówił o rogalu Isco, to Messi pokazał jeszcze lepszego :D
8 kwietnia 2015, 20:08
Według mnie Rakitić pomimo wzrostu powinien wrzucać rożne.
8 kwietnia 2015, 20:06
Na razie grają szybko, czyli jest dobrze.
8 kwietnia 2015, 17:21
Powinien dostać owację na stojąco :)
8 kwietnia 2015, 17:15
Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
8 kwietnia 2015, 00:04
Oglądam tylko Lecha, ewentualnie przejdę się na Podbeskidzie bo mieszkam niedaleko Bielska :P
8 kwietnia 2015, 00:02
http://www.futbol.pl/news/messi-i-ronaldo-w-jednym-klubie-takie-ambitne-plany-ma Ciekawe czy się uda :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jest dobrze.
0
Za niski jest :D
0
Ale chuchnął. Szkoda, ze brawo nie obronił.
1
Na razie nie ma kogo krytykować z naszych zawodników. Można tylko chwalić.
0
Chyba mam spóźniony strim bo wcześniej przeczytałem, że Neymar strzeli gola niż zobaczyłem :D
0
Grzesiu bez żółtej to nie Grzesiu :D
0
Grał za dużo trochę. Może był zmęczony albo poobijany?
4
Piękna akcje. Na razie Neymar gra bardzo dobrze. Chyba służyła mu przerwa.
0
Pogba + Vietto/Lacazette(marzenie) i prawy obrońca = idealny skład na następne sezony
2
http://transfery-pilkarskie.pl/nowy-napastnik-w-fc-barcelonie/ Oby ktoś inny.
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,17713714,Serie_A__Inter_Mediolan_chce_sciagnac_Yaya_Toure.html#MT_2zdj Nie za dużo :D
1
http://fangol.pl/view/94034/tak-na-fanow-dzialaja?barc Hehe
0
Zamiast 2 spalonych których nie było to 2 faule które były :D
0
Piękne akcja na koniec.
1
Ale by był gol. Na szczęście czyste konto zostanie.
1
Drugi mecz z rzędu nam gola boczni kradną. Nieładnie, a to niby nam sędziowie pomagają :D
2
Rożne to normalnie stają się naszą mocną stroną.
0
ładnie, trzeba próbować.
0
Brawo
23
0
A już się bałem, że czerwo.
0
Pedro na obronę to według mnie dobry pomysł. Atak łatwiej uzupełnić niż PO.
0
http://www.przegladsportowy.pl/klopoty-odegaarda-w-realu-obrazil-sie-i-nie-chce-trenowac.-za-duze-ego-,artykul,557759,1,13057.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage Wielka gwiazda z Norwegi :P
0
Mówił o rogalu Isco, to Messi pokazał jeszcze lepszego :D
0
Według mnie Rakitić pomimo wzrostu powinien wrzucać rożne.
0
Na razie grają szybko, czyli jest dobrze.
1
Powinien dostać owację na stojąco :)
0
Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
0
Oglądam tylko Lecha, ewentualnie przejdę się na Podbeskidzie bo mieszkam niedaleko Bielska :P
0
http://www.futbol.pl/news/messi-i-ronaldo-w-jednym-klubie-takie-ambitne-plany-ma Ciekawe czy się uda :P