0

Szok i niedowierzanie.

0

Brawa dla piłkarzy.

0

Gwałcić przez uszy :D

3

Mundial w USA, to dowalił :D

5

Jak tak, to przynajmniej prawdę powiedział :D

1

Tak się cieszą z tych rogów, ale chyba zapomnieli, że to już nie ta Barcelona przy stałych fragmentach co kiedyś.

0

Ja nie rozumiem tego gadania do sędziego. Nigdy to nic nie daje, a tylko kartki lecą.

0

Idę po jedzenie, a tu takie dziwa.

0

Dobrze, że to tak zepsuli.

0

Ci to dziś grają górą wybornie.

3

Messi za 2-3 lata będzie najlepszym pomocnikiem świata, bo uważam, ze powinien się stopniowo cofać do pomocy.

0

Ale akcja. Alba asysta. Brawo.

0

A mógł być już gol.

0

Orłowski fajnie, ale Laboga. Nie.

0

Ostatnio gra dobrze. Widać służy mu DP.

0

Szczerze wątpię. Ancelotti jak gdzieś pójdzie to chyba tylko do Milanu by odbudować klub.

1

To teraz Reus do nas :D

1

ANGLIA "Chelsea Londyn oferowała Realowi Madryt 140 milionów euro za Cristiano Ronaldo i Raphaela Varane'a. "Królewscy" odrzucili jednak tę niesamowitą ofertę. Menedżer Chelsea, Jose Mourinho doskonale zna obu zawodników, z którymi pracował jako trener Realu. Portugalczyk chciałby, żeby Varane utworzył duet młodych francuskich stoperów z Kurtem Zoumą. Real Madryt jednak nie zamierza się osłabiać i 140 milionów nie przekonało "Królewskich". Prezes Florentino Perez zamierza zatrzymać zarówno Ronaldo, jak i Varane'a nawet jeśli z zespołu odejdzie Carlo Ancelotti."
The Mirror

0

ANGLIA "Według informacji SkySports Ilkay Gundogan podpisze umowę z Manchesterem United już w ten weekend."

3

Liczę na fantastyczne dwa mecze w których będzie triumfować Barcelona.

0

Fantastyczny mecz, spektakl. Dramaturgia, dobrze, że taki wynik promuje Hiszpanów.

0

Nie pamiętam meczów Barcy z Juve dlatego chciałbym trafić na włochów. Była by miła odmiana.

0

To prawda, że Real jest najlepszym klubem XX wieku, ale to Barcelona jest aktualnie najlepszym klubem XXI w.

0

Ale na pewno nie polskiej wersji :P MI nie chodzi o tekst tylko o scenkę. A jak wiesz jaki to jest dzień świra to możesz podesłać link do np filmweba?

0

Z jakiego to filmu?

0

Brawa dla zawodników. Jak wchodził Roberto to była straszna krytyka i wyśmiewanie. Według mnie takimi występami powinien was uciszyć bo zagrał na prawdę dobry mecz.

0

Niewiele brakło, a byśmy stracili gola.

0

Albo Suarez jest zmęczony po ostatnich meczach, albo Luis nie widzi go w końcówce meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?