9 maja 2015, 20:36
0
Powołał go teraz Dunga? Alvesa też nie powołał, jak jest w największej formie :P ( chodzi o obrońcę :D )
9 maja 2015, 20:34
9
Liczę na czerwo Ramosa :D On lubi w takich meczach zbierać kartki.
Obrońcy Ralu zapomnieli, że obrońca z zasady powinien głównie bronić, a oni w tym sezonie do przodu jak najbardziej ok, ale w defensywie tragedia.
9 maja 2015, 20:30
3
Oby grali do końca i wykończyli się fizycznie gdyż Juve na pewno sił nie braknie.
9 maja 2015, 20:29
2
A "kibice" Realu w przerwie dzisiejszego meczu Barcy już pisali, ze mają mistrza :D
9 maja 2015, 20:28
Jest goooooooooool. Ale są skuteczni. I jeszcze Ilara wszedł.
9 maja 2015, 20:27
Nic do Niemca nie mam, ale niech się nie wykuruje na Juve.
9 maja 2015, 20:25
Co by nie mówić, to nasza obron jest dużo lepsza i pewniejsza niż Realu.
9 maja 2015, 20:24
Ronaldo się Pedro na oglądał i pozazdrościł.
9 maja 2015, 20:21
Jest, jest, jest. Pięknie.
9 maja 2015, 20:20
ładny fart :P
9 maja 2015, 19:58
A jakie oni mają preferencje? :P
9 maja 2015, 19:43
4
Nawet Pedro strzela z przewrotek. Ronaldo chyba krew zalewa :D
9 maja 2015, 19:42
W końcu Pedrito.
9 maja 2015, 19:39
Liczyłem na występ Belga.
9 maja 2015, 19:08
Jak obrońca podbił, czyli zmienił lot piłki, to będzie asysta dla Messiego?
9 maja 2015, 19:07
W końcu. Brawa dla naszych chłopców.
9 maja 2015, 19:04
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/vb.1399029093699161/1555050094763726/?type=2&theater Gol Messiego z trybun.
9 maja 2015, 19:02
1
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/vb.1399029093699161/1555050094763726/?type=2&theater Tak wygląda gol naszego geniusza z trybun w meczu z Bayernem.
9 maja 2015, 18:42
To Alves nie zostaje?
9 maja 2015, 18:29
Czemu bramkarze akurat zawsze mają dzień konie wtedy gdy grają przeciwko nam :p
8 maja 2015, 22:54
""Sky Sport Italia": Zlatan Ibrahimović po sezonie zasili AC Milan! " O kurde.
8 maja 2015, 01:05
7 maja 2015, 17:53
Memphis Depay oficjalnie nowym zawodnikiem Manchesteru United.
6 maja 2015, 23:56
Gol w rewanżu załatwi sprawę.
6 maja 2015, 23:53
Miałem to napisać, ale nie chciałem was rozśmieszyć :P
6 maja 2015, 23:31
Ale niektórzy tego nie dostrzegają. Patrzą ślepo na gole i asysty.
6 maja 2015, 23:30
Mistrz: Francji, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Holandii w tym sezonie już pokonane. Teraz czas na Włochów.
6 maja 2015, 23:27
Co by nie mówić to bronił dobrze. Mimo, ze nie lubię tego Niemca, to bramkarzem jest genialnym.
6 maja 2015, 21:31
Najbardziej chyba cieszy powrót Alvesa do wielkiej formy. Jak ma tak grać, to dać mu nawet 3 letni kontrakt.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Powołał go teraz Dunga? Alvesa też nie powołał, jak jest w największej formie :P ( chodzi o obrońcę :D )
9
Liczę na czerwo Ramosa :D On lubi w takich meczach zbierać kartki.
0
Obrońcy Ralu zapomnieli, że obrońca z zasady powinien głównie bronić, a oni w tym sezonie do przodu jak najbardziej ok, ale w defensywie tragedia.
3
Oby grali do końca i wykończyli się fizycznie gdyż Juve na pewno sił nie braknie.
2
A "kibice" Realu w przerwie dzisiejszego meczu Barcy już pisali, ze mają mistrza :D
0
Jest goooooooooool. Ale są skuteczni. I jeszcze Ilara wszedł.
0
Nic do Niemca nie mam, ale niech się nie wykuruje na Juve.
0
Co by nie mówić, to nasza obron jest dużo lepsza i pewniejsza niż Realu.
3
Ronaldo się Pedro na oglądał i pozazdrościł.
0
Jest, jest, jest. Pięknie.
0
ładny fart :P
0
A jakie oni mają preferencje? :P
4
Nawet Pedro strzela z przewrotek. Ronaldo chyba krew zalewa :D
0
W końcu Pedrito.
0
Liczyłem na występ Belga.
0
Jak obrońca podbił, czyli zmienił lot piłki, to będzie asysta dla Messiego?
0
W końcu. Brawa dla naszych chłopców.
0
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/vb.1399029093699161/1555050094763726/?type=2&theater Gol Messiego z trybun.
1
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/vb.1399029093699161/1555050094763726/?type=2&theater Tak wygląda gol naszego geniusza z trybun w meczu z Bayernem.
2
To Alves nie zostaje?
0
Czemu bramkarze akurat zawsze mają dzień konie wtedy gdy grają przeciwko nam :p
0
""Sky Sport Italia": Zlatan Ibrahimović po sezonie zasili AC Milan! " O kurde.
0
0
Memphis Depay oficjalnie nowym zawodnikiem Manchesteru United.
4
Gol w rewanżu załatwi sprawę.
0
Miałem to napisać, ale nie chciałem was rozśmieszyć :P
0
Ale niektórzy tego nie dostrzegają. Patrzą ślepo na gole i asysty.
9
Mistrz: Francji, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Holandii w tym sezonie już pokonane. Teraz czas na Włochów.
1
Co by nie mówić to bronił dobrze. Mimo, ze nie lubię tego Niemca, to bramkarzem jest genialnym.
1
Najbardziej chyba cieszy powrót Alvesa do wielkiej formy. Jak ma tak grać, to dać mu nawet 3 letni kontrakt.