0

Powołał go teraz Dunga? Alvesa też nie powołał, jak jest w największej formie :P ( chodzi o obrońcę :D )

9

Liczę na czerwo Ramosa :D On lubi w takich meczach zbierać kartki.

0

Obrońcy Ralu zapomnieli, że obrońca z zasady powinien głównie bronić, a oni w tym sezonie do przodu jak najbardziej ok, ale w defensywie tragedia.

3

Oby grali do końca i wykończyli się fizycznie gdyż Juve na pewno sił nie braknie.

2

A "kibice" Realu w przerwie dzisiejszego meczu Barcy już pisali, ze mają mistrza :D

0

Jest goooooooooool. Ale są skuteczni. I jeszcze Ilara wszedł.

0

Nic do Niemca nie mam, ale niech się nie wykuruje na Juve.

0

Co by nie mówić, to nasza obron jest dużo lepsza i pewniejsza niż Realu.

3

Ronaldo się Pedro na oglądał i pozazdrościł.

0

Jest, jest, jest. Pięknie.

0

ładny fart :P

0

A jakie oni mają preferencje? :P

4

Nawet Pedro strzela z przewrotek. Ronaldo chyba krew zalewa :D

0

W końcu Pedrito.

0

Liczyłem na występ Belga.

0

Jak obrońca podbił, czyli zmienił lot piłki, to będzie asysta dla Messiego?

0

W końcu. Brawa dla naszych chłopców.

1

2

To Alves nie zostaje?

0

Czemu bramkarze akurat zawsze mają dzień konie wtedy gdy grają przeciwko nam :p

0

""Sky Sport Italia": Zlatan Ibrahimović po sezonie zasili AC Milan! " O kurde.

0

Takie tam ciekawostki o naszym klubie.

0

Memphis Depay oficjalnie nowym zawodnikiem Manchesteru United.

4

Gol w rewanżu załatwi sprawę.

0

Miałem to napisać, ale nie chciałem was rozśmieszyć :P

0

Ale niektórzy tego nie dostrzegają. Patrzą ślepo na gole i asysty.

9

Mistrz: Francji, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Holandii w tym sezonie już pokonane. Teraz czas na Włochów.

1

Co by nie mówić to bronił dobrze. Mimo, ze nie lubię tego Niemca, to bramkarzem jest genialnym.

1

Najbardziej chyba cieszy powrót Alvesa do wielkiej formy. Jak ma tak grać, to dać mu nawet 3 letni kontrakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?