Mi się zdaje, ze Enrique w przerwie pomyślał o Atletico w lidze i powiedział by się piłkarze oszczędzali. Ale to nie są ogórki tylko dobry zespól, dlatego musi być koncentracja do końca.
"Według katalońskiego dziennika "Sport" FC Barcelona będzie starać się o pozyskanie Aleixa Vidala z Sevilli, który po upływie zakazu transferowego zasiliłby skład Blaugrany. [Darek]" O ciekawe.
2
Czym się różni Real Madryt od książki? Książka ma tytuł hehe
1
Mi się zdaje, ze Enrique w przerwie pomyślał o Atletico w lidze i powiedział by się piłkarze oszczędzali. Ale to nie są ogórki tylko dobry zespól, dlatego musi być koncentracja do końca.
0
Skąd ty masz takie super rzeczy :D Szkoda, ze jest przybliżona kamera jakby.
3
Neymar i MATS walczą o zawodnika meczu.
0
MATS to geniusz :P
0
A dziś pisali, że najprawdopodobniej zostaje :P
0
A wiesz jak włączyć duży ekran tam bo się nie da :P
0
Dzięki.
0
Ma ktoś transmisje bez ścin?
0
Zaczynam oglądać od 1:1. Działo się coś ciekawego przedtem :P
2
""tz.de": Pep Guardiola i Thiago Alcantara latem przeniosą się do Manchesteru City! [El 92]" A niby zdementowane :P
0
2
""Metro": Antoine Griezmann może zasilić Arsenal!" A wczoraj miał iść do niebieskiej części Londynu :P
2
"Według katalońskiego dziennika "Sport" FC Barcelona będzie starać się o pozyskanie Aleixa Vidala z Sevilli, który po upływie zakazu transferowego zasiliłby skład Blaugrany. [Darek]" O ciekawe.
1
""Daily Telegraph": Antoine Griezmann jest otwarty na rozmowy z Chelsea!"
12
Czemu w Madrycie piją wino z butelki? Bo wszystkie puchary w Barcelonie. Kolejny sucharek :D
0
Brawo, to jest dobry wynik.
6
Jak to zepsuli.
0
Wcale nie doliczył za dużo, wcale.
0
No nie, niech chociaż remis otrzymają.
0
Ale fart znów.
8
Ustawiłem sobie nowe hasło na Facebooku,które brzmiało "Obrona Realu"-okazało się za słabe :D Taki stary żarcik.
2
Strasznie ładnie wyglądają koszulki Valencji. A wiecie dlaczego? Bo nie ma na nich reklamy :D
0
Dobrze, ze Pepe to strzelił a nie CR11.
0
Tak jak mówiłem. W ataku ich obrona dobrze. W obronie fatalnie.
0
Pokazał swoje prawdziwe oblicze.
0
Nie ucieknie Messiemu w bramkach.
0
Hahahahahahahahhahahah Brawa dla Brazylijskiego golkipera.
0
Znów karny ich będzie ratował. Oby słupek znów uratował.
0
Zaczynam lubić tą bramkę :D