0

Popłakałem się :(

2

Szpaku:
"Iniesta wchodzi za Xaviego"
3 Seconds later
"Iniesta żegna sie z Barcą, z tą pasiastą koszulką, ostatnio pożegnanie na Camp Nou"

0

Pedro jeszcze asystę zaliczył.

0

Znów Neymar kończy. 122 :D

0

MVP dla Chorwata.

0

Oby nic nie było.

0

Co by nie było. Skończył mecz przed czasem.

0

Wejdzie legenda.

1

Słusznie nie uznane. Brawa dla arbitra.

0

Alba ale to zrobił.

1

Brawa dla Ivana, że się nie wpychał do piły.

0

El Pistolero :D

1

Za dużo sytuacji nie strzeliliśmy.

0

Akurat mi ścięło.

0

Liczę na Ivana. Niech ma chłopak jak i tak musi włosy ściąć. Niech się nacieszy przed konfrontacja z żona :D

2

Dwie ciekawostki:
"-Była to pierwsza bramka dla Barcelony z gry przy której bezpośredniego udziału nie mieli Messi, Suarez lub Neymar od 28 lutego! Gol z czwartej minuty był jednocześnie czwartą najszybciej strzeloną bramką w historii finałów Pucharu Europy / Ligi Mistrzów."
"-Każdy zawodnik Barcelony z pola dotknął piłkę przed golem Ivana Rakiticia w finale Ligi Mistrzów przeciwko Juventusowi.
Łącznie zawodnicy "Dumy Katalonii" wymienili między sobą 16 podań."

0

A na Canal , Milik chwali Chorwata :)

0

Na szczęście oglądam na Canal +. Tam chwalą i podziwiają.

0

Ale go zdziurował. Przeczuwam czerwo.

0

W Juve na razie klasę pokazuje tylko Morata.

0

Vidal jak Ramos. Trener powinien go zmienić, bo zaraz czerwo dostanie.

0

ładnie się Morata rozwinął w Juve.

16

Hahahahahahah Ivan ścinaj grzywę już teraz :D

0

Zmienić go, Zmienić :)

2

Kibice Barcelony głośniejsi. Niespotykane :D

0

Alves znów coś na głowie ma :D

0

Kto komentuje na tvp 1?

0

Jak nie lubię Legi to hymn też mają kozacki.

0

Jak dobrze, ze mi się coś z satelitą stało i nie odbiera kanałów. Jestem zmuszony oglądać na necie ale będzie przynajmniej komentarz z Canal +.

0

Oby mu odwzorowali twarz w fifię 16 :D Wolę grać piłkarzami z odwzorowaną twarzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?