Dwie ciekawostki:
"-Była to pierwsza bramka dla Barcelony z gry przy której bezpośredniego udziału nie mieli Messi, Suarez lub Neymar od 28 lutego! Gol z czwartej minuty był jednocześnie czwartą najszybciej strzeloną bramką w historii finałów Pucharu Europy / Ligi Mistrzów."
"-Każdy zawodnik Barcelony z pola dotknął piłkę przed golem Ivana Rakiticia w finale Ligi Mistrzów przeciwko Juventusowi.
Łącznie zawodnicy "Dumy Katalonii" wymienili między sobą 16 podań."
0
Popłakałem się :(
2
Szpaku:
"Iniesta wchodzi za Xaviego"
3 Seconds later
"Iniesta żegna sie z Barcą, z tą pasiastą koszulką, ostatnio pożegnanie na Camp Nou"
0
Pedro jeszcze asystę zaliczył.
0
Znów Neymar kończy. 122 :D
0
MVP dla Chorwata.
0
Oby nic nie było.
0
Co by nie było. Skończył mecz przed czasem.
0
Wejdzie legenda.
1
Słusznie nie uznane. Brawa dla arbitra.
0
Alba ale to zrobił.
1
Brawa dla Ivana, że się nie wpychał do piły.
0
El Pistolero :D
1
Za dużo sytuacji nie strzeliliśmy.
0
Akurat mi ścięło.
0
Liczę na Ivana. Niech ma chłopak jak i tak musi włosy ściąć. Niech się nacieszy przed konfrontacja z żona :D
2
Dwie ciekawostki:
"-Była to pierwsza bramka dla Barcelony z gry przy której bezpośredniego udziału nie mieli Messi, Suarez lub Neymar od 28 lutego! Gol z czwartej minuty był jednocześnie czwartą najszybciej strzeloną bramką w historii finałów Pucharu Europy / Ligi Mistrzów."
"-Każdy zawodnik Barcelony z pola dotknął piłkę przed golem Ivana Rakiticia w finale Ligi Mistrzów przeciwko Juventusowi.
Łącznie zawodnicy "Dumy Katalonii" wymienili między sobą 16 podań."
0
A na Canal , Milik chwali Chorwata :)
0
Na szczęście oglądam na Canal +. Tam chwalą i podziwiają.
0
Ale go zdziurował. Przeczuwam czerwo.
0
W Juve na razie klasę pokazuje tylko Morata.
0
Vidal jak Ramos. Trener powinien go zmienić, bo zaraz czerwo dostanie.
0
ładnie się Morata rozwinął w Juve.
16
Hahahahahahah Ivan ścinaj grzywę już teraz :D
0
Zmienić go, Zmienić :)
2
Kibice Barcelony głośniejsi. Niespotykane :D
0
Alves znów coś na głowie ma :D
0
Kto komentuje na tvp 1?
0
Jak nie lubię Legi to hymn też mają kozacki.
0
Jak dobrze, ze mi się coś z satelitą stało i nie odbiera kanałów. Jestem zmuszony oglądać na necie ale będzie przynajmniej komentarz z Canal +.
0
Oby mu odwzorowali twarz w fifię 16 :D Wolę grać piłkarzami z odwzorowaną twarzą.