0

Ciekawe, czy La­por­ta po wygraniu wyborów (hipotetycznie) pojedzie i zakontraktuje Pogbę, nawet jak by tego Enrique nie chciał.

0

Chyba ich Guardiola nauczył tego :D Bastian, Boateng. Kto następny? Ale przynajmniej nie kłamią.

12

Ale Adidas nakręcił fajną prezentację strojów z zawodnikami Juve. Polecam:

1

Wszystko fajnie, ale przez pół roku bylibyśmy praktycznie bez zmiennika do ataku. Szkółki nie liczę.

0

Dzisiaj tak napisał Bild, wiec.

0

Bayern daje 50 mln za Di Marie. Ciekawe czy przejdzie.

1

Fajnie, trzeba się liczyć ze słowem Messiego, ale to Enrique ma sobie ustalać skład i mówić jakich piłkarzy potrzebuje. To podobno Luis nie był zadowolony, jak usłyszał o wymaganiach finansowych Pogby. Ja tez tego nie rozumiem. On ma niby zarabiać więcej niż Neymar, Suarez, Iniesta. Dobre sobie.

0

Luis nie liczył na Montoye, ale liczy na Douglasa. Ciekawe :P

0

Oby. Będzie wtedy strasznie dużo możliwości na ustalenie składu.

0

Podobno Guardiola chce Ramosa w Bayernie. Ma mu zaproponować 60 mln za pięcioletni kontrakt. To się porobiło :P

0

Tyle czekać :D Jeszcze odwołają i co będzie.

0

Też to czytałem. I to dobrze. Niech gra przez ten okres.

1

Przy grze z Rakiticiem i Busim nie widzę problemów bo oni spokojnie tyły zabezpieczą. Z Iniestą bym się trochę obawiał. Ale w końcu byłby zawodnik który może spokojnie na skrzydle zagrać, bo jednak Pedro powoli coraz słabszy.

10

"Barcelona robi bardzo dobre i przemyślane transfery. Turan jest świetnym zawodnikiem a to że jest warty mniej od Isco, Verrattiego czy Pogby jest spowodowane tylko tym że ma 28 lat bo wcale nie jest od nich gorszy. Turan to zawodnik który jest obecnie w wieku idealnym dla piłkarza i ma swój tak zwany prime i jakieś 3 sezony gry na najwyższym poziomie. Dlaczego więc jest to transfer przemyślany? Bo Lucho właśnie w tych najbliższych sezonach chce zdobyć z drużyna jak najwięcej się da. Widzi że drużyna ma ogromny potencjał z naciskiem na te najbliższe lata. Ma Messiego i Suáreza którzy też młodzieniaszkami nie są i mają po 28 lat. Lucho nie buduje składu młodego, perspektywicznego na wiele lat jak to robił Guardiola wrzucając do składu graczy ze szkółki. Lucho chce ekipę na teraz! Chcę wydoić ile tylko się da z tego świetnego pokolenia piłkarzy Barcelony którzy już pomału odchodzą. Dlatego woli ściągnąć doświadczonego Turana bo w najbliższych sezonach da drużynie więcej niż młodziaki którzy są dużo warci tylko dlatego że są młodzi i perspektywiczni. Stad tez transfery Mathieu czy Vermaelena którzy maja swoje lata. A druga strona medalu jest taka że oba transfery Barcelony w tym oknie czyli Aleix Vidal i Arda Turan to bardzo wszechstronni zawodnicy. Vidal może grac na PO,PP, i PS w zasadzie ciężko nawet dokładnie stwierdzić jaka jest jego główna pozycja. I to samo tyczy się Turana który może grac na PS, LS, SP czy SPO. Jest to wręcz niespotykane pole do manewru jeżeli chodzi o rotacje." W końcu sensowny komentarz kibica Realu.

0

Dobry i uniwersalny piłkarz. Może Enrique szykuje powoli przejście Messiego za plecy Suareza i cofanie Argentyńczyka bardziej do pomocy?

1

Dwa lata temu, przed kontuzjami jak najbardziej. Teraz, chociaż to mój ulubiony piłkarz to jednak z bólem serca, ale nie.

1

""La Gazzetta dello Sport" oraz "AS" informują, że "Stara Dama" po długich rozmowach zdecydowała się przyjąć propozycję z Katalonii, która opiewa na 64 miliony funtów. Porozumienie zakłada jednak, że do finalizacji transakcji dojdzie latem 2016 roku. Francuz spędziłby więc przyszły sezon w Turynie." - Arda, Pogba. Tłoczno będzie za rok w pomocy :P

1

Podobno po zakupieniu Ardy zostanie on wypożyczony na pół roku albo do Galatasaray, albo będzie grał w Barcy B. Ma kosztować ok 35 mln euro. Powiedział już podobno swojej rodzinie i znajomym z Turcji, że w Piątek podpisze kontrakt.

1

Podobno Turan już jest praktycznie graczem Barcy. Tak piszą Hiszpańskie media. Wierzyć?

0

Laskowski przeprasza, że przerwał Żewłakowowi przy akcji dla Paragwaju. Ale nie ma za co. Im częściej będzie mu przerywał, tym lepiej. Może w końcu będzie dobry komentarz :D

1

Ewidentny bul dupci bo Barca za dużo wygrała, a Suarez który miał cierpieć w trakcie kary trenował i nawet rozegrał dobry sezon. Ca za niefart. A przecież Perez dał kopertę.

3

"Dalszy ciąg sagi transferowej pt. "Sergio Ramos w Manchesterze ": Hiszpan powiedział władzom Real Madryt, że chce przejść do Anglii i zagrać na Old Trafford. " - Sky Sports. Oraz Turan podobno też dogadany z United.

2

Bo po pierwsze: Pogba chce do Barcy, a po drugie zostanie w Juve jeszcze rok.

0

Zawsze jak to oglądam to się wzruszam. Podobnie było z innymi legendami na jego filmikach. Wielkie propsy za wykonanie dla autora.

0

"Hiszpańska prasa informuje, że Paris St. Germain zamierza zastąpić Zlatana Ibrahimovicia, Neymarem. Katarskich właścicieli klubu nie odstrasza nawet klauzula odstępnego zawarta w kontrakcie Brazylijczyka. PSG jest gotowe zapłacić za Neymara 190 milionów euro, a transfer miałby zostać przeprowadzony w 2016 roku. Dopiero wówczas zatem dowiemy się czy te szokujące doniesienia hiszpańskich dziennikarzy, znajdą potwierdzenie w rzeczywistości." - "El Mundo Deportivo" Hahahah, już to widzę.

1

Podsumowanie ligi, w miarę zabawny sposób :P

0

Polecam, jak zawsze fajne.

0

Najlepiej by było zakontraktować dwójkę z Valencii: Alcácer i Parejo.

1

Co ten Bravo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?