"FRANCJA Agent Agela Di Marii - Jorge Mendes jest w Paryżu i negocjuje warunki jego przejścia do PSG. Argentyńczyk chciałby zarabiać 15 mln euro za sezon. Paryżanie musieliby za niego zapłacić Man Utd ok. 60 mln euro." - Mercato365
ładne zarobki sobie zażyczył.
Jak myślicie. Z uwagi, że Suarez w tym roku nie ma na początku zawieszenia, oraz potencjalnie możemy rozegrać więcej meczów, to uda się MSN pobić swój rekord bramek w sezonie?
"Dziennikarze niemieckiego Bilda informują o ciągłym zainteresowaniu Bayernu Monachium Angelem di Marią. Argentyńczyk może odejść do Bawarii wzamian za któregoś z graczy mistrza Niemiec. Klub odmówił oddania Thomasa Muellera, którego bardzo chce Louis van Gaal, ale negocjacje wciąż trwają. Czerwone Diabły próbują jeszcze wymienić byłego gracza Realu Madryt na Mario Goetzego lub Bastiana Schweinsteigera." - Sport Bild
"Sensacyjne doniesienia niemieckiego Bilda. Bayern Monachium jest ponoć gotowy oddać do Manchesteru United Thomasa Müllera i Arjena Robbena w zamian za Angela Di Marię i kilkadziesiąt milionów euro." Hohoho
"Real Madryt monitoruje sytuację Zlatana Ibrahimovicia w PSG. Królewscy chętnie zaproponują Szwedowi 3-letni kontrakt na mocny, którego napastnik za każdy sezon dostawałby 12 mln euro. Królewscy nie chcą jednak płacić za wykupienie 33-latka więcej niż 6 mln euro. Wstępne rozmowy na temat transferu ponoć trwają." - Sport
"Manchester United powalczy o Thomasa Müllera! Jak donosi niemiecka telewizja Sport 1, Louis van Gaal, który trenował Niemca w Bayernie Monachium, podziwia talent podopiecznego Guardioli i naciska na władze klubu w sprawie jego transferu. W grę wchodzą ogromne pieniądze - Czerwone Diabły szykują ofertę opiewającą na 82 miliony euro. Warto podkreślić źródło informacji – Sport 1 niedawno jako pierwsze informowało o przenosinach Douglasa Costy na Alianz Arenę." - Sport 1
Ale kasa o.O
"Barcelona robi bardzo dobre i przemyślane transfery. Turan jest świetnym zawodnikiem a to że jest warty mniej od Isco, Verrattiego czy Pogby jest spowodowane tylko tym że ma 28 lat bo wcale nie jest od nich gorszy. Turan to zawodnik który jest obecnie w wieku idealnym dla piłkarza i ma swój tak zwany prime i jakieś 3 sezony gry na najwyższym poziomie. Dlaczego więc jest to transfer przemyślany? Bo Lucho właśnie w tych najbliższych sezonach chce zdobyć z drużyna jak najwięcej się da. Widzi że drużyna ma ogromny potencjał z naciskiem na te najbliższe lata. Ma Messiego i Suáreza którzy też młodzieniaszkami nie są i mają po 28 lat. Lucho nie buduje składu młodego, perspektywicznego na wiele lat jak to robił Guardiola wrzucając do składu graczy ze szkółki. Lucho chce ekipę na teraz! Chcę wydoić ile tylko się da z tego świetnego pokolenia piłkarzy Barcelony którzy już pomału odchodzą. Dlatego woli ściągnąć doświadczonego Turana bo w najbliższych sezonach da drużynie więcej niż młodziaki którzy są dużo warci tylko dlatego że są młodzi i perspektywiczni. Stad tez transfery Mathieu czy Vermaelena którzy maja swoje lata. A druga strona medalu jest taka że oba transfery Barcelony w tym oknie czyli Aleix Vidal i Arda Turan to bardzo wszechstronni zawodnicy. Vidal może grac na PO,PP, i PS w zasadzie ciężko nawet dokładnie stwierdzić jaka jest jego główna pozycja. I to samo tyczy się Turana który może grac na PS, LS, SP czy SPO. Jest to wręcz niespotykane pole do manewru jeżeli chodzi o rotacje."- O to ci chodziło :P
"Manchester United odrzucił ofertę Valencii za Victora Valdesa. Były golkiper zaliczył w minionym sezonie dwa występy w drużynie Czerwonych Diabłów, ale w najbliższych rozgrywkach pragnie powalczyć o miejsce w wyjściowej jedenastce. Jego szanse na grę w podstawowym składzie znacznie wzrosną, jeśli David de Gea zdecyduje się opuścić Old Trafford." - AS
0
Tych panów nie ma co porównywać ze sobą :P
3
Tyle to akurat wiadomo :P
2
https://www.facebook.com/FootrollOfficial/videos/vb.1423501007943908/1471726179788057/?type=2&theater
Uwielbiam te filmiki z Hulkiem :p Ja go chcę w Europie oglądać, w dobrym zachodnim klubie, a nie jakieś Zenity.
5
Ameryki nie odkrył tym stwierdzeniem :P
1
https://www.facebook.com/Sportpl/videos/vb.298331982240/10153453992622241/?type=2&theater
Hulk to jednak jest koks :P
0
https://x.com/CentreTransfer tu jest
0
"FRANCJA Agent Agela Di Marii - Jorge Mendes jest w Paryżu i negocjuje warunki jego przejścia do PSG. Argentyńczyk chciałby zarabiać 15 mln euro za sezon. Paryżanie musieliby za niego zapłacić Man Utd ok. 60 mln euro." - Mercato365
ładne zarobki sobie zażyczył.
0
Podobno w tym tygodniu ma być potwierdzenie transferu Otamendiego do Manchester United. A dziś Casillasa do Porto.
0
Jak myślicie. Z uwagi, że Suarez w tym roku nie ma na początku zawieszenia, oraz potencjalnie możemy rozegrać więcej meczów, to uda się MSN pobić swój rekord bramek w sezonie?
0
To w ogóle był chory pomysł z tą reklamą :P
30
Enrique powoli staje się najbardziej odpowiedzialną osobą w klubie. Aktualnie chyba nie ma lepszego trenera na rynku.
2
Hehe co ja napisałem, chodzi oczywiście o roczną pensję 5 mln Euro. 5 mln ale rubli tygodniowe :P
0
Ciekawe jaką będzie miał tygodniówkę. Pewnie coś ok 5 mln.
1
"Dziennikarze niemieckiego Bilda informują o ciągłym zainteresowaniu Bayernu Monachium Angelem di Marią. Argentyńczyk może odejść do Bawarii wzamian za któregoś z graczy mistrza Niemiec. Klub odmówił oddania Thomasa Muellera, którego bardzo chce Louis van Gaal, ale negocjacje wciąż trwają. Czerwone Diabły próbują jeszcze wymienić byłego gracza Realu Madryt na Mario Goetzego lub Bastiana Schweinsteigera." - Sport Bild
2
"Sensacyjne doniesienia niemieckiego Bilda. Bayern Monachium jest ponoć gotowy oddać do Manchesteru United Thomasa Müllera i Arjena Robbena w zamian za Angela Di Marię i kilkadziesiąt milionów euro." Hohoho
0
"Real Madryt monitoruje sytuację Zlatana Ibrahimovicia w PSG. Królewscy chętnie zaproponują Szwedowi 3-letni kontrakt na mocny, którego napastnik za każdy sezon dostawałby 12 mln euro. Królewscy nie chcą jednak płacić za wykupienie 33-latka więcej niż 6 mln euro. Wstępne rozmowy na temat transferu ponoć trwają." - Sport
2
Tak oglądając bramki Ardy stwierdziłem, że z brodą wygląda dużo fajniej :P
0
17 jest zajęte chyba bo na razie ma je Song. Trzeba sprzedać :P
0
"Manchester United powalczy o Thomasa Müllera! Jak donosi niemiecka telewizja Sport 1, Louis van Gaal, który trenował Niemca w Bayernie Monachium, podziwia talent podopiecznego Guardioli i naciska na władze klubu w sprawie jego transferu. W grę wchodzą ogromne pieniądze - Czerwone Diabły szykują ofertę opiewającą na 82 miliony euro. Warto podkreślić źródło informacji – Sport 1 niedawno jako pierwsze informowało o przenosinach Douglasa Costy na Alianz Arenę." - Sport 1
Ale kasa o.O
1
Przydało by się jeszcze SPRZEDAĆ ( nie wypożyczyć znów) Songa.
0
To jak będą w pierwszym zespole, to już nie będą mogli mień numerów 29 i 31? Ciekawe jakie dostaną.
0
Jak by odszedł Adriano to Grimaldo by na pewno doszedł.
0
To było do przewidzenia.
0
I bardzo dobrze.
6
"Barcelona robi bardzo dobre i przemyślane transfery. Turan jest świetnym zawodnikiem a to że jest warty mniej od Isco, Verrattiego czy Pogby jest spowodowane tylko tym że ma 28 lat bo wcale nie jest od nich gorszy. Turan to zawodnik który jest obecnie w wieku idealnym dla piłkarza i ma swój tak zwany prime i jakieś 3 sezony gry na najwyższym poziomie. Dlaczego więc jest to transfer przemyślany? Bo Lucho właśnie w tych najbliższych sezonach chce zdobyć z drużyna jak najwięcej się da. Widzi że drużyna ma ogromny potencjał z naciskiem na te najbliższe lata. Ma Messiego i Suáreza którzy też młodzieniaszkami nie są i mają po 28 lat. Lucho nie buduje składu młodego, perspektywicznego na wiele lat jak to robił Guardiola wrzucając do składu graczy ze szkółki. Lucho chce ekipę na teraz! Chcę wydoić ile tylko się da z tego świetnego pokolenia piłkarzy Barcelony którzy już pomału odchodzą. Dlatego woli ściągnąć doświadczonego Turana bo w najbliższych sezonach da drużynie więcej niż młodziaki którzy są dużo warci tylko dlatego że są młodzi i perspektywiczni. Stad tez transfery Mathieu czy Vermaelena którzy maja swoje lata. A druga strona medalu jest taka że oba transfery Barcelony w tym oknie czyli Aleix Vidal i Arda Turan to bardzo wszechstronni zawodnicy. Vidal może grac na PO,PP, i PS w zasadzie ciężko nawet dokładnie stwierdzić jaka jest jego główna pozycja. I to samo tyczy się Turana który może grac na PS, LS, SP czy SPO. Jest to wręcz niespotykane pole do manewru jeżeli chodzi o rotacje."- O to ci chodziło :P
0
"Manchester United odrzucił ofertę Valencii za Victora Valdesa. Były golkiper zaliczył w minionym sezonie dwa występy w drużynie Czerwonych Diabłów, ale w najbliższych rozgrywkach pragnie powalczyć o miejsce w wyjściowej jedenastce. Jego szanse na grę w podstawowym składzie znacznie wzrosną, jeśli David de Gea zdecyduje się opuścić Old Trafford." - AS
0
Jeszcze sprzedać Songa i kadra kompletna :D
34
Fc Barcelona z zakazem transferowym, jest na razie najlepszym graczem na rynku w letnim okienku. Cóż za paradoks.
0
Jest, jest, jest. Czekałem na to cały dzień :D
0
Teraz dobrze :P