0

Ale rozbieżność. Trochę słabo.

0

Oficjalnie, transmisja meczów 2 rundy eliminacji LM z udziałem Lech w TVP 1. I co chyba najważniejsze, skomentuje Laskowski.

0

Wątpię, że PSG puści Włocha.

0

"Iker Casillas może najbliższy sezon spędzić na wypożyczeniu z Realu Madryt do FC Porto. Taką sensacyjną informację podały dwie stacje telewizyjne w Hiszpanii." - RTVE/TVE

0

Jak wielu piłkarzy: Özil, Isco itp.

1

Dwóch pierwszych panów powinno być jak najdalej od reprezentacji, bo się nie nadają.

8

Ojciec Konoplyanki:
"Mój syn chce pewnego dnia zagrać w Barcelonie. Od dziecka kibicuje Dumie Katalonii!"

0

Przeczuwam jutrzejsze okładki. Pedro odchodzi, wbija Griezmann :P

1

Martino to jest trener dla drużyna takich jak Paragwaj, czy kluby z południowej ameryki. On w lepszych klubach, czy reprezentacjach nie radzi sobie. Nie potrafi się dogadać z gwiazdami, ani ich poukładać.

0

Bardzo dobrze wytłumaczone. Powiedziana prawda i tyle.

4

Messi jeszcze ujdzie, chociaż uważam, że w Argentynie są lepsi. Ale Neymar to na serio nieporozumienie, że on dostał opaskę.

0

Mascherano powinien mieć według mnie. Tak samo w nowym sezonie powinien być w 4 kapitanów.

0

Dunga to jest parodia trenera. On w ogóle nie potrafi ułożyć zespołu. Bazuje na geniuszu Neymara. Mając tylu dobrych graczy, powołuje jakiś szrot z Chin. Z nim Brazylia nic nie wygra, tym bardziej bez Neymara. A As znów jakieś głupoty o Messim pisze.

0

Nie ploty. Do Kataru poleciał, a o Ronaldo są tylko przypuszczenia :P

0

"Prezydent Realu Madryt Florentino Perez poleciał do Kataru negocjować z właścicielami PSG potencjalne transfery między oboma klubami. Niewykluczone, że rozmowy dotyczą również odejścia z Estadio Santiago Bernabeu Cristiano Ronaldo." - France Football. Jeśli by to była prawda to Florek znów coś ewidentnie chce odwalić.

1

"David De Gea wrócił na obóz przygotowawczy i normalnie trenuje z Manchesterem United. W ostatnich dniach spekulowano, że przebywał w Madrycie, gdzie miał negocjować swój transfer do Realu Madryt." - talkSPORT

5

"Real Madryt jest gotowy sprzedać Karima Benzemę. Ponoć Arsenal chce zapłacić za francuskiego napastnika ok. 25 mln euro." - Metro. Czuje jakieś podchody do Aguero.

0

I dobrze. Z taką pensją jaką oczekuje, nie nadaje się do nas. Ile on zrobił dla Barcy, że żąda 12 mln. To nie jest FIFA.

0

Akurat to co Enrique ma zamiar robić z Turanem i Vidalsm to nie powinno interesować kandydatów. Ma taką wizję przygotowań i tyle. Jak wiadomo, zawodnicy najlepiej poznają i zaprzyjaźniają się na zgrupowaniach. Pewnie też chce przećwiczyć różne taktyki i ustawienia. Zobaczyć na jakich pozycjach mogą funkcjonować nowi zawodnicy, przez co będzie wiedział jakich ma dokonać wzmocnień w zimie na brakujące pozcje.

0

I tu jest problem. On nie rozumie.

0

Coraz większe jest zainteresowanie Pedro według gazet. Angielskie kluby mają powalczyć o zawodnika. Najlepiej by było jak by został, bo mamy bana, ale jak odejdzie to osobiście bym liczył na transfer zawodnika pokroju Lacazeta. Kogoś, co wiesz, że jak wejdzie to da jakość. Kogoś, co będzie naciskał na każdym treningu na MSN, a nie tylko statystował. Zawodnika klasowego, który w razie kontuzji zagra na bardzo wysokim poziomie. Pytanie, kogo byście widzieli?

0

No to chyba ten pan już sobie osłabił notowania. Kolejny który nie rozumie, że to trener chyba wie najlepiej kogo potrzeba. Widzi, że potrzebuje zawodnika takiego jak Arda, walczaka, z dobrym podaniem i dryblingiem. Kogoś co z łatwością będzie pasował do naszego stylu gry. Zawodnika na teraz, a nie na lata. Ciekawe, kogo by pan kandydat na prezydenta wybrał na tą pozycję.

0

Tylko zauważ, że to nasz trener prosił o transfery Ardy i Vidala. Obu zawodników chciał mieć przed 13 lipca, a jak wiadomo wybory są później. Jak Laporta wie lepiej co jest dobre dla Barcy niż Enrique to ja dziękuje za takiego prezesa. Turan też nie będzie wiecznie czekał, to niby kogo innego kupimy? Pogbe? Nie rzaerujmy sobie. Z taką tygodniówką i ceną nie nadaje się do naszego zespołu. Wiem, ża Barto też nie jest dobrym wyborem. Najlepiej by było jak prezydentem został by ktoś inny niż tych dwoje.

1

To były decyzje Enrique, które wykonała tylko komisja. Czy on ma na serio aż taki problem o wszystko. Krytykuje i krytykuje. Jak w rządzie.

0

Medal za LM mu odebrano, ale puchar mu liczą jako zdobyty. Nieźle :P

2

To jest trener dla drużyna takich jak Paragwaj, czy kluby z południowej ameryki. On w lepszych klubach, czy reprezentacjach nie radzi sobie. Nie potrafi się dogadać z gwiazdami, ani ich poukładać.

1

Jest jeden plus. Dobrze, że Messi trafił karnego, bo wtedy dym już chyba nie mógł wytrzymać lamentów i "argumentów" hala dzieci. To też na pewno ważne dla niego. Przynajmniej wie, że sam nie zepsuł jedenastki.

0

Mój telefon jest jakoś dziwny :p Podkreślił mi faulowanie, a za poprawne uznał fałlowanie :D Aż zgłupiałem i zaufałem maszynie :P

1

Mi się zdaje, że wpuszczono Higuaina, ponieważ liczyli na jego wzrost. Jak wszyscy wiemy, Chile ma bardzo niski skład. To chyba jedyne wytłumaczenie. Jednak wszystko zepsuła kontuzja Di Marii, oraz dobrze dobrana taktyka przeciwko Leo. Fałlowanie i krycie.

0

Oby tak było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?