"Spektakularna wymiana na linii Manchester United – Real Madryt! Media na całym świecie od dawna informowały o zainteresowaniu Królewskich Davidem de Geą, zaś Sergio Ramos był jednym z głównych celów transferowych Czerwonych Diabłów w tym okienku. Jak donosi El Confidencial, obaj zawodnicy uzgodnili już warunki swoich kontraktów i teraz do porozumienia muszą jeszcze dojść kluby z Anglii i Hiszpanii." - El Confidencial
"West Ham United pragnie ściągnąć do siebie Alena Halilovicia. 19-latek chce za wszelką cenę zmienić otoczenie po tym, jak jego zespół spadł do trzeciej ligi. Zdaniem angielskich mediów, pomocnik może przenieść się do Londynu na zasadzie wypożyczenia w ciągu najbliższych tygodni." - Brentwood Gazette
Sandro i lepiej się prezentował w 2014/15, oraz teraz też jest lepszy od Munira, ale Enrique chyba jednak nie wiem dlaczego, ale Munir bardziej przekonuje. Może na treningach wygląda kozacko, ale na meczach tego nie prezentuje.
Oj nie, Ja bym tak oceniał 65 do 35 dla Basel gdyż Lech zazwyczaj przeciwko mocnym zespołom gra dużo lepiej niż przeciwko słabym. Może wynika to z tego, ze z mocnymi grają z kontry.
Liczę właśnie z Basel na takie mecze, jak wtedy. Pełnie emocji, zwrotów akcji i szczęśliwe dla Polaków. Mogą wygrać nawet po karnych, albo golu w ostatniej doliczonej minucie. Byle by wygrali.
"Wygląda na to, że doniesienia na temat transferu Pedro z Barcelony są jak najbardziej prawdziwe. Głos w sprawie zabrał klubowy kolega Hiszpana, Luis Suarez. - To indywidualna decyzja Pedro. W tym klubie spędził wiele lat, pomógł przy zdobyciu wielu trofeów i jego decyzja zostanie uszanowana. Jako jego kolega z drużyny chciałbym jednak, by został - mówi Urugwajczyk." - Marca
"Pedro przejdzie do Manchesteru United. Skrzydłowy Barcelony ma kosztować między 25 a 35 milionów funtów i zasilić atak Czerwonych Diabłów." - Daily Mirror
Dziś gra Lech. Fajnie jak by wygrał. Chciałbym znów przeżyć tak piękne chwile jak w meczach z City, Juve, Salzburgiem, Bragą. To był jeden z najfajniejszych okresów młodości jeśli chodzi o piłkę. I jeszcze te mecze na TV4. Ach to było piękne.
"Dziennikarze gazety Daily Star podają, że Manchester United pozyskał Jespera Cillessena z Ajaksu. Wciąż nie ma potwierdzenia przez oficjalne klubowe źródła.
Daily Star" To co, Szczęsny w Ajaxie czy Romie?
"Liverpool miał nadzieję, że Marco Reus zgodzi się przejść na Anfield, choć wcześniej odrzucał oferty klubów grających w LM. The Reds mieli go kusić dużymi zarobkami, po tym jak dużo pieniędzy do klubowej kasy wpłynęło po transferze Raheema Sterlinga. Anglicy proponowali Borussii Dortmund 46 milionów funtów (66 mln euro). Mówi się jednak, że każdą ofertę przebije Real Madryt, gdzie Rafael Benitez uznał Reusa za priorytet i zrobi wszystko, by go pozyskać." - Liverpool Echo
"Wolfsburg otrzymuje kolejne ofery za Kevina de Bruyne. Belg w minionym sezonie zaliczył w Bundeslidze aż 21 asyst i strzelił 10 goli, dlatego przykuwa zainteresowanie wielkich europejskich klubów. Wilki chcą za niego 60 milionów euro, co - jak donoszą media - skutecznie odstraszyło Juventus. W grze pozostają Bayern i Manchester City." - Gianluca Di Marzio
"Louis van Gaal za wszelką cenę stara się sprowadzić Thomasa Müllera na Old Trafford. Jak donosi dobrze poinformowany Sport1, Czerwone Diabły planują złożyć mistrzom Niemiec ofertę nie do odrzucenia - są skłonni wyłożyć za gwiazdę Bayernu Monachium aż 100 milionów euro!" - Sport1
Tego to chyba pogrzało :D
"Jak donosi Guardian, Bayern Monachium doszedł z Juventusem do porozumienia w sprawie transferu Arturo Vidala. Bawarczycy zapłacą za utalentowanego pomocnika 37 milionów funtów, a sam zawodnik ma zarabiać około 120 tysięcy euro tygodniowo. Chilijczyk w środę przyleci do Monachium aby przejść testy medyczne, po których zostanie oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz drużyny mistrza Niemiec." - Guardian
"Juventus rozważa sprowadzenie skrzydłowego Chelsea Juana Cuadrado oraz pomocnika Manchesteru City Davida Silvy. Menedżer The Blues Jose Mourinho jest gotów sprzedać Kolumbijczyka jeśli włodarze Starej Damy zaoferują przynajmniej 33 miliony euro. Londyńczycy chcą w ten sposób odzyskać pieniądze wydane na 27-latka podczas ostatniego okna transferowego." - The Times
1
Na skrzydle, więc nie miał za bardzo jak się pokazać. Ale poprawni.
1
"Spektakularna wymiana na linii Manchester United – Real Madryt! Media na całym świecie od dawna informowały o zainteresowaniu Królewskich Davidem de Geą, zaś Sergio Ramos był jednym z głównych celów transferowych Czerwonych Diabłów w tym okienku. Jak donosi El Confidencial, obaj zawodnicy uzgodnili już warunki swoich kontraktów i teraz do porozumienia muszą jeszcze dojść kluby z Anglii i Hiszpanii." - El Confidencial
0
"West Ham United pragnie ściągnąć do siebie Alena Halilovicia. 19-latek chce za wszelką cenę zmienić otoczenie po tym, jak jego zespół spadł do trzeciej ligi. Zdaniem angielskich mediów, pomocnik może przenieść się do Londynu na zasadzie wypożyczenia w ciągu najbliższych tygodni." - Brentwood Gazette
0
Stoke chyba chcę zbudować drugą Barcelonę. Wszystkich naszych młodych grajków chcą.
0
Etatowy wykonawca się zmieni. Nastają czasy Douglasa.
0
Dobry mecz, choć brakowało trochę skuteczności.
0
Na końcu wywaliło tego strima z YouTube i nie widziałem gola LAG :(
0
Sandro i lepiej się prezentował w 2014/15, oraz teraz też jest lepszy od Munira, ale Enrique chyba jednak nie wiem dlaczego, ale Munir bardziej przekonuje. Może na treningach wygląda kozacko, ale na meczach tego nie prezentuje.
0
Etatowy wykonawca rzutów rożnych, wolnych i karnych się szykuje.
0
Pedro odchodzi, a w drużynie zostaje Munir i Sandro. Prawdopodobny scenariusz.
0
Ale walnął.
1
Douglas na razie gra bardzo fajnie. A Rafinha mimo wszystko ma jeden z najlepszych dryblingów w drużynie.
1
Rafinha dużo lepiej czuje się na środku pomocy, a nie na boku.
1
Nie patrząc na pasy i tradycje, to stroje mi się bardzo podobają. Ładne są.
0
Rakieta powinien tam strzelać.
0
Zaraz wyłączę ten komentarz i puszczę sobie muzykę :P
0
Oj nie, Ja bym tak oceniał 65 do 35 dla Basel gdyż Lech zazwyczaj przeciwko mocnym zespołom gra dużo lepiej niż przeciwko słabym. Może wynika to z tego, ze z mocnymi grają z kontry.
0
Liczę właśnie z Basel na takie mecze, jak wtedy. Pełnie emocji, zwrotów akcji i szczęśliwe dla Polaków. Mogą wygrać nawet po karnych, albo golu w ostatniej doliczonej minucie. Byle by wygrali.
0
"Wygląda na to, że doniesienia na temat transferu Pedro z Barcelony są jak najbardziej prawdziwe. Głos w sprawie zabrał klubowy kolega Hiszpana, Luis Suarez. - To indywidualna decyzja Pedro. W tym klubie spędził wiele lat, pomógł przy zdobyciu wielu trofeów i jego decyzja zostanie uszanowana. Jako jego kolega z drużyny chciałbym jednak, by został - mówi Urugwajczyk." - Marca
Czyżby już prawie pewne odejście Pedrito?
0
Ale chyba Hiszpańskim :D
0
"Pedro przejdzie do Manchesteru United. Skrzydłowy Barcelony ma kosztować między 25 a 35 milionów funtów i zasilić atak Czerwonych Diabłów." - Daily Mirror
2
Dziś gra Lech. Fajnie jak by wygrał. Chciałbym znów przeżyć tak piękne chwile jak w meczach z City, Juve, Salzburgiem, Bragą. To był jeden z najfajniejszych okresów młodości jeśli chodzi o piłkę. I jeszcze te mecze na TV4. Ach to było piękne.
0
"Dziennikarze gazety Daily Star podają, że Manchester United pozyskał Jespera Cillessena z Ajaksu. Wciąż nie ma potwierdzenia przez oficjalne klubowe źródła.
Daily Star" To co, Szczęsny w Ajaxie czy Romie?
0
"Liverpool miał nadzieję, że Marco Reus zgodzi się przejść na Anfield, choć wcześniej odrzucał oferty klubów grających w LM. The Reds mieli go kusić dużymi zarobkami, po tym jak dużo pieniędzy do klubowej kasy wpłynęło po transferze Raheema Sterlinga. Anglicy proponowali Borussii Dortmund 46 milionów funtów (66 mln euro). Mówi się jednak, że każdą ofertę przebije Real Madryt, gdzie Rafael Benitez uznał Reusa za priorytet i zrobi wszystko, by go pozyskać." - Liverpool Echo
0
"Wolfsburg otrzymuje kolejne ofery za Kevina de Bruyne. Belg w minionym sezonie zaliczył w Bundeslidze aż 21 asyst i strzelił 10 goli, dlatego przykuwa zainteresowanie wielkich europejskich klubów. Wilki chcą za niego 60 milionów euro, co - jak donoszą media - skutecznie odstraszyło Juventus. W grze pozostają Bayern i Manchester City." - Gianluca Di Marzio
0
Roma daje 3 mln za Adriano. ponoć on chce przejść. Dobrze, że na lewej obronie mogą grać nasi stoperzy jak by co.
6
5
"Louis van Gaal za wszelką cenę stara się sprowadzić Thomasa Müllera na Old Trafford. Jak donosi dobrze poinformowany Sport1, Czerwone Diabły planują złożyć mistrzom Niemiec ofertę nie do odrzucenia - są skłonni wyłożyć za gwiazdę Bayernu Monachium aż 100 milionów euro!" - Sport1
Tego to chyba pogrzało :D
3
"Jak donosi Guardian, Bayern Monachium doszedł z Juventusem do porozumienia w sprawie transferu Arturo Vidala. Bawarczycy zapłacą za utalentowanego pomocnika 37 milionów funtów, a sam zawodnik ma zarabiać około 120 tysięcy euro tygodniowo. Chilijczyk w środę przyleci do Monachium aby przejść testy medyczne, po których zostanie oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz drużyny mistrza Niemiec." - Guardian
3
"Juventus rozważa sprowadzenie skrzydłowego Chelsea Juana Cuadrado oraz pomocnika Manchesteru City Davida Silvy. Menedżer The Blues Jose Mourinho jest gotów sprzedać Kolumbijczyka jeśli włodarze Starej Damy zaoferują przynajmniej 33 miliony euro. Londyńczycy chcą w ten sposób odzyskać pieniądze wydane na 27-latka podczas ostatniego okna transferowego." - The Times