0

Sandro zjada Munira, ale to nie znaczy, że Sandro gra nie wiadomo jak dobrze. W poprzednim sezonie jak n atak nikłą ilości minut to 4 bramki to jest dobry wynik. A Pedro na razie, żaden z nich nie zastąpi.

0

Co to było :D

5

Co by nie mówić, ale Sandro zjada Munira.

0

Co jak co, ale Hazard to jest klasa. Gra i symuluje wybornie :P

0

Roberto na bok brakuje tępa.

0

To pograł, widać, że Hazard to za dużo na niego. Chyba, ze kontuzja.

0

Wszedł jak w masło :P

0

Ale wrzuta.

0

Czekałem na ten dzień, aż Sandro będzie w pierwszym składzie. w końcu.

0

"Kataloński dziennik "Sport" podaje, że Arsene Wenger pytał o możliwość wykupu Sergio Busquetsa. Francuz szuka defensywnego pomocnika do Arsenalu i dysponuje dużą gotówką. Sam piłkarz nie ma jednak zamiaru odchodzić z Barcelony, a klub również nie widzi szans, by go sprzedać. Umowa Busquetsa obowiązuje do 2019 roku." - Sport
Takie trochę głupie pytanko Francuza :P

1

Nolito byłby chyba idealny.

10

Szczerze, jak Nolito będzie w takiej formie jak w poprzednim sezonie to w ogóle się nie przejmę odejściem Pedro. A i jeszcze powinien być sporo od niego tańszy, oraz pewnie dostanie mniejszą pensję. Dobry transfer by był.

1

Co jak co, ale początkiem października to są mecze kozackie:

4

"Manchester United prowadzi negocjacje z Paris Saint-Germain w sprawie transferu Angela Di Marii. Argentyński skrzydłowy na Parc des Princes chce zarabiać 240 tysięcy euro na tydzień! Przenosiny 27-latka są już niemal przesądzone." - Daily Mail

Dobrze się ceni :D

0

Jemu i Masche życzę gola w meczu z Realem.

0

Ma ktoś może informacje jacy komentatorzy mogą być na Eleven?

0

Myślicie, że jak by Villa nie odniósł wtedy kontuzji to dalej by grał w Barcelonie, albo do kiedy by grał.

0

Na Eurosport leci fajny meczyk MLS. Villa vs Kaka.

0

Wolał bym, żeby Sandro został, ale jak Sporting chce go i zapewni mu pierwsze miejsce, to nie wiem czy to by nie była lepsza opcja dla niego. Dużo bardziej go cenię niż Munira.

0

1

Kupić tylko jak Iniesta będzie chciał odejść, albo zakończy karierę. Teraz aktualnie nie ma miejsca w pomocy.

0

"O transferze Angela Di Marii do Paris St. Germain przekonany jest już również Zlatan Ibrahimović. – Chętnie go powitam. Wniesie do naszej drużyny mnóstwo jakości, ponieważ to świetny piłkarz – powiedział Szwed." - Le Parisien

0

A Real Castila jest teraz w 2 czy 3 lidze?

0

Jak już jakiegoś obrońcę mamy przesuwać do pomocy to Mascherano.

0

Obrońca bardzo dobry, lecz nie wiem czy stoper jest nam potrzebny. Ale jak Enrique będzie go chciał to wypadało by go kupić, tym bardziej jeśli odejdzie Adriano.

0

Jak już coś to ja bym Verme przesunął na LO.

0

Nie, ale ogólnie śmiałem się przecież nie tylko z Realu.

0

"Zaczynamy od Angela di Marii i jego transferu do Paris St. Germain. "L'Equipe" informuje, że paryżanie dogadali się już z Manchesterem United na transfer za 65 milionów euro. Zawodnik ma przejść dziś lub jutro testy medyczne i w poniedziałek oficjalnie stać się graczem PSG. "Daily Mail" z kolei podało, że menedżer Manchesteru United, Louis van Gaal zakomunikował swoim podopiecznym, że Argentyńczyk opuści klub."

0

Oglądnąłem sobie wszystkie kolejki z poprzedniego sezonu u Hala Dzieci. Dawno się tak nie uśmiałem :P

0

Szkoda tych słupków. Ile można mieć pecha. Fajne meczy dziś widziałem. Najpierw Lech z sędzią który powinien być zawieszony za sprzedajny mecz, a później fajny meczyk Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?