Sandro zjada Munira, ale to nie znaczy, że Sandro gra nie wiadomo jak dobrze. W poprzednim sezonie jak n atak nikłą ilości minut to 4 bramki to jest dobry wynik. A Pedro na razie, żaden z nich nie zastąpi.
"Kataloński dziennik "Sport" podaje, że Arsene Wenger pytał o możliwość wykupu Sergio Busquetsa. Francuz szuka defensywnego pomocnika do Arsenalu i dysponuje dużą gotówką. Sam piłkarz nie ma jednak zamiaru odchodzić z Barcelony, a klub również nie widzi szans, by go sprzedać. Umowa Busquetsa obowiązuje do 2019 roku." - Sport
Takie trochę głupie pytanko Francuza :P
Szczerze, jak Nolito będzie w takiej formie jak w poprzednim sezonie to w ogóle się nie przejmę odejściem Pedro. A i jeszcze powinien być sporo od niego tańszy, oraz pewnie dostanie mniejszą pensję. Dobry transfer by był.
"Manchester United prowadzi negocjacje z Paris Saint-Germain w sprawie transferu Angela Di Marii. Argentyński skrzydłowy na Parc des Princes chce zarabiać 240 tysięcy euro na tydzień! Przenosiny 27-latka są już niemal przesądzone." - Daily Mail
Wolał bym, żeby Sandro został, ale jak Sporting chce go i zapewni mu pierwsze miejsce, to nie wiem czy to by nie była lepsza opcja dla niego. Dużo bardziej go cenię niż Munira.
"O transferze Angela Di Marii do Paris St. Germain przekonany jest już również Zlatan Ibrahimović. – Chętnie go powitam. Wniesie do naszej drużyny mnóstwo jakości, ponieważ to świetny piłkarz – powiedział Szwed." - Le Parisien
Obrońca bardzo dobry, lecz nie wiem czy stoper jest nam potrzebny. Ale jak Enrique będzie go chciał to wypadało by go kupić, tym bardziej jeśli odejdzie Adriano.
"Zaczynamy od Angela di Marii i jego transferu do Paris St. Germain. "L'Equipe" informuje, że paryżanie dogadali się już z Manchesterem United na transfer za 65 milionów euro. Zawodnik ma przejść dziś lub jutro testy medyczne i w poniedziałek oficjalnie stać się graczem PSG. "Daily Mail" z kolei podało, że menedżer Manchesteru United, Louis van Gaal zakomunikował swoim podopiecznym, że Argentyńczyk opuści klub."
Szkoda tych słupków. Ile można mieć pecha. Fajne meczy dziś widziałem. Najpierw Lech z sędzią który powinien być zawieszony za sprzedajny mecz, a później fajny meczyk Barcy.
0
Sandro zjada Munira, ale to nie znaczy, że Sandro gra nie wiadomo jak dobrze. W poprzednim sezonie jak n atak nikłą ilości minut to 4 bramki to jest dobry wynik. A Pedro na razie, żaden z nich nie zastąpi.
0
Co to było :D
5
Co by nie mówić, ale Sandro zjada Munira.
0
Co jak co, ale Hazard to jest klasa. Gra i symuluje wybornie :P
0
Roberto na bok brakuje tępa.
0
To pograł, widać, że Hazard to za dużo na niego. Chyba, ze kontuzja.
0
Wszedł jak w masło :P
0
Ale wrzuta.
0
Czekałem na ten dzień, aż Sandro będzie w pierwszym składzie. w końcu.
0
"Kataloński dziennik "Sport" podaje, że Arsene Wenger pytał o możliwość wykupu Sergio Busquetsa. Francuz szuka defensywnego pomocnika do Arsenalu i dysponuje dużą gotówką. Sam piłkarz nie ma jednak zamiaru odchodzić z Barcelony, a klub również nie widzi szans, by go sprzedać. Umowa Busquetsa obowiązuje do 2019 roku." - Sport
Takie trochę głupie pytanko Francuza :P
1
Nolito byłby chyba idealny.
10
Szczerze, jak Nolito będzie w takiej formie jak w poprzednim sezonie to w ogóle się nie przejmę odejściem Pedro. A i jeszcze powinien być sporo od niego tańszy, oraz pewnie dostanie mniejszą pensję. Dobry transfer by był.
1
Co jak co, ale początkiem października to są mecze kozackie:
4
"Manchester United prowadzi negocjacje z Paris Saint-Germain w sprawie transferu Angela Di Marii. Argentyński skrzydłowy na Parc des Princes chce zarabiać 240 tysięcy euro na tydzień! Przenosiny 27-latka są już niemal przesądzone." - Daily Mail
Dobrze się ceni :D
0
Jemu i Masche życzę gola w meczu z Realem.
0
Ma ktoś może informacje jacy komentatorzy mogą być na Eleven?
0
Myślicie, że jak by Villa nie odniósł wtedy kontuzji to dalej by grał w Barcelonie, albo do kiedy by grał.
0
Na Eurosport leci fajny meczyk MLS. Villa vs Kaka.
0
Wolał bym, żeby Sandro został, ale jak Sporting chce go i zapewni mu pierwsze miejsce, to nie wiem czy to by nie była lepsza opcja dla niego. Dużo bardziej go cenię niż Munira.
0
http://fangol.pl/view/109248/nowa-fryzura-neymara?barc Nowy fryz Neymara :)
1
Kupić tylko jak Iniesta będzie chciał odejść, albo zakończy karierę. Teraz aktualnie nie ma miejsca w pomocy.
0
"O transferze Angela Di Marii do Paris St. Germain przekonany jest już również Zlatan Ibrahimović. – Chętnie go powitam. Wniesie do naszej drużyny mnóstwo jakości, ponieważ to świetny piłkarz – powiedział Szwed." - Le Parisien
0
A Real Castila jest teraz w 2 czy 3 lidze?
0
Jak już jakiegoś obrońcę mamy przesuwać do pomocy to Mascherano.
0
Obrońca bardzo dobry, lecz nie wiem czy stoper jest nam potrzebny. Ale jak Enrique będzie go chciał to wypadało by go kupić, tym bardziej jeśli odejdzie Adriano.
0
Jak już coś to ja bym Verme przesunął na LO.
0
Nie, ale ogólnie śmiałem się przecież nie tylko z Realu.
0
"Zaczynamy od Angela di Marii i jego transferu do Paris St. Germain. "L'Equipe" informuje, że paryżanie dogadali się już z Manchesterem United na transfer za 65 milionów euro. Zawodnik ma przejść dziś lub jutro testy medyczne i w poniedziałek oficjalnie stać się graczem PSG. "Daily Mail" z kolei podało, że menedżer Manchesteru United, Louis van Gaal zakomunikował swoim podopiecznym, że Argentyńczyk opuści klub."
0
Oglądnąłem sobie wszystkie kolejki z poprzedniego sezonu u Hala Dzieci. Dawno się tak nie uśmiałem :P
0
Szkoda tych słupków. Ile można mieć pecha. Fajne meczy dziś widziałem. Najpierw Lech z sędzią który powinien być zawieszony za sprzedajny mecz, a później fajny meczyk Barcy.