Jak by ktoś chciał posłuchać innego komentarza. Trochę bardziej kontrowersyjnego, zabawnego od samego Disblastera ( hala dzieci) to macie link: http://www.twitch.tv/dissblaster
Powinieneś się cieszyć. Simon Rolfes fajnie w studiu opowiada. Tyle lat niemieckiego w szkole, a mi się nawet nie chce próbować rozumieć co oni mówią :P Odpalamy stream na laptopie z polskim komentarzem, a oglądamy w TV.
"O krok od zmiany klubu jest Alen Halilović. Jeden z najzdolniejszych piłkarzy w szkółce Barcelony przeniesie się na zasadzie wypożyczenia do HSV Hamburg." - Mundo Deportivo
"Manchester United finalizuje transfer zawodnika Benfiki Lizbona, Nicolasa Gaitana. 27-letni Argentyńczyk będzie kosztował ok. 28 mln funtów. Wychowanek Boca Juniors jest ofensywnym pomocnikiem, może grać także na skrzydle." -
A Bola
"Od dłuższego czasu mówi się, że Manchester United jest o krok od pozyskania Pedro. Dziś pojawiła się informacja, że Barcelona specjalnie opóźnia transfer, ponieważ Neymar zachorował na świnkę, a Luis Enrique chce mieć wiele możliwości w ataku. Sytuację wykorzystać może lokalny rywal Czerwonych Diabłów - Manchester City, który wyraził zainteresowanie Hiszpanem." - Mundo Deportivo
"Arsenal jest gotowy zapłacić 60 milionów euro za napastnika Realu Madryt Karima Benzemę. Jeśli transakcja by się powiodła, to Francuz miałby zostać najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii Kanonierów z pensją w wysokości ponad 11 milionów rocznie." - Daily Mail
Najdrożsi zawodnicy po zsumowaniu wszystkich cen danych za nich :
1.Di Maria 179mln
2. Ibrahimović 169,1 mln
3. James Rodriguez 132,6 mln
4. Nicolas Anelka 127,4 mln
5. Juan Sebastian Veron 116 mln
6. Luis Suarez 115,8 mln
7. Falcao 113 mln
8. Cristiano Ronaldo 111,5 mln
9. Gareth Bale 108,7 mln
10. Robbie Keane 103,9 mln
11. Ronaldo de Lima 100,1 mln
" Po tym jak Sergio Ramos odrzucił propozycję nowego kontraktu jaką przedstawił mu Real Madryt, obrońca spodziewa się nowej oferty transferu z Manchesteru United." - SkySports
"Władze Arsenalu są pewne, że podczas tegorocznego letniego okna transferowego uda się im sprowadzić do klubu napastnika Realu Madryt Karima Benzemę." - Daily Star
0
O to kibic Realu jest jednym z moich ulubionych komentatorów.
0
Komu kibicuje Orłowski, a komu Wolski?
0
http://www.twitch.tv/dissblaster Lepsze niż śpiewanie :D Też ciśnie po otwarciu :D
0
Trzeba się do rakiety będzie przyzwyczaić.
1
Iniesta już się nie może doczekać kiedy podniesie :D
0
Mourinho odsunął lekarkę Chelsea , by nie było jej na ławce. Aż tak bardzo rozpraszała piłkarzy :D
0
Jak by ktoś chciał posłuchać innego komentarza. Trochę bardziej kontrowersyjnego, zabawnego od samego Disblastera ( hala dzieci) to macie link: http://www.twitch.tv/dissblaster
Umili to wam transmisję na ZDF :P
1
Jest jeden plus niemieckiej transmisji na ZDF. Będą komplementować MATS przy każdym zagraniu.
0
Powinieneś się cieszyć. Simon Rolfes fajnie w studiu opowiada. Tyle lat niemieckiego w szkole, a mi się nawet nie chce próbować rozumieć co oni mówią :P Odpalamy stream na laptopie z polskim komentarzem, a oglądamy w TV.
0
Czemu Niemiecki zawsze brzmi jak rozkaz rozstrzelania.
0
"O krok od zmiany klubu jest Alen Halilović. Jeden z najzdolniejszych piłkarzy w szkółce Barcelony przeniesie się na zasadzie wypożyczenia do HSV Hamburg." - Mundo Deportivo
0
"Manchester United finalizuje transfer zawodnika Benfiki Lizbona, Nicolasa Gaitana. 27-letni Argentyńczyk będzie kosztował ok. 28 mln funtów. Wychowanek Boca Juniors jest ofensywnym pomocnikiem, może grać także na skrzydle." -
A Bola
2
Odpalę sobie stream na necie by mieć głos, a puszczę w tv na ZDF. Jestem genialny. Orłowski i Wolski są zbyt kozaccy by słychać jakiś szkopów :D
0
Wiadomo kto będzie komentował dzisiejszy mecz superpucharu? Mo nie wiem czy oglądać po niemiecku na zdf, ale w tv, czy na necie na C +.
0
O dzięki, nie wiedziałem, że na ZDF leci. Tylko nie wiem czy byłbym w stanie wytrzymać tyle czasu niemiecki bełkot :P
16
Jak by ktoś nie wiedział. OFICJALNIE:
Dwa mecze między Athletic Bilbao a Barceloną o Superpuchar Hiszpanii będą transmitowane na TVP1 !
3
Nowa reklama z naszymi gwiazdami.
1
"Od dłuższego czasu mówi się, że Manchester United jest o krok od pozyskania Pedro. Dziś pojawiła się informacja, że Barcelona specjalnie opóźnia transfer, ponieważ Neymar zachorował na świnkę, a Luis Enrique chce mieć wiele możliwości w ataku. Sytuację wykorzystać może lokalny rywal Czerwonych Diabłów - Manchester City, który wyraził zainteresowanie Hiszpanem." - Mundo Deportivo
1
"Arsenal jest gotowy zapłacić 60 milionów euro za napastnika Realu Madryt Karima Benzemę. Jeśli transakcja by się powiodła, to Francuz miałby zostać najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii Kanonierów z pensją w wysokości ponad 11 milionów rocznie." - Daily Mail
0
Podobno Krychowiak ma grać na środku obrony przeciwko Barcelonie.
0
Oby tego rekordu też nie chciał pobijać :P
6
Najdrożsi zawodnicy po zsumowaniu wszystkich cen danych za nich :
1.Di Maria 179mln
2. Ibrahimović 169,1 mln
3. James Rodriguez 132,6 mln
4. Nicolas Anelka 127,4 mln
5. Juan Sebastian Veron 116 mln
6. Luis Suarez 115,8 mln
7. Falcao 113 mln
8. Cristiano Ronaldo 111,5 mln
9. Gareth Bale 108,7 mln
10. Robbie Keane 103,9 mln
11. Ronaldo de Lima 100,1 mln
3
Szkoda Neymara bo był w formie.
0
Wiecie, że jak przejdzie Nolito o będziemy mieli dwa tercety MSN :P
0
2
" Po tym jak Sergio Ramos odrzucił propozycję nowego kontraktu jaką przedstawił mu Real Madryt, obrońca spodziewa się nowej oferty transferu z Manchesteru United." - SkySports
2
"Władze Arsenalu są pewne, że podczas tegorocznego letniego okna transferowego uda się im sprowadzić do klubu napastnika Realu Madryt Karima Benzemę." - Daily Star
1
Alves, Ramos. Toż to prawie to samo :D
9
Fajnie się słucha jak komentatorzy tak komplementują Barcelonę :P
0
Jaki numer Depay miał na początku przed 7 w united. W sparingach.